0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мили момичета започвам стимулация на 03.10 ще ми бьде трудно с патуването.Много бих се радвала да помогнете с някаква информация за хотел или квартира близо до клиника Малинов.Благодаря предварителна на всички.
*
Попитай в клиниката, имаше квартира към нея, когато аз бях на стимулация. Търси направо Катя в клиниката и я попитай как стоят нещата в момента.
Късмет в предстоящата процедура :crossfingers:
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Попитай в клиниката, имаше квартира към нея, когато аз бях на стимулация. Търси направо Катя в клиниката и я попитай как стоят нещата в момента.
Късмет в предстоящата процедура :crossfingers:

Аз също оставах в квартирата, която Катя дава. Цената е 25 лв. на вечер, апартамента е страхотен! Имаш силно стиснати палци и от мен! :crossfingers:
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Благодаря момичета говорих с Катя тя каза че апартамента който са давали под наем вече не го дават защото имат проблеми сьс собственика и ми предложи стая с друго момиче при някаква баба.Незнам дали е добро предложение но в краен случаи и това е вариант.
*
Благодаря момичета говорих с Катя тя каза че апартамента който са давали под наем вече не го дават защото имат проблеми сьс собственика и ми предложи стая с друго момиче при някаква баба.Незнам дали е добро предложение но в краен случаи и това е вариант.

Ползвала съм квартира съвсем близо до клиниката. Стаята беше 32лв. /преди година/, добре обзаведена. В апартамента живее и собственичката - много приятна жена. Насочена към тази квартира бях от една  тур.агенция.  На лични ще ти изпратя името и телефона на фирмата.
nyny  ако е не е неудобно, напиши моля те телефона тук, за да могат да се възползват повече момичета които имат нужда  :). Все пак това е служебен телефон на тур. агенцията, а не личен предполагам.

Благодаря :)
*
Ето това е сайта на  бюрото.

http://www.markelabg.com/

Имаше и някаква къща в района на пазара Красно село. Дават се стаи под наем, но съм чувала, че условията не са добри.
*
  Да се включа и аз с моя опит.Имах 2 престоя в София за процедури и двата пъти ползвах услугите на "Маркела".Нощувките ми бяха в апартамента в Красно село,точно да позара и на 5 минути от клиника Малинов.Препоръчвам ви го.Инцидентно нощувах и в този на ул.Удово/той е до НДК/,но се прибрах цялата нахапана от бълхи.Успех на всички.
*
А някоя от посочените квартири случайно да има опция за ползване на интернет?
За квартирите незная, но в подлеза, където се пресичат бул. България и Гоце Делчев има интернет клуб. На 5 минути е от клиниката.
*
Благодаря ти теди.,
знам го този клуб. На мен обаче няма да ми свърши работа. Трябва ми интернет, за да мога поддържам връзка с колегите в офиса, не само да си проверя пощата за 5 мин. Може би ще ползвам wi-fi ако си намеря приличен доставчик с обхват в региона. Ако някой има инфо - моля да ми пише (може и на лични).
*
Не знам дали тука трябваше да пиша или на отделна тема,
въпроса ми е:

Някой знае ли хотел или квартира близо до клиниката др. Владимиров ?

Аз съм много отдале4е, няма да мога да си пътувам и предполагам ще
трябва да съм там.

Благодаря предварително за вси4ки предложения и идеи


*
Lolly, намери ли си прилично място за нощуване. Аз също съм при Владимиров и съм доста от далече, така че ми трябва прилична квартира. Ние ще започваме около 12 октомври стимулциите!
*
Lolly, намери ли си прилично място за нощуване. Аз също съм при Владимиров

Записвам си адреси от препоръките на моми4етата, но още не съм се спряла на нищо категори4но, може би като отида ве4е там, ще се види на място. Ти си преди мен, ще се радвам да споделиш после малко пове4ко от опита и престоя си, желая ти успех!   osi_9
Моят 4ас е за 18 ноември
 :goodluck:
« Последна редакция: Октомври 04, 2009, 22:45:00 pm от lolly »


*
аз видях обява за евтини нощувки в драгалевци, 10лв. на легло, но ще трябва да отдем с две коли до софия! а аз смятах мъжът ми да ме остави за 10дни сама и да се върне за пункцията. така че се чудя!
Здравей stoeka71 може ли да те попитам кандидатства ли за фонда и ако си кои номер,в к-л Малинов ли ще ходиш.Успех
*
От Драгалевци до клиниката на д-р Владимиром има автобус през 10 мин.,ползвала съм го , редовен е.
*
аз видях обява за евтини нощувки в драгалевци, 10лв. на легло

Няма да е зле да напишеш тук координатите, би било от полза и на други като нас, които сме извън Софиа, желая ти късмет :balk_602: