0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Честита ви темичка момичета!
Стискам палци за много положителни тестове тази седмица! :goodluck:
 :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

*
Здравейте и от мен!Нова седмица - ново начало. Вече гоня гадината.Последните два месеца бяха много гадни за мен..изпълнени в очакване и напрежние което сама си създадох..но вече слагам точка и няма да го мисля толкова...пък квото ще да става! Криска имаш моите стиснати палци и най-искрени пожелания всичко да е ок с изследванията! Соня, виждам че си в Испания - явно там е по-трудно с направленията. Дано до тогава да не ти трябва по този повод, а по по-хубав  osi_9 Мамче, хубаво че си се сетила да пуснеш темичка че сутринта я дирих, дирих... нали съм новаче, не ми се вярваше че няма такава  :oops: Желая на всички ви успешна седмица!
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Е хайде добър ви ден!
Мамче-мерси и за темичката и за кафенцето.Дано вече да започнат тези ++++++ тестове,че този месец много слабо се представяме откъм тази страна.
Криска- :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: имаш и от мен.Дано всичко е както трябва!
Надеж- и на теб успех в четвъртък.
При мен мисля че ову мина вече и моля Радостинка да ме премести в очакващи.Незнам и аз точно за кога,но да речем за 07.02.
Желая ви лека и успешна седмица,въпреки че се очертава да е много студена.


П.П. И веднага във вирусите-цоооп.
  <br />
*
Криска,стисках ти палчетата.Дано донесеш добри новини. :crossfingers: yahoo_17
Наде,в четвъртък палците и молитвите ми ще са за теб! :crossfingers: :crossfingers:
Малвина,мерси за вирусчетата.Цопвам се и аз. :) :bubblebath:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Върнах се аз  :wink:
Очарована съм от д-ра! Много внимание ни обърна.
Жоро е с добра спермограма, но остава проблема при мен. Пуснахме цялостни хормони (над 260лв.) и в понеделник постъпвам при Начев за лапароскопия. След лапароскопията отивам пак при Владимиров за да вземе финално решение. Това е от мен.
Благодаря ви за стиснатите палци от които имаше страшно много полза защото всичко мина по вода и при Владимиров и при Начев.

Целувки от мен!
*
Браво, Крисе, видя ли :) Радвам се, че е минало добре!
Хубаво е, че спермограмата е добре. Успех.

Лека и спокойна вечер, момичета!


*
Здравейте момичета !
Да ни е честита темичката !
Много +++++ 
Аз днес съм напълно сдухана представяте ли си току що ме заболя корема и разбрах че М сигурно идва и представяте ли си с ужас установих че съм разочарована - но защо?
На какво съм се надявала тоя месец та ние дори се пазихме заради лапарото ??
Луда ли съм или полудявам вече не знам заради едно сърчице там в графиката ми преди О но далеч от нея пак съм се надявала е това вече ме вбеси тотално !Пустата му надеда наистина умирала последна!
Ох ... много се вкиснах нещо!
Айде лека вечер да не пиша идиотщини !
[/url]
*
Вивка споко!И аз в момента се чувствам тъпо.Доки каза да се пазиме а ние...А пък аз даже  и си повярвах, че може нещо да е станало и взех да се шашкам.Абе ... osi_13

*
Да разбира се,че за февруари съм имала предвид ,че ще чамак да влезе за тест,но съм писала по грешка Март.


*
Пустата му надеда наистина умирала последна!
Вивка, знам за какво говориш - надеждата е голямо нещо!Последните месеци и аз много се надявах и страшно се разочаровах после....Просто лоши моменти, хубавото е че отминават и пак изгрява слънце.Дано не ти е прозвучало банално, но е така. Времето лекува...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,сладурки.Навън пак е минус много градуса,направо ме е страх да изляза,ноооооооооо ще се излиза какво да се прави.Вивка,горе главата,Щъркеловата банда сме силни и не може една гадна вещица да ни сломи.Желая приятен ,изпълнен с много усмивки ден.Ииииииии не се плашете от студа,в събота вече синоптиците обещават положителни температури.
П.П.Вчера се обадих на док.,другата седмица ще отида да ми направят досие за фонда и когато реша започваме,мисля да е март или април,като се постопли.
« Последна редакция: Януари 26, 2010, 06:57:23 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Добро утро!
Маринче благодаря за кафенцето !
Радвам се теб миличка когато и да решиш то не е далече !
Лек ден момичета !
[/url]
Добро утро бандааааа  :P
 Маринка марси за кафенцето ама аз като го изпия да не забравиш да ми гледаш  :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
 Така така,Вивкаа абе душо тя таз надежда дори и последна не умира,тя Никога не умирааа  :D,така че споко  :lol:.
 Милички аз днеска съм пак на док.,ама този път ми е ужасно притеснено защото направих ония ден една огромна глупост (без да искам нещо се омотах в дозите и си бих една по малко Гонал  :? :? :?),Ани каза че не е проблем ама пусто аз мн съм се изплашила да не съм си провалила опита  :? :?
 Не ми се Карай Маринкааа моляяятееее  :( :( :oops: :oops: :oops:
 Айде лек ден от мен,пък дано се върна с хубави новини  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Добро утро! Мерси за кафенцето!
Погледнах тази сутрин през прозореца-всичко е заледено, дърветата са заскрежени и заледени.Има вятър.Навън не е за хора  :stuuud: Днес мисля да не излизам никъде, ще си седя пред  :balk_121: и ще си слушам  :balk_117: радио.
Желая ви лек и успешен ден. Стойте си на топло.
 
*
Re: Краят на Януари дойде,но ни очакват тестов
« Отговор #34 -: Януари 26, 2010, 08:53:49 am »
Добро утро, милички!
Маринка, благодаря за кафенцето, веднага се присъединявам към вас!  :D
Вив, не така бе мила, я по-позитивно-е, тя дошла оная, ама не се знае дали следващият път ще дойде!!!Нали?  :D
Исе, дано всичко е наред, стискам палчета! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Лек ден!
*
Добро утро,щъркелчета!
Хайде и аз към кафеджийската компания. :)Маринка,благодаря за кафенцето.Много хубава новина си ни донесла,чудесно,така се радвам! :balk_46:
Маймунче,не се тревожи толкова,мила.Ние сме тук с вълшебните палчета,и ги стискамеее. :crossfingers: :crossfingers: А и щом мед. лице ти е казало,че няма проблем,значи ще е така. yahoo_33
Вивка,Тина и всички оклюмали:
Не трябва да се оставяме на течението и на депресията!Господ си има планове за нас и ние трябва да вярваме и да бъдем търпеливи,за да разберем какви са те.
Бебчо ще дойде тогава,когато той реши и когато е най-подходящо за него.
Всеки си има път,който трябва да извърви преди да достигне до нещо.
А хубавите неща не се случват само на другите,просто понякога трябва явно да почакаме повече отколкото сме предполагали.... :?

Споделям това с Вас,защото сте мои приятелки  :bighug:

Бъдете благословени http://dox.abv.bg/files/dw?a=3be5aef717

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Здравейте, сладурчета  :D
Мамче, това беше много страхотно, бъди и ти благословена  :hug2:
Вив, надеждата и вярата са движещите ни сили! Но за съжаление понякога са следвани от разочарованието и тъгата...

Усмихнат мразовит ден на всички  :wink:

*
Добър ден.Взимам си от вкусните кафенца.Мънки , :crossfingers:Мамче ,това е много хубаво :bighug:

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Хубавата ми Маймунка тя,виж как си знае че ще й се карам.Айде върза си гащите,няма да те кастря тоя пък,ама.........ти си знаеш,за дърпане на ушите си все пак,все като муле пред майка си бързаш.Пък за кафето,аз съм ти гледала мъри душа,нъл знайш виждааааам бебе,след около има няма 9 мес.,на маймунче ми прилича.Чакай,чакай може и да са по-вече от 1 бебетата.Ай толкова от мен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Охо, имаме си и врачка  :lol:
Привет и от мен!