0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Браво Диди  стискам палци скоро да се похвалиш. Почивай повече и всичко ще е наред. Днес малко ме понаболява кръста и си мисля че е нормално.
Здравейте момичета.Искам да попитам на кой ден ви казаха да пуснете кръвния тест?
  
Аз го пуснах на 9 ден. Много съм притеснена момичета днес бях на преглед и на Симеонова не и хареса сърдечната дейност. Каза че е забавена и и ска да ми влива имуновенин моля да ми погнете какво да правя.
Аз мисля,че е добре да поискаш още едно мнение.Винаги е по-добре.
  
*
Аз мисля,че е добре да поискаш още едно мнение.Винаги е по-добре.
:bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :balk_21:
*
И аз мисля,че трябва да поискаш още едно мнение. Ако имаш възможност може да отидеш при Давидков или някъде другаде, където разполагат в по-добър видеозон. Не се отчайвай.. може да е фалшива тревога.  :(
Поисках мнение на Давидков и той каза че има забавена сърдечна дейност-71 удара в мин.Каза че няма смисъл от имунивенин понеже вижда тънка лигавица и ме вика на контрола в понеделник и остава само да чакаме давидим дали ще прескочи трапа.После попитах Ани от АГ и тя ми каза да не ше шашкам понеже било рано.Според Симеонова съм в 8г.с според Давидков 6г.с и 5дни а Ани каза че съм в карая на 6 гс и вече полудявам и затова ми казада не се шашкам че било рано. Е вече имам нужда от голяма помощ.
*
Geri sama moje6 da si smetne6 sedmicite kato broi6 ot datata na posledniq cikul, zavisi kak ti gi smqtat mila! Ne se trevoji, trqbva da si spokoina! Uspeh :bighug: :bighug: :bighug:
Izvinete e ne mi raboti kirilicata!
Да и аз така ги смятах и днес ми е последния ден на 8 седмица и затова Симеонова се стресна че сърдечната дейност е забавена.Давидков каза че са 71удара в минута и наистина е малко забавена.Съдба а и междудругото гърдите вече не ме болят неса както бяха напрегнати и леко болезнени.
« Последна редакция: Юли 02, 2010, 18:37:35 pm от g.petrowa sdl »
*
Съжалявам, че се намесвам в темата ви.
Гери, при инвитро по-коректно е да се смятат седмиците като вземеш датата на пункцията и прибавиш две седмици (все едно преди две седмици е бил цикълът, а пункцията е 14-я ден). Защото при дълъг и къс протокол пункциите са в различни дни спрямо ПРМ. Дано сте ме разбрали по обърканите обяснения.
Колкото за другото - не мога да помогна със съвет, но определено стискам палци да е рано и да е фалшива тревога.
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Здравейте момичета днес си пусках хормони на щитовидната жлеа АТПО ми се покачили на 72.06 при стойносто 00-35 звънах на Сарджева и тя каза че е категорична да не се влива в момента ако е трябвало то е боло преди пункцията обаче тогава всичко беш в нормите. сега незнам како да правя а Симеонова каза че не е мн високо. Сарджева каза че ако плода не се развива добре не го отдава на щитовидните хормони.
« Последна редакция: Юли 03, 2010, 15:37:57 pm от g.petrowa sdl »
   Здравейте момичета!
Искам и аз да се присъединя към вас, защото започвам инвитрото. Малко съм притеснена защото две мои приятелки които бяха преди мен за инвитро в ОЛИМЕД са с  отрицателни резултати. Незнам дали да се притесня повечко. В петък ми е 21 - я ден и трябва да ми погледнат резултатите от изледванията и живот и здраве да започна  с истинската подготовка за ин витрото. Надявам се поне при мен да се получи, желая успех и на вас
Съжалявам, че се намесвам в темата ви.
Гери, при инвитро по-коректно е да се смятат седмиците като вземеш датата на пункцията и прибавиш две седмици (все едно преди две седмици е бил цикълът, а пункцията е 14-я ден). Защото при дълъг и къс протокол пункциите са в различни дни спрямо ПРМ. Дано сте ме разбрали по обърканите обяснения.
Колкото за другото - не мога да помогна със съвет, но определено стискам палци да е рано и да е фалшива тревога.
Че как няма да се намесваш всяка инфирмация е ценна,а нашето Паник бутонче найстина е притеснена
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Здравейте момичета днес си пусках хормони на щитовидната жлеа АТПО ми се покачили на 72.06 при стойносто 00-35 звънах на Сарджева и тя каза че е категорична да не се влива в момента ако е трябвало то е боло преди пункцията обаче тогава всичко беш в нормите. сега незнам како да правя а Симеонова каза че не е мн високо. Сарджева каза че ако плода не се развива добре не го отдава на щитовидните хормони.
Слишай доктор Сарджева!
Тя ме консултира  само по тел цели 11 месеца и Гошко вече е на бял свят жив и здрав!
АТПО  при мен  бе към 300.
Важно е ТСХ  да е близо до 2!
Забременях с  ТСХ 3 и нещо и имаше моменти когато падаше на 0.01?.
Следях го на около 20 дни !


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Много ти благодаря Вали ТСХ ми е супер каза Сарджева 1.27 само че моята докторка се притеснява че изостава с около седмица и нещо и сега се следим малко по-често дано му се размине на мъника. Вчера бях на преглед и каза че в момента пулса му е по добър от предния път и утре пак ме вика. Вдигна ми фраксипарина два пъти на ден и каза че сигорно от това се е повлияло.
*
Гери стискам палци утре да ни зарадваш и да се успокоиш и ти :bighug: :bighug: :bighug:
Аз сущо утре ще отида, предполагам към 8:00 - 8:30 ще съм там!
Аз ще ходя към 15 часа зщото сутринта им било мн натоварено така че незнам кога ще влезеш ако искаш ела към обед и после ще отидем горе.
Здравейте мили момичета днес бях на лекар и пак не им хареса сърдечната дейност в неделя била 110 удара в минута а сега 80 и вече незнам какво се случва и какво ще правя. Каза че и развитието не го харесва.
Гери, стискам палци всичко да е наред! Аз днес бях в клиниката към 12 часа и си подписах заповедта. Предпсаха ми хиляда хапове и изследвания, ако всичко е наред края на август стартираме  :D :D :D
Мили момичета моя първи опит завърши с мисед в 7 седмица. Но продължавам напред. Силно се надявам всички да се похвалите с положителни резултати :bighug: