0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро!
Стерче, Маринче - вие сте супер!Рано рано и кафенце сложили  :D Благодаря!
Стерич, имаш моите стиснати палци, дано всичко е ОК     :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 Лек и спорен ден, милички! :balk_21:
*
Искам само да допълня - колелото се върти за всички.Сега борещите са от едната страна,бременните от другата...понякога се обиждаме едни други без да го искаме,без да се разбираме съвсем,макар и съвсем до скоро да сме били всички от борещата се страна!Моля за толерантност всички,и бременни и борещи се - защото - борбата не спира със зачатието,а повечето страхове точно тогава започват.Те са различни от страховете които изпитват борещите се,а самите страхове не се самоизключват,нито се степенуват - те просто са различни.Нека не сме егоисти,нека уважаваме страховете на другите,нека не ги умаловажаваме!!!
Нека не се делим на бременни,борещи се или на имащи вече едно дете!Защото борбата е болезнена,зачеването не значи успешна бременност и болката да не можеш да имаш второ детенце не е по-малка от това да нямаш детенце съвсем...
ПОдписвам се с две ръце под това изказване! :balk_5:
И аз! :balk_103:(не се четяли последните постове,а)
Стерчи,имаш палчетата ми.Аз вярвам и зарад тебе,нали знаеш? :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17
Благодаря за кафенцата и на двечките ни домакини тази сутрин.


ОЧАКВАЩИ ДА ВИДЯТ :bfp:                     
Вики Ват - 23.01 :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 
My Bebe - 23.01  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17
И да запитам какво става с вас,момичета? :ask:Не сте се отчели?Хайде дано скоро честитим.
Лек ден на всички!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Краят на Януари дойде,но ни очакват тестов
« Отговор #62 -: Януари 27, 2010, 08:58:53 am »
Привет, момичета  :)
Извинявам се че снощи взех отношение по темата ама не се стърпях с този тон на цигу.

Маринка,Стерчи, мерси за кафенцата - имам нужда  :)
Стерчи, стиснати палци от мен за понеделник  :)
(нещо ми ги няма емотиконите  :? )
Хайде очакващите да се похвалят  :wink:

Приятен ден на всички  :D

Добро утро дами  :D
 Благодарско за кафенцата на Стерчето и Маринка,ами днеска ще се пие яко кафенце  :lol: :lol:
 Извинете ме за снощи,аз запалих тази тема ,Фибо  :bighug:,съгласна съм и аз със всичко написано  :D
 Оф аз обаче нещо вече се страхувам да слагам тези пусти инжекций,започна много да ме боли без значение Гонал ли е или Цетротид,ужасно е някой да каже нормално ли е  :( :( :(,че и сега ме чакат две и аз немога да се престраша  :? :? :?
 Ами приятен зимен ден ви желая  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ей Маймуно,я да не се глезиш,боцкай се ,че да не идвам аз да те боцкам  :lol:.Защо те боли,бе душа,да не бодеш на едно и също място.Като искараш игличката разтърквай малко мястото с памучето.Хайде успех.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Минавам да кажа добро утро на всички - не съм ви забравила и аз и много ви  :bighug: . Всяка една от вас мисля, за всяка една ме боли еднакво, аз съм и ще бъда едно от щъркелчетата. Най-много от всичко харесвам думите на една от нас "Бременна, не значи успяла..." никой да не го забравя!!! Да ви пратя малко вирусчета, че предполагам искате и имате нужда  :pink_dust_1: :green_dust_1:
Цигу, не мисля, че коментара от твоя страна е уместен особено в тази тема! Няма нужда да я спамиш - ние не го направихме, защото сме тактични!
Маринка боднах се,ама то не ме боли при боцкането а при влизането на вещестеото  :( ,ама мина вече бих си ги пак болеше ама то неостана.Като цяло се на различно място бода,ама явно съм кекла  :lol: :lol: :lol:
 Утре бия един цетротид и вечерта Прегнил  :lol: :lol: :lol: олееее наближава ураааааааааааааааа  :D :D :D :D :D
 Ох тез вирусчета сега ще ги уморя от въргаляне Ани  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро банда!Чакайте и аз да се цопна при вирусите :bubblebath:,за които благодаря,Ани!

*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Ей момичета....ще ви се карам! Какви са тея искри тука?!
Истината е че всички тук се стремим към 1 - бременност и здраво детенце на финала.
Едни успяват по-лесно, а други като мен си висат във форума от няколко години и чакат и техния щастлив ден да дойде.
В крайна сметка всеки със съдбата и с късмета си!

Успешен ден!
*
Айде и аз под вирусчетата - пльоооос  :lol:
Благодаря ти Анизка!
Маймунче, супер си се справила - само така! То и не остана, а крайният резултат ще е +++++++!
*
Добро утро, милички :)

Мерси за хубавото кафенце. Аз с радост очаквам мяркането на бременелките из темата. И се надявам да ни заразят и останалите ;)

Наистина, момичета, не се карайте на тази тема, защото има много по-лоши и ужасни неща на този свят. Аз се радвам, че аз и семейството ми сме здрави и че ви имам вас  :bighug: Бременни и небременни - всичките сте ми скъпи и ви обичам!

Днес ми се обадиха от фонда и съм щастлива. Радостта ми е непълна, защото хистероскопията на една приятелка не е минала добре и съм много притеснена. А тя милата се бори от 10 години и заслужава най-сетне да си има бебе.

Много хубав ден :)



Добро утро, момичета-кокичета!
Въпреки че не пиша често в темичката, няма ден, в който да не ви наглеждам по няколко пъти на ден. Много ви обичам всичките, мисля ви непрекъснато и съм горда, че съм част от най-прекрасното ято на щъркелчетата!
 :bighug:
Раши, много се радвам за теб душа  :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
Много късмет ти желая  :goodluck:
Дано приятелката ти сбъдне мечтата си скоро  :crossfingers:

И аз много благодаря за вирусчетата  :flower:

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро и от мен!Аз като по чудо днес съм станала "рано" при положение че съм втора смяна на работа,но затова пък има тук кафенца колкото искаш.Благодаря за което на ранобудните Стерче и Маринка.Веднага ги започвам.
А имало и вируси!И в тях една вана за добро утро- :bubblebath:
И ви  :bighug: :hug2: :hug2: всички и бременни и борещи се да стигнат до целта-а тя не е само да се забременее.Трябва и да се роди накрая!
Хайде пожелавам ви хубав ден изпълнен с прекрасни емоции.
  <br />
Привет момичета,
благодаря за топлото посрещане Петя, маймунка, Дианка и останалите, някои ме и помнят още от преди  :bighug: :bighug: :bighug:
Искам да ви кажа, че не съм била свидетел на случилото се по-рано, но мога да кажа от опит, че сама се въздържах да пиша тук когато бях бременна, защото е вярно това, което казва fibo - страховете тепърва започват. Охх, дано да го изпитате на гърба си, тогава ще разберете, че наистина е важен крайния резултат, но до него има дъъълги 9 мес.

Чудесно кафенце сте приготвили днес Стерче и Маринка, мммм
Маймунче и мен много ме болеше от инжекциите преди процедурата, няма такава болка, но си заслужаваше - пожелавам и на теб същия краен резултат!!!
  Стискам палци на ВИКИ и My Bebe за  :bfp: и после  :babyflips:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Исе,мене не ме е болял Прегнила,но аз си го затоплях в дланта преди да го боцна.Казват,че студения прегнил боли...може би е от там.Но то не останало... :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Привет момичета  :)  
biserche добре дошла и от мен, наистина е важен крайния резултат  :hug2:
Маринка,Стерчи, мерси за кафенцата.
Благодаря ти Анизка за вирусчетата  :hug2:
Напълно съм съгласна с думите на fibo, особено с последния цитат, много добре си го написала мила.
Но това ме натъжи още повече, колкото зле се чувствам тези дни, но и да споделям кой ли чете моите постове.....май само пиша(извинявайте не е с лоши мисли)
Приятен и успешен ден на всички!!!
« Последна редакция: Януари 27, 2010, 13:38:43 pm от sonyas »

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*
Здравейте момичета кокичета !
Като се има в предвид през какво минаваме всички ние и през какво сса минали нашите бременелки повечето направо ви се чудя как намерихте сили и време да хвърляте такива искри и вълнения  :D :D :D
Надявам се да е отминало всичко това
Ние трябва да сме над тези неща според мен така ,че трябва да се разбираме и поддържаме и да си помагаме с каквото можем и да бъдем добри нека мъките не ни озлобяват ,а ни направят по-силни и по-мъдри !
Обичам ви и имам нужда от всички вас и бременни и борещи се и такива които вече имат пухкави бебета - всички имат с какво да ни помогнат в определен момент имам предвид като съвет !
ОФФ и аз се разфилософствах извинете за дългия пост прекратявам!
Лек ден на всички !
[/url]
Хубаво е че всички сме толкова миролюбиви и предпочитаме да не си хабим емоциите в разправии  :D

Сонче, има ли нещо конкретно заради което си тъжна?
Знам че ще се повторя, потретя ... ама... Всички минаваме през тези емоции на разочарование, гняв и безверие... Но да знаеш,че е временно  :)! Винаги след това изгрява слънце и започват да случват хубави неща. Около нас е пълно с доказателства за това.
Вдигай главата, оценявай нещата които имаш и продължавай да действаш за постигането на целта  8) :D

*
Здравейте милички  :sunshine:
Блудницата се завърна  :wink:, но поне е в добро насторение. Успях да се справя с черната дупка, в която, разбира се, сама се бях вкарала без (надявам се) да завлека никоя от вас или настоението в темичката.
Тука, гледам, страсти са горели, но то е за хубаво - пости се задават след има-няма 2 седмици и трябва да попрегорим, за да може да издържим  :lol: и рима се получи. Това, че сме различни прави живота хубав!
Сегааа, от къде да започна? Като един мравуняк (дано някой не се обиди от сравнението) сме тука, всеки е започнал по нещо, всеки очаква да получи/направи или е получил/направил нещо. Нека всичките ни начинания да са успешни и резултатите ни донесат много радост!!! :balk_103:
Раши, точно на време миличка. Земята започва да се събужда и твори, време е и ти!  :balk_21:
Наде, лека и безболезнена! и Февруари да ни зарадваш!  :crossfingers: :crossfingers:
Мънки, без болка няма съвършенство, мила, особено за маймунчета  :wink:  yahoo_17 yahoo_17
Тити, сънувах тези дни, че влизам тук да чета и момичетата те поздравяваха за  :bfp1: дано да пророчески този мой сън! Успех мила!  :crossfingers: :crossfingers:
Мел, Гардже и всички Неочакващи -  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 stork-boy stork-girl
Мамче, благодаря ти за късметлийската темичка  :balk_21:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho