0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #900 -: Април 11, 2010, 14:40:22 pm »
Още веднъж благодаря, момичета! Силно вярвам, че всичко ще е наред. Успех на всички!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #901 -: Април 11, 2010, 19:59:04 pm »
Здравейте момичета,аз занесох заповедта в клиниката и имам записан час за 09.06.2010 от 14.00 ч. разпитах и разбрах че тези който сме през фонда съответно не чакаме мн за преглед.благодаря на всички за отговорите и Успех милички  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #902 -: Април 11, 2010, 20:02:17 pm »
Аз само искам да вмъкна, че съм много радостна от факта, че смених клиниката и вече съм при д-р Стаменов. Всеки път отивам със свито сърце и въпроси, написани на листче, и всеки път си тръгвам в еуфория и с надежда, а и съм и с отговорени въпроси.
Днес дори видях трети доктор, освен Д-р Стаменов и Д-р Персенска, младо момче, което вероятно въвеждаха в нещата. Похвално!
Благодаря на целия екип!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #903 -: Април 11, 2010, 20:16:56 pm »
Предполагам, че имаш предвид д-р Шефкетова. Голяма сладурана е. Тя ми прави трансфера и теста ми е  :bfp: Сега остава да разбера резултата  :bori_007: или  :bori_012: :bori_008:  или пък :bori_008: :bori_008:  :bori_008:     8O   хи хи
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #904 -: Април 11, 2010, 20:51:18 pm »
Момичета,спешно се нуждая от помощ  :oops:Когато си поставяте инжекциите Декапептил подкожно - изгонвате ли въздуха или биете направо?
Извинявам се ако въпроса ми не е за тук,но тази вечер ми е първа инжекция, а забравих да попитам док  :oops:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #905 -: Април 11, 2010, 21:30:22 pm »
Щом е подкожна инжекцията няма проблем за въздуха,но аз изкарвам малко.Не се притеснявай давай смело.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #906 -: Април 11, 2010, 21:35:22 pm »
dgina, аз в началото не бях разбрала, че трябва да изкарвам въздуха и си ги биех така, после почнах да го изкарвам. Не съм имала проблеми. Успешна процедура!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #907 -: Април 11, 2010, 22:27:51 pm »
Благодаря ви :DНо сега около мястото така се е зачервило и се изприщи все едно съм се нажилила с коприва :oops:Така ли трябва да е?Предния път не съм имала такива проблеми :(
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #908 -: Април 12, 2010, 06:50:59 am »
Благодаря ви :DНо сега около мястото така се е зачервило и се изприщи все едно съм се нажилила с коприва :oops:Така ли трябва да е?Предния път не съм имала такива проблеми :(

От декапептила обикновено става така, независимо от въздуха и кой ти поставя инжекцията. Не го чеши, ще ти мине. Успех!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #909 -: Април 12, 2010, 09:17:26 am »
Благодаря ви :DНо сега около мястото така се е зачервило и се изприщи все едно съм се нажилила с коприва :oops:Така ли трябва да е?Предния път не съм имала такива проблеми :(

От декапептила обикновено става така, независимо от въздуха и кой ти поставя инжекцията. Не го чеши, ще ти мине. Успех!
благодаря ти :hug2:
Re: Дали съм бременна? - 2-ра част
« Отговор #910 -: Април 12, 2010, 10:54:37 am »
Момичета, здравейте. Пожелавам ви хубава седмица. Знаете ли за колко време става готов резултата на кръвен тест за бременност в клиника Малинов? Благодаря предварително!
Живей за мига!


*
Re: Дали съм бременна? - 2-ра част
« Отговор #911 -: Април 12, 2010, 11:05:33 am »
Деси, при Малинов, Владимиров, Кандиларов и Бодимед стават за същия ден. Незнам за Малинов, но на другите места е за около 2 ч., като в Бодимед и Кандиларов можеш да си провериш резултата в интернет. Успех!
Честито на новите мами :) Само усмивки и лека бременност!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #912 -: Април 12, 2010, 11:29:30 am »
Meme, galka-malka, благодаря ви за бързия отговор.
Живей за мига!


Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #913 -: Април 12, 2010, 12:55:48 pm »
desi10 става бързо, на същиия ден, но трябва да си го вземеп от там, не ти казват по телефона.
В Кандиларов става за 2-3 ч и можеш да си провериш по интернет после.

Успех

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #914 -: Април 12, 2010, 13:05:44 pm »
Здравейте и успешен старт на започващите опит тази седмица!!!
Ние сме едни от тях , в сряда съм на инжекция -по дълъг протокол!
Тази сутрин се срещнах на кафе с едно момиче правило опит в  друга клиника и тя ми показа един голям лист с предварителни изследвания които и двамата са правили непосредствено преди старт на процедурата.Аз останах като гръмната.На нас с мъжа ни не са ни обяснили подобно нещо. За мен ще си направя цитномазка и ще си пусна вирусология задължително.Питам ви как беше при вас?
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #915 -: Април 12, 2010, 14:04:43 pm »
trandolinka, и аз мисля, че ще е къс протокол. Ще те прегледа, ще пуснеш хормони (естрадиол, прогестерон и не помня дали още нещо се пускаше) и, ако всичко е наред - започвате! Успех!
А кога се пускаха тия изследвания..  т.е на хормоните ? Питам ,защото имам час при доки на 26 април ,а тогава вече ще ми е свъръшил МЦ и си мисля,че можеби ще изчакам поне месец още за да си набавя нужните изследвания преди ин витрото .
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #916 -: Април 12, 2010, 14:39:38 pm »
На мен ми искаха Естрадиол на 3 ден от цикъла
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #917 -: Април 12, 2010, 15:48:47 pm »
Дидомира, пускат се в деня, в който ще ти започва стимулацията. Ако са ок - започвате, ако не са ок - решават какво правите натам.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #918 -: Април 12, 2010, 16:30:36 pm »
Дидомира, пускат се в деня, в който ще ти започва стимулацията. Ако са ок - започвате, ако не са ок - решават какво правите натам.
Така ли ? Стана ми интересно ,защото предният си опит го правих при д-р Табакова и там ти изследват хормоните няколко дни преди цикъла и ти правят цитонамазка .
И не трябва ли стиулацията ти да е в определин дни примерно след МЦ?
Момичета,извинавам се ако въпросите са ми глупави ,но бих искала да знам .
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #919 -: Април 12, 2010, 17:08:41 pm »
За следващия ми опит ми казаха че след трансфер ще слагаме неупоген.
Иска ми се да се ориентирам колко ще ми струва.
Интересува ме всеки ден ли се слага, какво количество, от кой ден на трансфера и евентуално колко дни?
Колко струва количеството за 1 ден? Разбирам че се изследват и разни неща, през колко дни?