0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Светът е пълен с магия, просто трябва да го повярвате..
Така че,пожелайте си нещо!Пожелахте ли си?
Добре!Сега го повярвайте..... с цялото си сърце!
Време е през тези седем дни да се случат много хубави неща!
Време е желанията да започнат да се сбъдват...сега!


ОЧАКВАЩИ ДА ВИДЯТ :bfp:                    

My Bebe - 23.01  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17
Никид            :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17
Титибар - 07.02  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17
Бисерче - :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17


ЛОВУВАЩИ:       :pleasantry:
 
Mims82  
dageya
Вивия
dgina
Blue angel
iced_lady
Мамче
sonyas
eveishan  
Вики Ват


ВИДЯЛИ +++ за месец Януари  preggo
Стерче  yahoo_17
Номине yahoo_17

Добро утро,момичета!Защо така си нямаме темичка? :ask: Надявам се нямате нищо против аз да я пусна.Бремелинките се спотайват нещо...
Да ни е честита новата тема и само с хубави новини и резултати да я напълним! yahoo_33
Слагам кафенцето,чайчето и горещият шоколад (за всеки вкус),и ви желая хубава снежна седмица!И стойте повечко на топло,ако ви е възможно.


« Последна редакция: Януари 31, 2010, 18:17:17 pm от radosttinka »

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Краят на Януари дойде,но ни очакват тестов
« Отговор #1 -: Януари 25, 2010, 09:35:38 am »
Добро утро!
Мамче, благодаря ти за темичката! Дано да я напълним с мноооого +++++++
Лутах се из форума и си мислех същото - защо си нямаме темичка??? :?
Е, вече я има! :D
А и от кафенцето няма да се откажа, аз първото го изпих, но сега захващам второто!
Лека и успешна седмица и от мен! :D
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Добро утро милички!

Днес имам нужда от вашите стиснати палци! В 10:30 е часа на мъжа ми за разширена спермограма и в 13:00 моят първичен преглед при д-р Владимиров.
Сърчицето ми се е свило от претиснение и от неизвестност.
Като се върнем ще докладвам.

Успешен и усмихнат ден от мен!
*
Криска, мила, имаш стиснати палчета от мен!   :crossfingers: yahoo_17
Дано всичко да е ОК!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Честита ви нова темичка  :D да ви е на късмет
Криска  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Чакам някой да разказва как е минала срещичката вчера, не се спотайвайте вие си знаете кои сте  :D
Приятна седмица.
Добро утро и от мен!
 Криска, дано резултатите са добри.Успех.  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Хубав и усмихнат ден от мен! :D :
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 10:07:25 am от tina799 »
 
*
Добро утро и от мен и честита нова темичка, дано е успешна за всички!
Криска, стискам палци и те чакаме да разказваш после!
*
Здравейте,хубава седмица на всички момичета,пожелавам на всички да е весела и успешна.И студа да си отива вече.Аз съм по скоро за опашката на очакващи,така ,че може да ме изместите.Днес имах спадна температурата,пада се някъде около седмица след овулация,дано да е от имплантация.Ще дочакам началото на Март за да видим резутата,дано е ++,а и след овуто нещо все ме боли и боцка ту отляво,ту отдясно.Обичам ви,не мога без вас,чета ви всеки ден.


*
Добро утро :)

Мамче, благодаря за хубавата тема. Ха дано е късметлийска. Чакаме плюсовете да започнат да валят!  :wink:

Криска, не се безпокой. Стискам палци всичко да е наред и Владимиров да ви помогне възможно най-бързо :)


Прекрасен ден на всички!



Криска,с теб съм душичка ,стискам ти палци и всичко да е наред ,ще те очакваме с докладването  :wink: Никид,защо ще ни мъчиш до март  :oops: ,да не си в грешка и да става в-с за февруари,стискам ти палчета пада на Т да е от имплантацията (а сигурно е така)и нещата да се развият добре!
*
Добро утро и честита темичка!Криска стискам палци всичко да е ок.На всички успех и лек ден!

*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Докато се наканя да пиша и станало добър ден. :oops: Честита нова темичка и да се пълни само с хубави новини. Криска - дано всичко е наред и се върнеш с радостни новини. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Маймунче - чакаме следващия месец, новини за нови маймунчета.  :wink: :P
Гарже - как си? Не пишеш?
Петя - тая твоя графика ми е доста съмнителна... :wink:
На всички - пожелавам една лека, не много студена и усмихната седмичка. :balk_5:
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 11:36:11 am от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
*
Петя - тая твоя графика ми е доста съмнителна... :wink:
  8O Какво и е съмнителното, бе Стерчи??? Предните месеци БТ се е покачвала мноого по-вече! :? А и трябваше да се качи поне до 37,2, както каза Денис :( може и да не е имало Ову!!!
Но ще видим  :D :D :D
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Ние пуснахме спермограма по крюгер и микробиология на мъжа ми и след малко отивам пак да си чакам първичния преглед. Дано само спермограмата стане готова за прегледа - казаха ми 3 часа.
 :? ако знаете колко ми е претиснено...
Привет, сладурчета  :wink:
Мамче, мерси за темичката  :)
Криска, много успех при доки, мила, и дано бързо започнете да действате по същество  :D
Всичко ще е наред няма да се притесняваш - в добри ръце си  :)
Очакващите имате и моите стиснати палчета  :D, и хайде вече някой да се похвали  :wink:

Аз си пия лекарствата и чакам четвъртъка за хидротубацията - тогава на мен да ми стискате палчета  :wink:

Здравейте и от мен  :D,малко късно ама нямах нет.
 Мамче мерси за темичката,дано има само +++++++++,а също така и за кафенцето  :D
Крискааа мила спокойно всичко ще е както трябва,с теб съм миличка и мн те мисля да знаеш много стискам тез палци  :D,гушшш и цунннннн  :lol:
 Аеми благодаря ти,дано найстина е моята година с единствен опит  :D
 На всички успех :D
чак сега го пускам нещо заби,ама съм го написала по раницхко,сега ще изчета и останалите  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Честита нова тема!! Благодаря на Мамче!! Аз за 4 години, откакто съм тука, така и не се научих как се пуска тема  :oops:  :oops:  :oops:
Криска, стискам палци за добри новини!!
Искам да помоля Мамче или Радостинка, да ме махне от ловуващи, че този месец първо, че нямам кьорава овулация, ами съм и със зверски гъбички, които дано да успея да отпратя преди М, която не знам кога да чакам...
Успех на всички с процедури, успех на всички ловуващи  :D
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Здравейте,малееее колко късно си се престрашила,Мамче,да пуснеш тема,благодаря за което де.Аз сутринта се въртях ,въртях,никой не пуска тема и си грабнах д-го и газ на работа.Хайде дано последната седм.на първия мес.от новата год.да напълним темата с положителни резултати.
Криска,хайде дано да се върнеш с добри новини.
Приятен ден ви желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Здравейте момичета! Много мразовито тая сутрин - лелееее замръзнахме!Благодаря за новата тема,аз също сутринта отворих - опааа няма тема!Не си и правя илюзии че ще успея да пусна нова,а и съм на работа!Ловувам яко, но снощи малкия заспа малко по-късно и покрай него и аз! :oops:Та ще наваксаме тая вечер - дано не съм изпуснала нещо!Успех на всички с процедури, Криска  :crossfingers: :crossfingers:!
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Привет момичета и от мен!!!
Мамче, мерси за темичката и за кафенцето.
Криска мила спокойно всичко ще е наред  :crossfingers:
Радостинка би ли ме преместила в списъка на НЕочакващите, днес сутринта имах гостенка  :witch:
Утре имам час за кръвни изследвания на всички хормони /без да се интересува в какъв ден от МЦ съм/, а час за гинеколог ми дадоха чак за юни, ще ми се изчака чакането  :wink:  :ywoohoo:
Отивам да си намеря нещо да върша, че да не ми гръмнат бушоните
Лек и спокоен ден момичета  :bighug:

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.