0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добро утро душичкиии  :D :D :D :D
 Маринкаааа  :lol:,Маринкаааа нещо мн любовни кафенца си сервирала ааа  :wink: :lol: :lol: :lol: благодаря взимам си веднагаа.
 eveishan добре дошла от ново,аз не съм била тука преди ама сегаа,ооо сега съм тук и те посрещам с една бирочка  :drunk:
 Соничкаааа,ама стига моля ти се душкооо как така не те четем ,четем ама аз лично чета и докат дойде време да пиша и почти всичко забравям  :oops:,старая се ама ний маимунките се славим с кратка памет  :D :D :D :D
 А пък аз да се похваля днеска ми свършват всички инжекций,малииии немога да повярвам че утре нищо няма да правя ,днеска бих последния цетротид,довечера прегнила ииии утре животттттт  :lol: :lol: :lol:
 Лек ден и от мен  :lol:
 Оооооо и мн големи благодарности за вирусчетата  :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро, бандитки! :)

Маймун, ти пак си нашарила темата ей :) ТО не са емотикони, то не е чудо :) Хихих. Странно ли ти е, че нямаш сега нищо за пиене и боцкане, а? ;) Стискам ти палци много силно!

Соничка, четем си те, не се притеснявай. Нас с тебе и лелката ни псотеи заедно този месец. Ха дано да сме заедно и като НЕ дойде! :) 

Здрасти, Евеишанче :) Добре дощла отново сред нас! Помним те, помним те, как я мислиш ти тая :)

На всички ви прекрасен ден! Отивам да дерзая. ;)


*
Добро утро душичкиии  :D :D :D :D
 А пък аз да се похваля днеска ми свършват всички инжекций,малииии немога да повярвам че утре нищо няма да правя ,днеска бих последния цетротид,довечера прегнила ииии утре животттттт  :lol: :lol: :lol:

Браво,Мунки!Ти си нашият герой. osi_9 :jump12:
Забравих:Наде,успешно и леко да мине хидротубацията с перфектен резултат!


"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Привет, сладурчета  :)
Мамче  :hug2:
Благодаря ви за стиснатите палци, ще докладвам като с върна  :wink:

*
Наде, успех!

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Добър ден,за мене още утро...лоша работа с това спане еййй...
Маринкич,ми ха ли някой да ме остави да спинкам я,дъжи ме будна юнака - до 2ч :lol:
Наде,успех,душицо - всичко ще мине като по мед и масло да знайш :wink:
Рашич,абе вий да не би да подновявате опитите,а :D :D :D Много се радвам ако е така :D
На всички пожелавам да дочакат своето Чудо,запазвайки себе си :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Наде, успех и от мен, мила  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Наденце успех мила, мислим те да знаеш с теб сме.
Надежко, мило  :goodluck: :goodluck:
Аз късно станах днес и минавам да пусна вирусчета :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
Фибчо, радвам се, че пишеш, защото много ми липсваш от темичките :) Минавай по-честичко :wink:
[/url][/url]
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добър ден!Благодаря за кафето!
Наде-и от мен много :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
И да вляза малко във вирусчетата на Жасминче.
Лек и спорен ден милички!
  <br />
Успех Наде стискам силно палчета  :crossfingers:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Наде, късмет и от мен и много силно стиснати палци!  :bighug: :goodluck: :crossfingers:
Исе, браво на маймунчето заслужава бананче
хайде късмет на всички и да не забравя  :pink_dust_1: :green_dust_1:
п.с.забравих обаче да кажа добре дошла на новото старо попълнение Евеишанче помним те разбира се и бързо да се местиш в другата темичка! :goodluck:
« Последна редакция: Януари 28, 2010, 13:45:24 pm от anizi »
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Хайде да скоча и в тази вана :bubblebath: от вируси,че това денонощие много се разпространяват.Колкото повече толкова по-добре. :cheerleader: :cheerleader:
  <br />
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Наденце,и от мен имаш стиснати палци.
Хайде и аз под вирусите.Фибс,не се оплаквай,малко остана.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Рашич,абе вий да не би да подновявате опитите,а :D :D :D Много се радвам ако е така :D


Наденце, стискам ти палчета и аз мила! Пиши после как е минало. :)
 :goodluck:
Фибич, душа, иска ми се да подновяваме, ама още не. Ще изчакам още месец два. Докторът каза до към април да поизчакам. Ще гледам да почнем ИКСИ-то тогава някъде - април, май.
Жасинка :bighug:


Маринчо, ти кога почваш стимулациите?

Весел ден :)


*
Наде, хайде  :goodluck: Чакаме да докладваш после :)
Да знаете,че сте голяма работа всички!! Много ви обичам и ви благодаря горещо за стиснатите палци, бяха ми от голяма полза :bighug: :bighug: :bighug:

Имам си абсолютно проходими тръбички :D :D :D  :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:!! Доки се усмихна като видя колко бързо минава течноста :)
Изобщо не ме боля, само докато наместваха "онова желязното"  :?
Другите добри новини са, че всички хормони са ми в норма и дори имунологичните (АФА) са в норма  :D
И третата добра новина е че си имам 5 фоликула по 12мм. И неделя ще ходя да видя колко са пораснали. И вероятно инсе-то ще е в сряда или четвъртък  :wink:

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Супер Наде, дано все ката по вода да ти върви! Стискам палци наистина да е все така!!!  :bighug: :goodluck: :bighug:
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Браво Наде, страхотна новина!
Успешно инсе мила и да хванете повече от една яйцеклетка  :wink:
*
Браво Наде ,само така.Много се радвам да знаеш :dance2: