0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Заповедта ми вече е в Олимед, оттам чакам да ми се обадят.
упс,сори не съм те разбрала  :oops:
Туко що ми се обадиха за заповедта - 5717. Толкова съм щастлива, защото днес е и годежа ни. Дано всичко е наред и да почваме и ние :D
*
Честито Ели, бъдете много щастливи и вярвайте в успеха! :wink:
Здравейте,

случайно попаднах на тази тема и веднага се включвам.

Днес ми е четвърти ден след ембриотрансфер, процедурата ми беше в Олимед и финансирана от фонда.
Аз самата зная колко неизвестни имаше пред мен и колко много въпроси ми се въртяха в главата по цяла нощ и не ме оставяха да спя, затова ще се радвам,ако мога да помогна с нещо.
О момичета как сте душички, мили Иве много те целувам и ти давам силички мила, на Диди да и се падне едно момченце та да види какво е мъжка майка, :Dщом и тате се е появил няма страшно.Аз не съм на вашата вълна но ви чета да съм запозната пожелавам ви само мечтите ви да се сбъднат :bighug: :stroller: :sucky:
Момичета,вчера забравих да питам дали на пункцията трябва да нося факсипарин.Казаха да си го слагам след пункцията.При вас как беше?А no-spa и сумамед (това ми изписаха),до кога трябва да ги пия хапчетата?
*
ilena_koleva, моето номерче е 6201 и чак днес ми се обадиха от Олимед.
Стискам ви палци, момичета, пожелавам ви всичко да върви леко и по вода и много бебоци.
Целувки и усмивки от мен
*
Жасмин :balk_21:, много силно ти стискам палци за щастлив финал :goodluck: :bighug:
*

    Писе

  • *
  • 29
  • Винаги има надежда
Момичета,вчера забравих да питам дали на пункцията трябва да нося факсипарин.Казаха да си го слагам след пункцията.При вас как беше?А no-spa и сумамед (това ми изписаха),до кога трябва да ги пия хапчетата?

Ако до сега не си си слагала фраксипарин си вземи една спринцовка, за да ти покажат как се слага.
Сумамед е антибиотик и се пие след пункацията, за да не се развие инфекция. Те са само 3 хапчета за три дни. Но шпа е обезболяващо, може да го пиеш по схема, ако имаш предписана такава в рецептата или когато усетиш, че те боли корема или кръста.


Момичета можете ли да ми кажете в Олимед до кой номер са стигнали, защото от там не дават информация. Казаха че като ми дойде реда ще ми звъннат, а искам да си пусна отпуск  :).
Аз бях номер 6290 и ми звъннаха днес. Моя съвет е да не бързаш с отпуската. Изчакай да си подпишеш заповедта, да минеш преглед и тогава ще знаеш точно кога ще ти трябва отпуска. Ако пък искаш за подписването на заповедта да си пуснеш отпуск пак ще можеш. На мен ми предложиха чак на 08.07 да отида, а до тогава има доста време ...
О момичета как сте душички, мили Иве много те целувам и ти давам силички мила, на Диди да и се падне едно момченце та да види какво е мъжка майка, :Dщом и тате се е появил няма страшно.Аз не съм на вашата вълна но ви чета да съм запозната пожелавам ви само мечтите ви да се сбъднат :bighug: :stroller: :sucky:

Здравей мила, благодаря за подкрепата. То и аз в последно време почти само чета, защото нямам какво да пиша. След 2-3 месеца, като излезе следващата ми заповед пак ще пиша по-често. Какво се случва с теб? Ще пробваш ли пак с нас на есен? Целувки.
*
Здравейте момичета, аз съм с номер 6190 и също чак днес ми се обадиха от Олимед да отида на 9.07 да си подпиша заповедта. Заформя се голяма групичка - леки процедури и успех на всички!   :)
Препятствията са онези неща, които виждаш, щом отклониш поглед от целта си.
Браво момичета стискам палци всичко да завърши положително. Жасминка радвам се за твоя старт това ще е твоя опит вярвай ми  :bighug:
 g.petrowa sdl -Гери,следващия път ,като си на преглед,обади се за кафе.
Здравейте момичета.Жасмина много се радвам,че пак си на старта.Искрено ти желая повече да не ти се налага да заставаш на него.А иначе на мен утре ми е пункцията и вече му се видя края.
  
О момичета как сте душички, мили Иве много те целувам и ти давам силички мила, на Диди да и се падне едно момченце та да види какво е мъжка майка, :Dщом и тате се е появил няма страшно.Аз не съм на вашата вълна но ви чета да съм запозната пожелавам ви само мечтите ви да се сбъднат :bighug: :stroller: :sucky:

Здравей мила, благодаря за подкрепата. То и аз в последно време почти само чета, защото нямам какво да пиша. След 2-3 месеца, като излезе следващата ми заповед пак ще пиша по-често. Какво се случва с теб? Ще пробваш ли пак с нас на есен? Целувки.
Добре съм мила нищо ново почивам си излизам по кафенца :wink:ще пробвам на есен но не в Олимед а при Док.Козавски мисля че в Олимед няма за какво да ходя, след 2 та опита давам си шанс да бъда мама но не и при тях.Целувки и бъди силна
Диди, стискам палци всичко да мине безпроблемно. Дано поне 1-2 от всички малки и шантави яйцеклетки да се превърнат в красиви, малки и добре развиващи се бебчета.
Жасминка, добре дошла при нас. Дано ти е за последно.
Тенеза, защо при Козовски?
 :witch:
Номер 5946 получи обаждане!!! На 12 юли отивам да подпиша заповедта. :D
Здравейте момичета с мъжът ми ни предстои да ходим в Олимед но едва в началото сме,малко се притеснявам,но като ви чета толкова хубави неща пишете за клиниката,за екипа,много се радвам за всички вас и на всички пожелавам големи успехи
На кратко при нас нещата стоят така:повече от година не ога да забременея и почнахме да ходим по лекари.Първо му направиха операция,оказа се варикоцеле.След това ходихме до София при д-р.Куманов и на вторият преглед ни прати при д-р.Йосиф Димитров ж неговата клиника за икси.Добре съгласна съм,но като прочетох по форумите няма никак хубави отзиви за там и наши познати ни препоръчаха Олимед.Тук ще сме категорично.Аз като се обаждах за час ме записаха при доц.Цветков за 28 Юни,казаха ми да си направя FSH.Резултатите от там са 6.60 казаха ми че съм в норма но ако знаете с подробности кажете ми.Сега ни предстои бланки да попълваме но освен това FSH и копие от лични карти,Спермограма ще искат ли и къде да я направим там на място ли?И другият ми въпрос е понеже от София ни казаха че сме за икси там като отида ще направят ли всички изследвания и тогава ли ще преценят дали сме за икси или за инвитро или..................................