0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #820 -: Април 03, 2010, 17:17:46 pm »
Последния път лежах 7 дни след трансфер, след това лек режим, леки разходки и никакво натоварване.
Успех на всички!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #821 -: Април 03, 2010, 21:23:22 pm »
След първия трансфер лежах, четях си книжки, гледах телевизия. На 5ия ден след трансфера си позволих разходка с кола до Витоша и там се припичах на слънце. После ме тръшна хиперстимулацията и нямах друг избор освен да лежа. Тестът беше положителен.
При втория опит лежах само 2 дни след трансфера, след това 2 дни си се разхождах из квартала и то доста. На 5ия ден след трансфера тръгнах на работа, пътувах с градския транспорт, вечер се прибирах пеша до вкъщи, разстоянието е 3-4 км. Не съм се натоварвала физически, но не съм се и пазила много. Резултатът е в подписа ми.
При първия опит бях спокойна и не ми пречеше да лежа. При втория обаче ми беше много напрегнато, затова предпочетох да ходя на работа, за да не мисля постоянно станало ли е или не.  
Успех ви желая!
« Последна редакция: Април 03, 2010, 21:25:05 pm от Жабче »
  09.11.2007
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #822 -: Април 03, 2010, 22:06:19 pm »
Аз след първия трансфер лежах един- два дни и после толкова добре се чувствах, че си пресявах дори цветята- беше миналата година след Великден. Отрицателен резултат. Сега след този трансфер- голямо пазене една седмица, после дори и след теста не се натоварвах с друго, освен с готвене и съвсем леки разходки. Резултатът е в подписа ми. Мисля, че няма рецепта, но пазененто не е излишно, а разходките и докторите ги препоръчват. Успех!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #823 -: Април 04, 2010, 11:38:26 am »
Христос Възкреси
Искам да попитам , къде оставате в София по време на процедурата.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #824 -: Април 04, 2010, 12:38:38 pm »
И мен ме интересува къде може да се остане на сносни цени.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #825 -: Април 04, 2010, 13:04:41 pm »
Во истина воскресе!
Живи и здрави и успешни процедури на всички!
Ето ви една малко стара темичка, но полезна!
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=39331.0
Има и други - пуснете търсачката!
Успех!
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #826 -: Април 04, 2010, 14:14:15 pm »

Христос Возкресе момичета.
Желая ви много щастие и късмет.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #827 -: Април 04, 2010, 16:17:10 pm »
ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ!
Дано донесе на всички така желания нов живот!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #828 -: Април 06, 2010, 11:05:58 am »
Аз след трансфера не съм лежала изобщо на другия ден бях на работа.По същия начин направих и теста рано преди работа и резултата го разбрах по телефона.Работя на компютър по 9 часа на ден не ми е пречило явно.Друг е въпроса,че при мен се получи от първия път ако нещо не беше станало сигурно щях да променя нещо.
« Последна редакция: Април 06, 2010, 11:07:42 am от asi73 »
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #829 -: Април 06, 2010, 11:34:28 am »
Аз 1 път лежах 17 дни, теста беше положителен, но за съжаление до 25 седмица. При втория опит лежах една седмица и после на работа, имаше имплантация, ама не се развиха. При 3 опит пак няколко дни и после на работа, теста показа 0.00.

Сега при 4 опит 17 дни лежане и като видях положителен резултат излязох в болничен и засега не мисля да се връщам на работа, хем работя като мениджър на бюро. Дай Боже всичко да е наред до края. Този път много ще се пазя и никакви пътувания, дълги разходки и т.н. Просто това е най-важното за мен сега.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #830 -: Април 06, 2010, 11:39:16 am »
nikolina-pikolina, много се радвам за теб крайно време беше да ни зарадваш :D
Пази се много ще бъде всичко наред няма как да не е :bighug:
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #831 -: Април 06, 2010, 12:16:37 pm »
Честито,nikolina-pikolina и всичко да е наред.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #832 -: Април 06, 2010, 12:30:23 pm »
Аз 1 път лежах 17 дни, теста беше положителен, но за съжаление до 25 седмица. При втория опит лежах една седмица и после на работа, имаше имплантация, ама не се развиха. При 3 опит пак няколко дни и после на работа, теста показа 0.00.

Сега при 4 опит 17 дни лежане и като видях положителен резултат излязох в болничен и засега не мисля да се връщам на работа, хем работя като мениджър на бюро. Дай Боже всичко да е наред до края. Този път много ще се пазя и никакви пътувания, дълги разходки и т.н. Просто това е най-важното за мен сега.
Ники  :bighug:!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #833 -: Април 06, 2010, 12:42:03 pm »
Аз още не смея да се похваля  :D, че ни предстои поредния преглед, стискайте палци. Този път се старая да съм много спокойна, да не го мисля много. Поне веднъж съм минала през това и съм подготвена малко или много. Ще ви държа в течение.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #834 -: Април 06, 2010, 12:57:38 pm »
nikolina-pikolina честито желая ти от все сърце този път всичко да е наред до края на бремеността. :bighug:
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #835 -: Април 06, 2010, 13:07:34 pm »
Аз още не смея да се похваля  :D, че ни предстои поредния преглед, стискайте палци. Този път се старая да съм много спокойна, да не го мисля много. Поне веднъж съм минала през това и съм подготвена малко или много. Ще ви държа в течение.
Ох, мила, много се радвам за теб! Дано този път всичко е наред до края на бременността и след това! Твоята история ме трогна дълбоко и се докосна до сърцето ми. Стискам ти палци за прегледа!

Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #836 -: Април 06, 2010, 14:00:49 pm »
Здравейте момичета, искам да ви попитам нещо ако някои знае. разбрах че ембриолозите на клиниката няма да ги има от 20 - 25 април - на конференция са, това означава ли че и доктор Стаменов ще отсъства. Също така някой знае ли дали стаменов и персенска почиват около гергиов ден и как.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #837 -: Април 06, 2010, 14:04:46 pm »
Аз още не смея да се похваля  :D, че ни предстои поредния преглед, стискайте палци. Този път се старая да съм много спокойна, да не го мисля много. Поне веднъж съм минала през това и съм подготвена малко или много. Ще ви държа в течение.
Честито и от мен и лека бременност!  :balk_602:
Колко време след теста ще ходиш на преглед. На мен ми казаха да си запиша час след 10 дни и до тогава да продължавам всички лекарства.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #838 -: Април 06, 2010, 14:10:45 pm »
Ники ,искрено се радвам за теб.Имало е смисъл да  не идваш на наградите.
Стискай 9 месеца и накрая да гушнеш най прекрасното бебе или бебета!


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #839 -: Април 06, 2010, 14:53:27 pm »
 Lucky аз направих теста късно и бях вече на един преглед, сега ми предстои втори.

Благподаря ви момичета, Вашата подкрепа значи много за мен.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...