0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #40 -: Юни 02, 2010, 19:05:03 pm »
Всеки има право на мнение - това е ясно!
Но ако се влияеш от обстановката, т.е. изтърканата мозайка или луксозния теракот и си избираш клиника по това ...... ходи си в Олимед!
И на мен като на Лиско винаги ми е било приятно да си откарвам и с часове в коридорчето на 7-ми етаж в АГ-то! Та то зарежда с положителни емоции! И ако не си го усетил - значи наистина не ти е мястото там!
Успех ти желая, каквото и да решиш! Но запомни едно - не си избирай клиника по теракота, а по лекарите /специалистите/, които работят там!
*
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #41 -: Юни 02, 2010, 20:04:47 pm »
Уиш, наистина всеки има право на мнение. Ти си преценила, че обстановката не е за теб, доктора не ти е свалил звезди от небето.. Когато отидохме с мъжа ми за пръв път там и ние чакахме безумно много, и нас ни подминаваха лекарите и акушерките, нищо че имахме час. Аз се разплаках, а мъжа ми беше готов да си тръгнем, все пак имах записан час в софийска клиника за след месец. Но.. след срещата с д-р Александров знаех, че той е човека, който ще сбъдне мечтата ми. Не ме интересуваха дивана, мозайката, гинекологичния стол. Ние също работим, освен това живеем на 300км от Варна. Когато трябваше да пътуваме си пускахме отпуска и двамата. По време на процедурите тръгвахме рано сутрин и се прибирахме вечер, Варна ни беше станала като съседен квартал  :). Повярвай ми, за миг не съжалявам, че повярвах и се доверих на екипа на АГ- Варна.
     
*
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #42 -: Юни 03, 2010, 09:51:17 am »
Благодаря ви момичета за това ,че се включихте с коментари. Прави сте за всичко,всеки е свободен да избира. Дали съм дала крачка назад ще се разбере в следващите месеци. Може пък да се засилвам  :wink: Не се знае дали и аз няма да стигна отново до Д-р Александров, срещу когото всъщност нямам лоши чувства. Просто ми се иска да има едно по-добро отношение към нас, да се създадат по-добри условия за работа и на лекарите и ме хваща яд ,когато се примиряваме с наглед безумни неща просто защото няма как ,защото това е положението и важи за всички и т.н...Говоря като цяло за болниците и за безумието там ,но това е една много голяма и болезнена тема и по-добре да не я почваме.
Желая от цялото си сърце хубави и здрави бебета на всички и ако може по-скоро ! :)
Аз сега имам да смъквам пролактин и я мятам  :wink:
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #43 -: Юни 04, 2010, 13:37:55 pm »
Права е УИШ,че обстановката и организацията в АГ Варна на 7-ми етаж не са на европейско ниво.Който се бори за дете ,търпи всичко,но това не означава ,че трябва да не сме и критични и да не изказваме мнение.Кой ,ако не пациентите ,трябва да изискват все по-добро отношение,качествено обслужване и т.н.Аз преди осем месеца правих ин витро там-неуспешно.Д-р Александров още като чу ,че съм на 41г. и каза ,че шансовете ми били 1%.А точно в момента на трансфера ми каза:"Ти ,ако забременееш ,ще е някакво чудо."Аз пък въобще не му повярвах и се чудех,как може в такъв момент да създава такива"положителни емоции".Два месеца след ин витрото забременях по естествен начин,без диети,стимуланти....Сега съм в седми месец и август с нетърпение чакаме да се роди нашата буболина. :bori_021:
  Въпреки всичко ,смятам ,че д-р Александров е един много добър специалист и ще помага на още много жени,но това не означава ,че трябва да си затваряме очите и пред недостатъците ,който виждаме.Издигането в супер култ не е полезно за никого,даже и за самия доктор.А пък едва ли и той очаква такова.Просто си върши работата.
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #44 -: Юни 04, 2010, 14:37:32 pm »
За д-р Александров мога да кажа само хубави неща и едно от качествата му които ценя е че наистина е реалист и казва нещата така както ги вижда в момента и никога няма да те заблуди за нищо.Той казва всичко и не залъгва пациентите нито им дава празни надежди.Разбира се че избора на лекар е много важна стъпка и не мисля че всичко е късмет.Вярно има известна доза и късмет но ръцете на професионалиста са по важни от всяко друго нещо.Защото ако специалиста не постави ембрионите на правилното място или ембриолога не си свърши правилно работата къде отива късмета тогава.Да вярно е че който е намерил решението на проблема си при даден лекар хваля него друг пък не е доволен ама така стоят нещата.Но доволните от професионализма на д-р Александров са наистина много и всяка казана добра дума за него е истина.А и д-р Александров не е господ да се справи с всички проблеми .Да е жив и здрав човека благодарение на него са се родили с хиляди бебета и ще продължат да се раждат защото темата за инвитро АГ Варна прелива от положителни тестове.Успех на всички важен е крайния резултат разбира се момичетата са го казали по горе без значение кой коя клиника е избрал!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #45 -: Юни 17, 2010, 11:30:33 am »
Извиняваите,че пак ви досаждам,и ви вращам назат,но ако мойе някои да ми даде кординати те на д-р:док. Александров от Аг Варна,ще сам ви много благодарна .Благодаря предварително!!!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #46 -: Юни 17, 2010, 11:55:54 am »
http://www.ivfcentre-varna.com/index.php?option=com_content&view=article&id=66&Itemid=58 - ето това е сайта на клиниката.
Успех!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #47 -: Юни 17, 2010, 12:53:58 pm »
става въпрос за Д-р Кателия Александров ли?
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #48 -: Юни 17, 2010, 13:26:43 pm »
Да, за същия :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #49 -: Юни 17, 2010, 13:41:32 pm »
Благодаря ви много  :bighug:
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #50 -: Юни 17, 2010, 13:46:49 pm »
ще стана досадна вече ,но моля пак за извинение искам да си запиша час при него,а в саита им виждам няколко  Барненски номера от тях ли мога да си запиша час? :oops:
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #52 -: Юни 19, 2010, 13:29:26 pm »
Здравейте момичета, днес ходих да видя къде се помещава д-р Александров, е него го нямаше, но си взех или по- точно изпросих  :lol: / чрез нахалство към прогрес  :lol: / от една сестра листче с хормони които да изследвам в понеделник или вторник и смятам да го посетя, не ми записаха час, а казаха да отида между 11.00 и 12.00ч, явно тогава е по свободен, надявам се да ви е от полза тази актуална информация.Хормоните са 4/FSH, LH, PROLAKTIN, E2/ по 12.40лв. единия + 3.00лв за взимане на кръв в тяхната лаборатория Само не попитах там колко е прегледа? някой ако знае моля да сподели
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #53 -: Юни 19, 2010, 13:43:04 pm »
Ами 30 лв. ,освен ако не ти праят нещо допълнително,но като цяло прегледа е 30 лв.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #54 -: Юни 19, 2010, 13:48:12 pm »
Ами 30 лв. ,освен ако не ти праят нещо допълнително,но като цяло прегледа е 30 лв.
той включва ли видеозон ако е необходимо и цитонамазка /никога не ми е правена/?
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #55 -: Юни 19, 2010, 16:38:39 pm »
Прегледа включва вагинален ехограф. Не знам дали взимането на проба за цитонамазка влиза в цената. По принцип тези манипулации се заплащат отделно. Ето тук са цените в клиниката - http://invitro-varna.com/index.php?m=402&lang=1&Itemid=165
Успех!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #56 -: Август 20, 2010, 23:34:21 pm »
Др Александров дали ще ме приеме за секцио като нов пациент ,преди бях при Козовски?И евентуално след колко време дава часове?
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #57 -: Август 21, 2010, 08:20:16 am »
Мила за това май най точно може да ти отговори самия д-р.Едва ли някои ще знае дали той може да те приеме за секцио и за кога.Обади се и лично се разбери с него  :D.Успех  :D.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #58 -: Август 21, 2010, 09:24:34 am »
Да права си!Чудех се дали не се занимава само с пациентите му с процедури ,които той прави !Но ще се чуя с него в понеделник!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #59 -: Август 21, 2010, 12:52:38 pm »
Амо доколкото знам, доскоро той работеше и в самата болница и даваше дежурства, съответно израждаше и жени, които не са му били пациентки. Но, вече графикът му е толкова натоварен, че се оттегли от болницата и в момента води раждания само на свои пациентки. Но, нищо не пречи да му се обадиш и да го попиташ. Може и да те приеме. Все пак си била пациент там, доколкото разбрах. А за кога - ми това не зависи много от него :lol: Зависи от термина ти.
Успех!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!