0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
  Здравейте на всички бебеправещи, бремелинки и беберодили :). Реших да пусна нова тема, защото имам нужда от мнения и съвети. След 2.5 г. неуспешни опити в бебеправенето, реших, че вече няма да чакам и скоро ще си запиша час при д-р Александров. Чела съм много и повечето хубави неща за него. Единственото, което ме разочарова (но не чак толкова) е, това че не работи със здравната каса и доста се чака докато ти дойде реда.
   Накратко да ви разкажа за мен: преди година и половина правихме спермограма, цветна снимка, изследвахне на LH хормон и фоликустимулиращ хормон. При мен всичко е наред,при съпруга ми - занижен брой и подвижност, 80 на 60%. След няколкото вида лекарства, които той изпи, даже не му направиха повторна спермограма , за да се види има ли ефект или не от лечението. Предложиха ни направо инсеминация, после казаха да ви запишем за инвитро. Ние взехме решение за изчакаме още малко. Сега настъпи момента пак да поемем пътя към болниците. Спрели сме се на д-р Александров - моя приятелка ми го препоръчка, тя има близнаци благодарение на него. И тъй като не сме от Варна, си мислим дали неможе да съчетаем: на един ден спермограма и с готовите резултати при доктора за преглед и консултация - пък каквото сабя покаже.
  Моля за вашите съвети, мнения и отзиви относно д-р Александров. Мисля, че с тази тема ще бъдем полезни на много двойки. Благодаря ви предварително и успех на всички!
« Последна редакция: Февруари 25, 2010, 11:33:15 am от siska_d »
*
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варl
« Отговор #1 -: Февруари 25, 2010, 11:38:05 am »
Здрасти  siska_d  :) избрала си добър специалист ,с негова помощ има доста хубави бебоци.Свържи се с клиниката и си запиши час а те ще преценят как и какви изследвания ще ви искат и как ще действате след това.
Успех и скоро да се похвалиш с  :bfp:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #2 -: Февруари 25, 2010, 12:35:46 pm »
Мисля, че темата ще се изпълни само с препоръки и добри думи за д-р Александров - не само лекар, но и прекрасен човек.
Няма какво да му мислиш - звъниш по телефона както е казала Бубето и дано имаш късмет да те приеме по-скоро. Иначе спермограми мисля, че прави всеки ден и няма да е проблем да пуснете такава когато решите.
Успех !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #3 -: Февруари 25, 2010, 12:36:27 pm »
Много правилен избор на доктор  :D :D :D
 Но за другите неща най добре дирекно с тях да разговаряш и да измилите удобен варянт и за вас и за тях  :D :D
 Успех  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #4 -: Февруари 25, 2010, 12:49:18 pm »
Здравейте на всички бебеправещи, бремелинки и беберодили
Мисля,че си избрала най правилния доктор.Аз също като теб се спрях на него.и знам че това правилното решение. :)
Много успехи и скоро да се похвалиш :bfp: :goodluck:
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #5 -: Февруари 25, 2010, 16:31:46 pm »
Най добрия лекар и  супер човек който съм срещала.Няма начин да не успеете с него.Просто само слушай съветите му и спазвай всички назначения никога няма да те подведе!Успех
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #6 -: Февруари 25, 2010, 16:42:33 pm »
Аз бях бременелка (или бремелинка) и беберодих благодарение на д-р Александров.
Избрахме да бебеправим при него защото за мен той беше нашият доктор и човекът спечелил доверието ми.
Някой ме беше питал в темата на бременните какво против имам да се използват подобни думи? Наистина ли ви харесва да си пишем така???
Мисля, че сме в сериозен форум където подобни лиготии са малко прекалени.
Може да съм крайна или да не ви разбирам...незнам. Имам се за човек с чувство за хумор и широко скроен ама това не ми влиза в никоя от кройките.
Сиска, нищо лично към теб и искрено се надявам скоро да можете да се похвалите с най-очакваната новина.
Изборът ви е много добър и според мен не се чака толкова много за д-р Александров. Дори да нямате записан час и отидете на место няма да ви върне. Ще почакате вероятно 2-3 часа поне но ако има пролука ще ви вмъкне между някоя пункция или трансфер. Особено пък и като сте от друг град. Само се обадете на Ани като отидете или направо на д-ра за да знае, че сте в чакалнята.
Успех :)

П.С. Сиска, вероятно вече си видяла темата за АГ-Варна. Заповядай там. Мисля, че ще намериш отговор на всичките си въпроси сега и занапред ако имаш такива:)
« Последна редакция: Февруари 25, 2010, 18:02:55 pm от Lisko »
*
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #7 -: Февруари 25, 2010, 19:52:15 pm »
Правилен избор. Изключително добър специалист и един от най-добрите хора, които познавам, без преувеличение.
« Последна редакция: Февруари 25, 2010, 19:54:45 pm от cygnus »
*
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #8 -: Февруари 25, 2010, 20:42:14 pm »
Благодаря ви момичета за подкрепата относно моя избор. Ще изчакам до другата седмица, докато видя какво ще стане. Ако пак ми дойде, вече няма да губя време - ще звънна да си запазя час. До тогава и за напред ще се радвам да прочета още хубави неща за д-р Александров, още истории за успели момичета и сбъднати мечти.  :bighug:
*
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #9 -: Февруари 25, 2010, 21:58:48 pm »
И от мен имаш пълна подкрепа за избора  :). Много добър специалист и страхотен човек. Желая ти успех.
     
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #10 -: Март 02, 2010, 09:05:33 am »
Само на частно работи този доктор, така ли ? Аз в момента си търся доктор който да наблюдава бременността ми, как може да се свържа с д-р Александров ? Направо в АГ-то ли ? А за Кирчева, от Манус Вита, някой може ли да ми каже нещо повече ? Ще съм ви много благодарна :)
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #11 -: Март 02, 2010, 10:49:15 am »
Веси за следене на бременността ще се наложи да си намериш някой АГ. Д-р Александров се занимава със стерилитет и преодоляването му.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Вар&
« Отговор #12 -: Март 02, 2010, 15:59:24 pm »
Crow е права Веси, радвай се че си на ниво "наблюдение на бременност" - това е голямо щастие и дано всичко е наред. За съжаление обаче такива като мен (2.5 години в очакване) са се насочили към д-р Александров.
    Момичета някой от вас звънял ли е скоро- за кога най-рано дават часове за първоначален преглед? Моля ви посочете ми телефон, на който ще ми отговори Ани. От вашите коментари, разбирам че тя може доста добре да ми обясни всико, за което може в следствие на разговора да я попитам.
« Последна редакция: Март 02, 2010, 16:18:22 pm от siska_d »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #13 -: Март 02, 2010, 16:21:05 pm »
Телефона в кабиента на Ани е 052/613795
Има го даден и в сайта на МЦАР Варна.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #14 -: Март 02, 2010, 20:14:05 pm »
Званни след 17часа,много са заети.Вероятността да ти вдигнат през останалото време е по малка.
*
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #15 -: Март 03, 2010, 15:22:19 pm »
Благодаря ви момичета. До петък ще съм се обадила и най-вероятно ще се вслушам в съвета на Пантерка- това ще бъде след 17:00 часа.
*
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #16 -: Март 04, 2010, 11:28:25 am »
Момичета днес се обадих в клиниката. Казаха ми, че не записват часове за Александров. Трябвало да се въоръжим с търпение като отидем и да чакаме докато ни дойде реда. Препоръчаха ни да си пуснем изследвания за FSH, LH, пролактин и хламидия. Така ще спестим повече време. Това което ме притеснява е дали няма да се получат някакви разминавания когато изследванията не са направени от тях - във Варна или изследванията са си изследвания, какво пък?
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #17 -: Март 04, 2010, 13:16:42 pm »
Изследванията на хормони и хламидия можеш да направиш и в друга лаборатория, стига да е свястна :wink: Аз моите съм ги пускала в моя град, нямала съм проблем досега.
Кажи от кой град си, за да те насочим към читава лаборатория!
Иначе спермограма може да направите в същия ден там. След 2 часа ще е готова и като си изчакате реда, ще я обсъдите с док. Стойте в коридора и когато се появи Ани или д-р Александров, просто кажете, че сте там и за какво сте. Ще ви кажат да изчакате и когато доктора се освободи, веротно ще ви приеме. Ще падне малко чакане, ама там има едни диванчета, дето ако можеха да говорят.... :lol:
Успех!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #18 -: Март 04, 2010, 14:33:20 pm »
Благодаря ти sixsens, ще чакаме търпеливо. За съжаление не сме ходили до сега и едва ли ще позная коя е Ани. Видях снимката на екипа в техния сайт, така разбрах кой е д-р Александров :), но Ани ??? Ти можеш ли да ми подскажеш (като място на въпросната снимка)? Така ще знам как изглежда и лесно ще я препозная в коридора :oops:  Благодаря ти предварително!
Re: Мнения и отзиви за д-р К.Александров - АГ Варна
« Отговор #19 -: Март 04, 2010, 15:17:39 pm »
Както е снимката,двете жени който са със зелените престилки,едната е седнала това е Малена,нея също можеш да питаш,а другата е изправена  с вързана коса това е Анито  :wink:
« Последна редакция: Март 04, 2010, 15:20:44 pm от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...