0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Привет мами, стискам ви палчета да се похвалите скоро с най-хубавата новина!!!
Нали бях казала, че ще се включвам пак и ето ме, пишете ме в очакващи  :bfp:
То при мен е сложно, защото още кърмя и ми дойде нещо като МЦ на 28.12., сега уж следя ову, ама то мина и замина, пък МЦ още няма, абе мани, дано хич да не идва. Не меря БТ, дошло ми е до гуша от това /4 год/.
Стискам ви палци  :bighug:
*
Бисерче, да ти е жив и здрав малкия сладур и скоро да си има дружинка ;)
Сякаш вчера писа, че си бременна...
Имаме си даааааа и то мн добра врачка при това,тя ми е любимка  :D :D :D
 При мен нещата са си в нормиии,и сега в събота е пукцията,дано има мнооогооо и хубави яицеклетчици  :D :D :D :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Привет и от мен!!!
Маринка благодаря за кафенцето  :D
Мамче ти си направо гений, много красиви думи и ти бъди благословена  :balk_21:
Yoanna благодаря ти много за пожеланията мила, дано  :hug2:
Маймунче споко мила, нали ти е казала че всичко е наред, значи така ще бъде  :wink:  :crossfingers:
Вив надеждата никога няма да те остави и ние  :bighug:
На мен ми остана да чакам само резултати  :roll:, от днескашното точене на кръв, мале от всяка де тече от горе от долу  :lol:
Приятен ден!!!  :D

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
Бисерче, да ти е жив и здрав малкия сладур и скоро да си има дружинка ;)
Сякаш вчера писа, че си бременна...
Благодаря ти мила, да ви се връща на всички тук!!!
Нямам зелена светлина от доки за бременеене заради секциото, но аз на своя глава не се пазя, даже напротив ... Той сладура е инвитро и ако трябва пак ще правя, само и само да си има дружинка, че това е най-хубавото.

"...Нека бъде любовта,
Нека има деца ..."
Бисерчее,ами чакай и аз подобаващо да те посрещна  :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :bellydance:
 А сладура е мн сладък и супер бузки има  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добър вечер, момичета!
Как сте, милички??? Имам в предвид студа!  8O
При нас през деня беше долу горе топличко, т.е. печеше слънце, нооо си е хладно! Но сега е пак мразовито - бррррр :(
Бисерче, добре дошла, мила!  :D Тя Маймунката е заредила масите за почерпка - Наздраве!  :D
Жив и здрав да ти е сладура, много е сладък - пупупу!  :D
Лека вечер!
ПП: Вивка, как си мила, оправи ли се?
А и има мацки, които ми се губят нещо, като - Анмарчо, Гарджето, Стерчето, май и други има???? Къде сте, бре хорааа????
Пете, знаеш ли как се справям със студа - под одялото пред телевизора и лаптопа  8)
Излизах днес и беше невероятно студено - боляха ме ръцете и краката от студа  8O 8O
Ноооо утре няма да излизам  8)

*
Пете, знаеш ли как се справям със студа - под одялото пред телевизора и лаптопа  8)
Хехе,Надежко хубава рецептичка.Аз прибавям и чаша червено винце. :lol: Хайде наздраве! :wine:
Момичета,радвам се,че посланието ви хареса. :D
Олив,как си?Липсваш. :balk_21:
А бремелинките наистина ни забравиха... :( Няма кой да разпръсне някое вирусче.
Желая ви хубава и уютна вечер,сладурки!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Оставете бременилките да си дишат спокойно,че те като бяха тук и като идваха имаше недоволни,че не се били съобразявали  :x така че милички това беше,сега сме си само кандидат бременилки  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
"По заповед на щуката...." ;)
 :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

Не се притеснявайте, искате не искате ние си ви наглеждаме :) Нали сте ни слабост, пък и кой ще ни прави компания в другата тема после :)
Лека вечер, милички и много късмет с :pleasantry:


*
Благодаря,джиджи! :bubblebath:
Исе,известно ми е това. 8) Аз лично нямам против да пишат понякога в темичката.Някак си за кураж.
Хайде по леглата. :jump12:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Оставете бременилките да си дишат спокойно,че те като бяха тук и като идваха имаше недоволни,че не се били съобразявали  :x така че милички това беше,сега сме си само кандидат бременилки  :lol:

Каква драма, каква трагедия! Гняв и разочарование.

Това след мой коментар в темата за утехата за това какво мен лично ме утешава и какво не, и колко лесно ми се струва е за бременните да утешават, в отговор на коментар на Лиско, който ми хареса.

Когато съм имала проблем с конкретен коментар на конкретен човек в тази тема тук, винаги съм го обсъждала открито и директно.

Но възмутените бременни и неутешимите кандидат-бременни предпочетоха да заформят драма и да пренесат обсъждането на проблема в ограничената група от поверени. Буря от лични съобщения и разговори в скайп доведоха до автоцензура, недомлъвки и намеци.

Как само Дениса, като се жегна от думите ми, веднага се обърна към мен в онази тема? Как никоя от засегнатите бременни не се включи там, за да изрази мнение или емоция? Как едно лично съобщение не получих, след като отприщих толкова възмущение? И как изобщо допуснахте да се стигне дотам коментар за личното възприятие на един единствен човек да промени тона и участието в тема на толкова много хора?

А после се оплаквате.
Цигуларче,нека не почваме с тон ,защото малко ме ядосваш вече,някъде прочете ли си името НЕ,от няколко дни се задава един и същ въпрос в тази тема "къде са бременилките,защо не пишат вече",ами разясних с мн малко думи ,ноооооо ти разбира се реши да напишеш ферман тука с твоите велики изказвания.Айде моля те да не почваме ,изведнъж както те няма хоп за къвгата си тук  :lol: ,е какво е това..........
 Радостинче съжалявам.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
цигуларче, смятам че се стигна до там заради това че повечето момичета, които пишат в тази тема, избягват директни конфронтации и са предпочели да споделят с хора които ще ги разберат вместо да се разправят. А ако ти се чувствала зле от това че пишат и бременни в тази тема, можеше да го споделиш дирекно тук или да пишеш на модератор. Бременните момичета не са обидили никой и се съобразяват какво пишат (изключвам разните парашутистки - те са неконтролируеми).
Ние се виждаме от време на време и се сприятелихме и честно казано никога няма как да ми стане гадно от това че Жасмин-Вени (например) е минала и ние поздравила. Защото откакто съм тук в този подфорум знам повечето през какво минават.
Всички се борим за едно, но преживяваме нещата по различен начин.
Пожелавам на всички много скоро да си пренесем "лафчето" в другата темичка  :wink:

 

*
Re: Краят на Януари дойде,но ни очакват тестов
« Отговор #55 -: Януари 26, 2010, 22:10:15 pm »
Хахахаах, направо ме изби на смях,какво е това тука,я по-ведро, бе, момета!  :D :D :D
Много моля, без разправии, аз си я харесвам темичката и искам да ни посещават бременилки,и да ни пускат вирусчета а и да ни заразяват, де :D :D :D Да се срамувам ли от това??? :wink:
Пожелавам на всички много скоро да си пренесем "лафчето" в другата темичка  :wink:
Супер си Надеееее!!!Дано!
Джиджи, мила, много си сладка, и благодаря за вирусите - хоп, цоооооп  :D
Наде, то и аз така си мислех да правя, ноооо работа ме чака! Няма на къде!!! Макар и от вкъщи навън носът си не съм показала  :D
ПП: Призовавам всички бременилки - МООООООЛЯ ВИ! Не ни се сърдете, а идвайте и при нас, нужни сте ни за кураж! Сттинчееее, липсваш ни! :(
Лека и приятна вечер, а и изпълнена с много позитивни мисли!
Обичкам си ви!!!
« Последна редакция: Януари 26, 2010, 22:19:30 pm от petqst »
*
Момичета моля ви  :bighug: да не се джафкаме посред нощ  :dog:
Някой ден ще се смеем на това, как сме се втелясвали заради това кой какво казал...
Искам да приветствам и аз Бисерче, за смелостта и ако иска да си правим компания - и аз още кърмя (и не смятам да се отказвам), и на мен съвсем скоро ми дойде М, та с мъжО стреляме малко на сляпо... пък каквото стане!!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Исках да ви напиша нещо,и доста мислех какво... :?
Не се карайте,момичета,струва ми се че темата е криворазбрана!Цигу е казала нещо,някой не разбрал съвсем,трети не дочул,четвърти се обидил :lol:
Има грешка навсякъде.И в изказването на Цигу и в реакциите на момичетата.Може би ако Цигу беше по-конкретна в коментара си,нямаше да има криво разбрали,и ако момичетата бяха попитали кой има точно в предвид,щяха да видят че не за нас(включая себе си в групата "бременните") става въпрос.
Та така,мили ми драги сладурани,борбата е достатъчно тежка и без да се карате за такива неща:D Нека сме си рамо,нека си вдъхваме вяра и кураж :D

пп Цигу,лично до тебе - "Това след мой коментар в темата за утехата за това какво мен лично ме утешава и какво не, и колко лесно ми се струва е за бременните да утешават"
Уверявам те,на никой от нас не му е лесно да утешава.Може би,го казваме с малко лекота защото вече истински Вярваме!Лесно ти се струва?Макар че никой не питаш,защо така ти се струва - аз ще ти отговоря.Защото на нас чудото ни се е случило,дали по естествен начин или чрез някаква процедура - само по себе си зачатието е чудо :D Просто искаме да ви вдъхнем кураж и вяра,да усетите и вий че Чудесата ги има и се случват!Може би в този момент,на теб ти изглежда "лесно",а въщност искаме да ви покажем че зад буреносните облаци има чисто небе :D

Искам само да допълня - колелото се върти за всички.Сега борещите са от едната страна,бременните от другата...понякога се обиждаме едни други без да го искаме,без да се разбираме съвсем,макар и съвсем до скоро да сме били всички от борещата се страна!Моля за толерантност всички,и бременни и борещи се - защото - борбата не спира със зачатието,а повечето страхове точно тогава започват.Те са различни от страховете които изпитват борещите се,а самите страхове не се самоизключват,нито се степенуват - те просто са различни.Нека не сме егоисти,нека уважаваме страховете на другите,нека не ги умаловажаваме!!!
Нека не се делим на бременни,борещи се или на имащи вече едно дете!Защото борбата е болезнена,зачеването не значи успешна бременност и болката да не можеш да имаш второ детенце не е по-малка от това да нямаш детенце съвсем...

Спирам да философствам,че и без това последните постове никой не ги чете :wink:

На всички желая КУРАЖ и ВЯРА :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Искам само да допълня - колелото се върти за всички.Сега борещите са от едната страна,бременните от другата...понякога се обиждаме едни други без да го искаме,без да се разбираме съвсем,макар и съвсем до скоро да сме били всички от борещата се страна!Моля за толерантност всички,и бременни и борещи се - защото - борбата не спира със зачатието,а повечето страхове точно тогава започват.Те са различни от страховете които изпитват борещите се,а самите страхове не се самоизключват,нито се степенуват - те просто са различни.Нека не сме егоисти,нека уважаваме страховете на другите,нека не ги умаловажаваме!!!
Нека не се делим на бременни,борещи се или на имащи вече едно дете!Защото борбата е болезнена,зачеването не значи успешна бременност и болката да не можеш да имаш второ детенце не е по-малка от това да нямаш детенце съвсем...

ПОдписвам се с две ръце под това изказване! :balk_5: Все едно аз съм го написала. :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:

А, се га кафенцето:



Моя преглед няма да е в петък, а в понеделник - имам силна нужда от вашите палчета, точно така е както казва Фибчо , страхът винаги има и преди и след тестчето. Много си ви обичам и не искам да има наранени момичета, не ни ли стига че си имаме други неща на главата? Обичкам си ви, без вас отдавна да се бях отказала. :balk_5: :heartbeat: :heartbeat: И вярвам, че всяка от нас ще срещне своето малко Чудо!
Мамчо благодаря за линка - Нека всички бъдем балгословени!
Лек ден момичета!
<br />[/url][img]http://ticker
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,Приятелки.Какво е това тук,говорите си с тон нещо.Я стига,ние сме приятелки,макар и да не се познаваме лично,поне за мен е така,бива ли да си повишаваме тон,да се джафкаме и да си казваме лоши думи.По повод бременните ни приятелки,на мен също много ми липсват,неприятно ми е ,че съзнателно или не,ги отблъснахме от темата си.Ми нали всички вървим по тоя път.Те са нашите УСПЕЛИ ПРИЯТЕЛКИ и аз лично много се радвам за всички тях и бих искала да си пишат тук при нас.Айде стига съм дърдорила,обичам ви всички,тук са моите истински приятели.Хайде и кафе да направя вечеИ чайче за бременните
П.П.Аз докато дрънкам Стерчи забъркала кафато,ама нищо ще пием по-вече.Радостинче,не ни се карай,пий едно чайче :wink:
« Последна редакция: Януари 27, 2010, 06:54:24 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"