0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #60 -: Август 21, 2010, 12:56:18 pm »
Лично познавам две жени , които не са правили ин-витро и доктор Александров им направи секциото!Аз му бях пациентка но не направи моето! Така че  само той може да ти отговори  на този въпрос! Успех!

Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #61 -: Август 29, 2010, 14:35:59 pm »
Говорих с доктора по тел и ще  ме поеме ,имам час за 6.09.Тези дни обаче чета по форуми за вътреболнична инфекция !Сега съм  вголяма чуденка ,той дали ще ми потвърди!А ако не е слух си е сериозно! :(
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #62 -: Август 29, 2010, 16:59:17 pm »
Вътреболнична инфекция къде? В АГ ли?
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #63 -: Август 29, 2010, 17:54:44 pm »
Да в АГ има бебета заразени основно със стафилококи,но и клепсиела(ако не греша името).Затова търся инфо дали е истина !
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #64 -: Август 29, 2010, 18:15:00 pm »
Ами обади се и питай.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #65 -: Август 31, 2010, 19:54:48 pm »
И ние бяхме лепнали още от родилното инфекции.
3 вида  бактерии откриха: 1 в  носа и 2  в гърлото.
Продължава безумието да се вади едно бебе от ковиоз и да се слага друго без да се деземфикцира и престои 48 часа празен.
Не са виновни лекарите  . Няма  пари за техника ,а те гледат да се борят за живота на бебетата.
Кога ще се оправи това здравеопазване ?
Незнам :(


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #66 -: Август 31, 2010, 22:11:31 pm »
Проблема основно идва ,ако бебето мине през кувьоз ли?
От много места чета ,че майки се отказват да раждат там заради инфекции дори в операционна!Вече не знам какво да правя ,а имам среща с Александров да се уговарям ,октомври наближава!
*
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #67 -: Август 31, 2010, 23:47:00 pm »
Пашик, срещни се с Александров / или лекаря, който си избрала/ и сподели притесненията си с него.

Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #68 -: Октомври 06, 2010, 16:16:39 pm »
Здравейте! Прегледа при д-р Александров само вагинален ли е или.... Благодаря предварително.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #69 -: Октомври 06, 2010, 19:29:49 pm »
Прегледът при доктор Александров е с вагинален ехограф.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #70 -: Октомври 10, 2010, 15:06:50 pm »
Само в начална бременност.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #71 -: Октомври 10, 2010, 17:45:49 pm »
Ако става въпрос за бременност, да......Не стана ясно от въпроса :wink:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #72 -: Октомври 30, 2010, 21:59:35 pm »
Здравейте момичета ! аз днес ходих в АГ за да проведа една първа среща с д-р Александров, за съжаление обаче въобще не ме допуснаха да се срещна с него и да разговаряме , както и да покажа изследванията за които този месец съм дала 100.00 лв. Просто споделям защото съм малко разочарована  - още като слязох от асансьора и една акушерка ме "посрещна" в коридора. Като казах че искам да се срещна с д-р Александров се започна: ама вие сигурна ли сте че искате тук, ние сме екип и който д-р е свободен с него се работи, изследвания правили ли сте , и др. ,  връчи ми листа с изследвания и почна да ми обяснява как трябва да направя освен хормони и спермограма още ХСГ и ехография, хламидия и чак тогава , с готовите изследвания да се срещна с д-ра и то който се паднело там свободен,  всичките били перфектни. Та момичета аз останах малко разочарована от тази несъстояла се "първа среща"- няколко пъти ме пита сигурна ли съм че искам при тях и повтори няколко пъти че преди да се срещна "с който и да било д-р" трябвало да си направя цветна снимка, както и това че можело и още да чакаме щото още съм била млада /на 31 г. / и съм била переспективна и до 38год. възраст имало много време-  момичета, направо се чудеше как да ме откаже от техния център. Но аз като си наумя нещо там съм и толкова - знам че д-ра е много зает и ангажиран и не бива да се занимава с незначителни проблеми, затова предполагам че това е била причината за поведението и, но проблема е че аз съм правила изследванията си по въпросния лист и то този месец с цел да се срещна с д-ра
След като четох за ЦС в интернет ми стана ясно че преди изследването се  правят и др. изследвания - микробиология , хламидия и др.И сега се питам ами намен преди да отида за ЦС кой ще ми ги направи  ???? 8O ами ако се окаже че има нещо на микробиологията, аз досега нямам правена такава през живота си.
Та всичко това може и аз да не съм го разбрала правилно ако може да ми дадете малко повече информация относно ехографията на аднексите и ХСГ - кога и как ги правят
Благодаря ви предварително! И не съм се отказала  :lol:, само ми беше малко неочаквано това поведение и се надявам следващия път да е успешен
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #73 -: Октомври 31, 2010, 21:55:58 pm »
Елиана ,не знам как е сега положението в Аг , но аз като правих ин витро март миналата година не е било така , запазих си час при док Александров , той ми каза не искам още изследвания първо спермограма тест за хламидии  и цветна снимка на тръбите.Другите изследвания ги направих вече като  назначихме ин витрото!По мое мнение най добре му се обади и му кажи какво се е случило и той ще те посъветва как да процедирате!Радвам се че не си се отказала , и аз за първи път като чаках за него изкарах 4 часа в чакалнята , но резултата ми си заслужаваше и сега във Вторник ще прави годинка!

Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #74 -: Ноември 05, 2010, 11:19:17 am »
Елиана ,не знам как е сега положението в Аг , но аз като правих ин витро март миналата година не е било така , запазих си час при док Александров , той ми каза не искам още изследвания първо спермограма тест за хламидии  и цветна снимка на тръбите.Другите изследвания ги направих вече като  назначихме ин витрото!По мое мнение най добре му се обади и му кажи какво се е случило и той ще те посъветва как да процедирате!Радвам се че не си се отказала , и аз за първи път като чаках за него изкарах 4 часа в чакалнята , но резултата ми си заслужаваше и сега във Вторник ще прави годинка!
Благодаря ти milenaeneva! в началото на другата седмица ще правим спермограма и после при него след тел. разговор  :D а знаете ли дали само той прави спермограми , и ако не , дали държи той да ги е направил???
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #75 -: Ноември 05, 2010, 11:55:26 am »
Елиана ,не знам как е сега положението в Аг , но аз като правих ин витро март миналата година не е било така , запазих си час при док Александров , той ми каза не искам още изследвания първо спермограма тест за хламидии  и цветна снимка на тръбите.Другите изследвания ги направих вече като  назначихме ин витрото!По мое мнение най добре му се обади и му кажи какво се е случило и той ще те посъветва как да процедирате!Радвам се че не си се отказала , и аз за първи път като чаках за него изкарах 4 часа в чакалнята , но резултата ми си заслужаваше и сега във Вторник ще прави годинка!
Благодаря ти milenaeneva! в началото на другата седмица ще правим спермограма и после при него след тел. разговор  :D а знаете ли дали само той прави спермограми , и ако не , дали държи той да ги е направил???

Ако ще правите процедура в тяхната клиника е необходимо там да направите спермограмата. Това не е прецедент. Всяка клиника процедира така.
Според мен така е редно.  :) Все пак трябва да знаят какво е моментното състояние на двойката.

Успех!

 
« Последна редакция: Ноември 05, 2010, 11:58:49 am от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #76 -: Ноември 05, 2010, 15:49:23 pm »
eliyana, намери си АГ за микробиология, цитонамазка. По-добре е ЦС да ти я направи д-р Ковачев - опитай се при него да си запазиш час за ЦС, но задължително преди това микробиология и цитонамазка и хламидия (както са писали преди мен). Спермограмата пак е добре при тях да се направи, защото ние бяхме отишли при тях с 3 спермограми: от АГ-Варна (първа), от Плевен и последната от Майчин Дом Варна и д-р Кисьов ми каза да съм си хвърлела изследванията пред прозореца или нещо такова. То вярно, че на спермограмата от Майчин дом Варна нямаме pH (много важен показател). Но аз какво съм виновна за това, че друг не си е свършил работата.
« Последна редакция: Ноември 05, 2010, 15:59:07 pm от Magdalena78 »
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #77 -: Ноември 05, 2010, 17:58:02 pm »
Елиана ,не знам как е сега положението в Аг , но аз като правих ин витро март миналата година не е било така , запазих си час при док Александров , той ми каза не искам още изследвания първо спермограма тест за хламидии  и цветна снимка на тръбите.Другите изследвания ги направих вече като  назначихме ин витрото!По мое мнение най добре му се обади и му кажи какво се е случило и той ще те посъветва как да процедирате!Радвам се че не си се отказала , и аз за първи път като чаках за него изкарах 4 часа в чакалнята , но резултата ми си заслужаваше и сега във Вторник ще прави годинка!
Благодаря ти milenaeneva! в началото на другата седмица ще правим спермограма и после при него след тел. разговор  :D а знаете ли дали само той прави спермограми , и ако не , дали държи той да ги е направил???

Ако ще правите процедура в тяхната клиника е необходимо там да направите спермограмата. Това не е прецедент. Всяка клиника процедира така.
Според мен така е редно.  :) Все пак трябва да знаят какво е моментното състояние на двойката.

Успех!

 
Нещо не си ме разбрала  :?, спермограмата ще я правим там. Въпросът ми е дали само той изготвя спермограмите или и други д-ри ?
и ако друг д-р там я изготви , а не той , ще ми я приеме ли за достоверна?
Ами всъщност аз не знам дали ще правя процедури, може да не е необходимо! точно по- тази причина искам да се срещна с д-р Александров за да ми погледне изследванията , които съм направила и спермограмата която ще направим, за да прецени той. Проблемът може да не е за ин витро или инсеминация или други такива - аз не знам, защото досега съм ходила само при обикновенни гинеколози, може и да е на хормонална основа , което е много вероятно , аз търся причината и когато я намеря тогава вече ще видим какво ще правим.
Днес ми излезе резултата от хламидията - отрицателен е и пролактин - 452 /не мога да разчета мерната единица/, няма реф . стойности и незнам накъде съм, ако някой е правил някакви изследвания в лабораторията в АГ , моля да ми каже
« Последна редакция: Ноември 05, 2010, 18:08:22 pm от eliyana »
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #78 -: Ноември 05, 2010, 18:11:37 pm »
eliyana, намери си АГ за микробиология, цитонамазка. По-добре е ЦС да ти я направи д-р Ковачев - опитай се при него да си запазиш час за ЦС, но задължително преди това микробиология и цитонамазка и хламидия (както са писали преди мен). Спермограмата пак е добре при тях да се направи, защото ние бяхме отишли при тях с 3 спермограми: от АГ-Варна (първа), от Плевен и последната от Майчин Дом Варна и д-р Кисьов ми каза да съм си хвърлела изследванията пред прозореца или нещо такова. То вярно, че на спермограмата от Майчин дом Варна нямаме pH (много важен показател). Но аз какво съм виновна за това, че друг не си е свършил работата.
ама защо да правя ЦС след като проблема при мен може да е хормонален  :? - абе страх ме е че ще ме боли много, затова се шашкам толкова  :lol:
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #79 -: Ноември 05, 2010, 19:25:47 pm »
спермограмите ги прави само д-р Александров, а ЦС е просто задължителна и док. ще поиска да я направите иначе нищо все едно не сте направили.
Успех.
п.п. ако са ти проходими тръбите ЦС въобще не боли.