0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Здравейте, момичета кокичета  :bighug: Да ни е честита новата темичка и дано ръчичката на Маринката да е лека и да донесе много усмивки! Аз ще й помогна с каквото мога  :wink:  :green_dust_1: :green_dust_1:
Цвете, ЧРД всичко най-най ти пожелавам!  :happy_birthday_1:
Фибс  :bighug: другото го знаеш, ама  :dog: нещо ми се губиш цял ден, че да видим!  :balk_87: :balk_104:
Джинка, миличка да ти е жив и здрав момъка и да те слуша, а и ти него вече  :hug2:
Слънчева седмица на всички!!!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Благодаря ви за пожеланията и тук - вирусите пускам тука,а по4ерпката е в "4еститото" :D

 :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

айдеееее,4е може и да е за последнооо :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Привет и от мен момичета!
thd добре дошла и дано скоро се похвалиш
Май имам много отсъстващи, ама колко хубави новини има. Честито на Мони Радето и ice_lady /ами къде си да се похвалиш мила/. Мони, Раде пазете се много и повече почивка душици, много се радвам за вас.
Цветенце
Щастлив живот, прекрасна младост, желая ти навред успех!
Да срещаш трудностите с радост, да бъдеш истински човек.
Честит рожден ден!

Джинка да ти е жив и здрав и вече млад мъж
Радостинче би ли ме преместила в очакващи за 27.03
Не съм минавала скоро от тук, подготвям се за изпити и ми е трудничко на чужд език, но и при мен няма нищо ново и не се надявам скоро докато не си сваля ТСХ, все още си чакам часа за прегледа. Купих си билет за Бг за юни, така че малко ми остана там ще се лекувам  :D /упс. май писах много  :wink:/
Успех на Всички и прегръдки,   Честити розови или сини гащички на бременелките :D
« Последна редакция: Март 15, 2010, 18:20:03 pm от sonyas »

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
........................

айдеееее,4е може и да е за последнооо :lol:
Що мъри да не мислиш да мреш  :lol: :lol: :lol: .... пепел ми на устата!!! Аз мисля, че ще ни черпиш още много години, щото след това бебе чакаме още едно, и още едно, и още едно.....пък и след това къде ще ходиш? Тука гражданко, тука!!!! :bighug:
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Здравейте сладуранки-мацуранки. Ох сколасах и да пиша.Днес в офиса влязох, пих най-хубавото кафенце, хапнах добра закусчица, почетох и като ме хванаха та чак сега успявам да кажа каквото имам да казвам, а то е:
 :happy_birthday_1: Цветееееееее, бъди много весела, усмихната и скоро бъдеща мама.
На малкия фарфалак на Джина много бели и по-малко пердах по дупето. Фибс, ти още ли си тука ??? :P :ask: Миличка, леко раждане и най-хубавия бебешор. Маринче, ама наистина кафето и закуската са супер-БЛАГОДАРЯ и аз и за темичката-ха дано е мноооооого +++++++++++++ -на .На всички мами дето ни понапускаха вирусчета едно ооооще по-голямо БЛАГОДАРЯ и ... да Раде, и ти сега имаш тази виросупускаща дейност като задачка. Мале ама как го изрекох само хихихихи. Женичка, ето ме мила и благодаря за вниманието.Айдееее пак се отнесох! На всички "в очакване на щъркела" много цунки гунки.И само да вметна, че чичо ми професор каза, че трябва до 35-ия ден да ми дойде пък ако не дойде ще го мислим.Хайде, че наистина попрекалих Стинче извинявай ама...май трябва да си сменя ник-а с "бърборана" Изчезваааааааам цунки цунки цунки на всички муцунки
« Последна редакция: Март 15, 2010, 19:10:55 pm от ioly »


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цветенце,честит рожден ден,желанието сама си го намисли,от мен са пожеланията то да се сбъдне.
Дидка,честито и на твоя момък,айде дано скоро да стане батко,от сърце му го пожелавам.
Ама тука пълно с вируси,тъй тъй,бременелките като спят до късно,сега ще ръсяяяяяяяяяяят вируси цялата седмица,че и по няколко пъти на ден.Тъй де,вина лесно не се искупува.
Фибси,какво става бе душа,аз нещо не съм в час,за какво черпиш,въй въй ,нещо съм пропуснала.Ей сега ще бягам в другата тема да видя,досещам се ама на,като не си ме светнала някои неща,сега ми гледай сеира,да се излагам аз.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро, момичета!
Благодаря ви и тук за пожеланията, искренно вярвам,че всичко което сте ми пожелали ще се сбъдне и на вас.

Хайде кафето и закуската тази сутрин от мен

Лек и усмихнат ден, прегръщам ви силно  :grouphug2:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Цветенце,мерси за кафето.Абе да питам ,само при мен ли сайта изчезва постоянно или и при вас е така?Снощи влизам,пиша и като искам да публикувам сайта изчезва,дава стр.не може да се отвори.После няколко пъти опитвам докато ме пусне и пак изчезва.Питам,че може и компютъра ми да е за смяна вече,пък другите сайтове се отварят без проблем.Хайде лек ден от мен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро!
Цвете, благодаря за кафето!Веднага си пиивам, много ми е сънливо, а още от 6ч. се ококорих и 1ч. се въртях, докато дойде време за БТ?????
Маринче, то и при мен понякога забива, но вчера, мисля, че не е! :wink:
Лек и спорен ден, милички!
Добро утро щъркелчетааа :)
 Цветенце мерси за кафенцето :)
 Лек ден от мен  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
ДОБРО УТРО МАЦКИ :D
Пийвам си от хубавото кафенце на Цвети и бягам по задачи :wink:
Много ви благодаря милички за хубавите пожелания :grouphug2:

Сега ви пожелавам днешния ден да бъде най-прекрасния за всяка една от вас!



*
Ето ме и мен !Най-после имаме нет и у дома!Честит празник Цвети с малко зъкъснение но...  :balk_5:!Честита темичка и дано донесе на всички много късмет!Много ви мислих момичета!При мен- спря кървенето ,но доки вчера каза,че не давал гаранции за износвне на бременноста заради януари месец /че имаше положителен тест,а ми дойде... :?/Но ми показа точицата  и аз искрено се надявам на 22.03 като ходя пак вече да се вижда и на коремния ехо. :crossfingers:и вс.да е наред!Лек ден и голямо гуш на всички.Радостче ,много се радвам за розовите гащета,мила  :hug2: :bighug:

*
Здравейте момичета,тъкмо си пийвам от хубавото кафенце :)
Moniks_s  сигурна съм че всичко ще е наред не се притеснявай стискам палциииии :crossfingers: и дано на прегледа да видите още по-голяма точица  :lovedock:
А сега да се оплача и аз толкова се надявах този месец да имам щастлива новина,но....МЦ пак е тук :( От друга страна пък онази вечер без причина доста си попрегръщах WC и нещо все ми с повдига и ми е едно отпанало,все ми се спи  :oops:   май съм прихванала някакъв друг вирус ми се струва  или пролетната умора ме е налегнала.
Хайде да не ви занимавам повече ,че се отплеснах.
Лек ден и много умивки ви желая!
*
t_h_d ами нов месец миличка, нов късмет, дано бързо се възстановиш и с нови сили да действате
Мони всичко ще е наред миличка, ще има голямо дебело бебоче след около 9 месеца  :D
Цветенце благодарско за страхотната трапезка
Фийбчо  :bighug:
Абе къде се изпокрихте всички , доста хора вече не пишат ааааааа ще се караме , да не почваме пак темите от предната седмица. :D Аз сенадявам мъжлето да се върне довечера, че улова започна и стискайте ми палчета момичета  :bighug:
А аз съответно стискам на всяка една от вас -  ще успеем  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
О Радостче щях да забравя миличка честити ти розови гащета
Лек ден момичета
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Здравейте мацки и от мен.Ей Монииии горе нослето- всичко ще бъде наред бъди сигурна. Ще слушкаш повече, няма да се натоварваш и ...готово. ТХД нищо мила, то и в другият месец трябва да има + та, хайде и ние между тях. На Жени и всички ловуващи много стиснати палчета. Е, днес малко по-накратко от мен, че Стинчето ще ме бие вече хихихи.Лека работа на работягите, а на останалите приятна почивка и мнооого слънце за всички.Целувам виииии  :bighug: :bighug:


*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Здравейте момичета  :D
t_h_d мога само да те гушна  :hug2: и следващия път да има +++++
Мони мила и аз се надявам всичко да е наред и по вода и да няма повече притеснения
Жени разбира се и аз ще стискам, а останалото от вас  :wink:
Фибс малко ти остана  :D
Приятен и усмихнат ден момичета, при нас е много приятно и слънчево времето пращам ви  :sunshine:  

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*
Йоли ,направо много ти се радвам,страшно духовита си мила!Само така.. :bighug:Жени и на всички ловуващи успех душички, и на чакащите ,де.. :wink: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :hug2: t_h_d ,другия месец мила :crossfingers:Фибс,наистина  малко остава ylinfant ,Сонче и всички щъркелчета /че ще пропусна някой/ целувки!
« Последна редакция: Март 16, 2010, 12:18:44 pm от moniks_s »

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Добър дееен :D Я,кой се е закахърил...тука съм о6те и май и тая седмица 6те съм :lol: Анкооо,кЪК 6те мра бе :lol: то таквоз как да е мре ли :lol:
Ама ми е кривооо :x Първо не 6те6е да става,сега не 6те да излиза...пфууу...ако до термин не родя - 6те ме предизвикват с хап4е на 24ти :(

айде...оплаках се ба6 дет му е мястото.... :oops:

Моми4ета - не се давайте - вси4ки 6те си имате беб4ета,рано или късно вси4ки успяват :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Моми4ета - не се давайте - вси4ки 6те си имате беб4ета,рано или късно вси4ки успяват :D
Така е всиииииички до една
Фийбче миличка, дано този бебок излиза вече, да не те мъчат, ама като му е топличко вътре как да иска да излезе горкото, нали знае какъв е света, ама пък от друга страна мама ще го гушка... абе ще излезе къде ще иде  :D :D :Dние стискаме палци, да е леко раждането и да не те мъчи :crossfingers:,
А на всички благодаря за стиснатите палци
Абе какво става с Надежка, никаква я няма и Мамчето, айде Гарджет оразбрехме, че само петък/събота/ се вясва хам другите  osi_6  :D
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Здравейте момичета и от мен!Аз съм си поспаланка и ако не съм сутрин на работа до обяд немога да се излюпя.Благодаря и за кафенцето и за закуската и най-вече за пейзажа на който си ни сервирала Цвете.
При мен снощи се случи нещо много странно.Имах си същите болки като за ову,които имах и преди 2 вечери и мислех че тогава е било.А сега незнам какво да мисля.Ние поработихме по въпроса,но... :ask:
Фибс-браво на теб.Справяш се геройски.Все още си на линия.
Мони-дано всичко върви както трябва.Вярвай в цвоето дете.Ще го бъде!
Хайде лек ден на бременните и успешен на ловуващите!
  <br />