0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Браво Номине!
Честито и успешни 9 месеца  :wink:

Маймункееее в понеделник те чакам с хубави новини и ти стискам много палци да знаеш!

Аз  утре отивам в Майчин дом да ме приемат за лапарото и утре ще разбера в кой ден точно ще бъде (или вторник или сряда).

Лека вечер от мен
*
Благодаря ви, момичета, толкова сте мили!
Искам да ви прегърна всичките и да кажа на всяка една:
Вярвай! Има чудеса! Случват се непрекъснато и ще се случи и на теб!

За вирусчетата - ще пусна мъничко, но очаквайте водопад от вируси след прегледа ;)  :green_dust_1:
Криска миличка успех на лапарото,ще стискам палчета постоянно  :D
 Номине мерси за вирусчетата  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Тити, да ти е жива и здрава щерката и да ви слуша  :wink: :lol:  new_birthday
Криска, миличка, успех на лапарото, имаш  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Пете, хубаво си поиграла и за нас  :lol:
Никид, чакаме утре ++ резултат

Аз днес бях на преглед и си имам 2ф. по 14.2мм и 2ф. по 16мм  :D , доки каза че е много добре  :D :D и във вторник продължаваме.

Приятна вечер

*
Ами да така направих,остана ми от миналия месец след ползване и днес отново го натопих,не ми се смейте и чудете де,питате ли ме мен какво ми е,ама утре ще съм точна резултати наново.


Ами да така направих,остана ми от миналия месец след ползване и днес отново го натопих,не ми се смейте и чудете де,питате ли ме мен какво ми е,ама утре ще съм точна резултати наново.
Абе ти си луда жена бе  :lol: :lol: :lol: , как можа да ползваш същия тест  :lol: :lol: :lol:
Хайде дано утре е ++

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ники,ти направо изби рибата с тоя тест.Наистина за пръв път чух такова нещо  :lol:.Айде стискам палци утре да ни съобщиш добра новина.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Ама то хубави новини имало тук!!! :D :D :D
Номине, честито мила! Леки и безпроблемни  :cloud9:
Ето на тези чудеса се радвам от цялото си сърце!
Лека вечер!
*
Айде, Никид утре мила с нов тест и ще стискаме палчета! :crossfingers:Как си се сетила да го оставиш ,аз мойте отрицателни ги изхвърлям с такава ярост в кофата и хич ни искам да ги виждам....Лека вечер на всички :bighug:
ПП Лелееее момичета започнахме добре годината Стерчи,Номине,Никид /?/ дано някое бременно коремче не изпускам :oops:БРАВООООООООООООООООО

*
Ех момичета,май ви развеселих аз с моята щуротия,но дано края е добър и весел,а не на моя гръб.


*
Не се притеснявай мила важното,че се развеселихме но и края искам да е   :bfp: Пожелавам ти го! :goodluck: