0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
ЕЕ,кЪк иначе - тука съм,Тити,и не мърдам,аз без вас не моЙ....пък и компа в клиниката може да помъкна -кой знай :lol:

А да ти кажа,боликте при О не винаги са преди или по време на О,понякога са и в последствие....ама вий сте хвърлили картите на масата,остава да видим съдбата каква ръка дъжи :wink:
Ами ти защо не правиш тестчета за О? :)
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Фибчооо, представям си те тамън родила и с лаптопа на колене да пишеш във форума :lol:
Минавам да пусна няколко вируса  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

Лелеее, сега виждам, че Цвети и Фибчо имали РД! Блейка съм си аз....Цвети, Фибс, зло да ви забрави, много радост и усмихнати мигове ви желая :)
« Последна редакция: Март 16, 2010, 13:22:03 pm от jasmin_veni »
[/url][/url]
*
Веднага се пльосвам под вирусчетата, пък като знам Фийбс, нищо чудно и да пише на лаптопа в болницата  :D :lol: :lol: :lol: :D
Здравейте, аз нещо днес закъснях с писането :)
Фибчо, :hbirth: още малко остана и ще гушнеш бебчо  :hug2:
Раде, как си, как се чувстваш?  :crossfingers:
Цвете, на теб  :hbirth: със закъснение
Йоли, ти си винаги жизнерадостна, дано и при теб нещата се оправят  :crossfingers:
На всички ловуващи и очакващи късмет!  :crossfingers: yahoo_17
« Последна редакция: Март 16, 2010, 18:22:10 pm от tina799 »
 
Охооо немога аз да пропусна да се накисна едно хубава в тези вирусчетааа  :bubblebath: :bubblebath: :bubblebath:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Веднага се пльосвам под вирусчетата, пък като знам Фийбс, нищо чудно и да пише на лаптопа в болницата  :D :lol: :lol: :lol: :D

Гледай как се хили,ама си права - само нет да има :lol: :lol: :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Веднага се пльосвам под вирусчетата, пък като знам Фийбс, нищо чудно и да пише на лаптопа в болницата  :D :lol: :lol: :lol: :D

Гледай как се хили,ама си права - само нет да има :lol: :lol: :lol:
Не се смейте,аз й вярвам,оная е куку ей.Ще кърми Борката и ще пише в сайта,само да има нет там :lol:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Хохох здравейте !
Аз много задачки на последък и не мога да насмогна да влезна да ви "видя" как сте!
Виждам че рожденници съм пропуснала !
На патерица честит рожден ден на Цветенцето и на рожбата на Джинка!
Хайде лека вечер на всички !
Дано утрешния ден е по-добър от днешния!
[/url]
*
Ехаааа, то голям купон сте спретнали днес  :D :D :D
Аз цял ден скитосвам по пътищата и съм пропуснала  :(
Фибоооо, ще си излезе мъника, нема къде да ходи  :D
А за болницата - хехехе- ако се чувство добре, що да не е с компа, аааа? :D
Благодаря за вирусчетата!
Пльосвам се и аз , ха дано са останали и за мен  :D
Лека и спокойна вечер!
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Добър вечер момичета!Гледам тук се е заформил хубав разговор!
Фибс,не се страхувай от предизвикване на раждането.Аз така родих и нямах никакви болки ,дори мога да кажа,че беше изключително приятно и красиво!Пожелавам ти леко раждане!
А иначе почти винаги е така трудно става и се задържа пък после не ще да излиза! :D
Мони,ще стискам палци всичко да е наред с твоето бебче и дано успеете!
Хайде милички лека вечер от мен!А ловуващите здраво да разтърсят леглата,пък чакащите да стискат краката! :wink:
*
Хайде милички лека вечер от мен!А ловуващите здраво да разтърсят леглата,пък чакащите да стискат краката! :wink:
:good_post:
*
Здравейте и от мен! Чак късно вечер ми остава време за нет - щото съм на работа до 18 часа и повече ви чета отколкото пиша, но пък не пропускам хубавите новини! Да са ни живи и здрави рожденничките тези дни !
Мони - много се радвам на хубавите новини покрай теб! Всичко ще е наред.
t_h_d  :bighug:
На Фибо пожелавам скорошно гушване на сладкото бебенце - леко раждане! Хайде момичета дайте малко вирусчета да се натъркам запоследно, че списъка с очакващи е много оредял....
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Йониии,пра6там пра6там :D:green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,мацките.Днес е много важен ден за Маймунката-Искра,нека дружно да й стискаме палци и то с всичка сила.С ТЕБ СЪМ,ИСЕ!
Е нещо с кафето не ми се получи,но имах желание де.
« Последна редакция: Март 17, 2010, 07:30:35 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро! Успешен ден на всички!
Фибче мерси за хубавите вирусчета! Влизам под душа :lol:
*
Добро утро и от мен!
Йоанче, благодарности за кафенцето, веднага си пиивам!
Маймунчее, с теб сме, мила!
Лек и спорен ден!
Нека прибавя и аз моите стиснати палчета
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
с теб сме мила Маймунке.
*
Мънки,ето и моите палчета! :crossfingers:Момичета пак сте поднесли чудни кафенца ммм Йоанче,Валерка браво... :hug2:

Добро утроо милички,ех ама сте сладури начи :)
 Мерси за палчетата и за кафенцето,аз след малко ще тръгна и тогава започвайте яко ,амааа яко да стискате палци,първо за да стигна до мястото че с тоя сняг тука може да ме затрупа и после да се върна с добри новинки  :D
 А то докато пиша и снега спрял хаахаахахахах охохххохохоххо иххиихиииихи  :D :D :D :D :D :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...