0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #940 -: Април 14, 2010, 14:14:06 pm »
Момичета сега ми се обадиха да кажат резултата от кръвния тест, отрицателен 0,1 .  :balk_145: :balk_145: Вчера си направих уринен и той беше отрицателен ,но все пак имаше малко надежда в мен, но уви.
:bighug: :bighug:Хей-хей, не унивай!!! Знам прекрасно как се чувстваш и че каквито и умности да ти кажем, мъката си е твоя, НО въпреки всички трудности през които ще преминем  по пътя, въпреки броя на пътите в които ще ни се струва, че силите и надеждата ни напуска и че сме на ръба, ВЪПРЕКИ това, знай че ще се преборим, защото много го искаме и го заслужаваме!Въпроса е кога, а не дали...Много ти стискам палци! :balk_104:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #941 -: Април 14, 2010, 15:31:42 pm »
mirela_21, аз с късия протокол не стигнах до пункция,беше кошмар.Много силна стимулация и слаб отговор.Док какво казва ,не предлага ли да смените протокола,при късия няма блокаж.Успех!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #942 -: Април 14, 2010, 15:39:26 pm »
Здравейте, днес ми поставиха блокажа и сега ....се започва дългото чакане да дойде цикъл и да стартираме ИКСИ-то.  :wave: stork-girl :babbycarrage:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #943 -: Април 14, 2010, 15:42:10 pm »
Момичета , а бе я ме светнете за нещо. Сори за невежеството ,ама нещо не ми е ясно кое е къс ,кое е дълъг протокол. Аз по какъв съм била след като близо 10-12 дни бях на стимулация и приемах почти тройни дози . И блокажа е ,когато си сложих една инжекция ,т.е хормон преди пункцията ли?Извинявам се за тъпия си въпрос предварително .
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #944 -: Април 14, 2010, 16:36:08 pm »
Момичета , а бе я ме светнете за нещо. Сори за невежеството ,ама нещо не ми е ясно кое е къс ,кое е дълъг протокол. Аз по какъв съм била след като близо 10-12 дни бях на стимулация и приемах почти тройни дози . И блокажа е ,когато си сложих една инжекция ,т.е хормон преди пункцията ли?Извинявам се за тъпия си въпрос предварително .
къс протокол- започва с първите дни на цикъла, това е началото на стимулацията
дълъг протокол- започва се с блокаж след О (нали така беше)предходния на стимулацията цикъл.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #945 -: Април 14, 2010, 16:39:17 pm »
Момичета , а бе я ме светнете за нещо. Сори за невежеството ,ама нещо не ми е ясно кое е къс ,кое е дълъг протокол. Аз по какъв съм била след като близо 10-12 дни бях на стимулация и приемах почти тройни дози . И блокажа е ,когато си сложих една инжекция ,т.е хормон преди пункцията ли?Извинявам се за тъпия си въпрос предварително .
къс протокол- започва с първите дни на цикъла, това е началото на стимулацията
дълъг протокол- започва се с блокаж след О (нали така беше)предходния на стимулацията цикъл.
Какво значи О!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #946 -: Април 14, 2010, 16:39:30 pm »
Овулация.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #947 -: Април 14, 2010, 16:42:19 pm »
Благодаря ви много .
Изясни ми се !
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #948 -: Април 14, 2010, 19:25:56 pm »
Ех  ZUZANA, недей да страдаш, остави се на мъката няколко дни и след това започвай да си визуализираш новия опит с много бебета. В живота не винаги  теглим късата клечка, нали? Прегръщам те и много съжалявам  :bighug:
MIRELA_21, нищо не знам за лукрина и аз си го поставих - чета в медицинската листовака и освен всички болести, които съществуват и това лекарство може да ти причини, нищо друго не ми стана ясно.
Аз съм 13 ден след поставяне на същия и още нямам цикъл, а на 22.04 ми е дата за същинската стимулация. Някои ако е наясно, ще помоля да пише
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #949 -: Април 15, 2010, 07:42:25 am »
Момичета сега ми се обадиха да кажат резултата от кръвния тест, отрицателен 0,1 .  :balk_145: :balk_145:
Труден и дълъг е пътя, по който сме тръгнали. Но независимо от спъването и падането, трябва да се изправяме и да продължаме напред, защото е важен резултата. :bori_012:
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #950 -: Април 15, 2010, 09:46:39 am »
Благодаря за подкрепата момичета, само някой който знае колко вяра, надежда и сили влагаме в една процедура може да разбере истински чувствата, които изпитвам сега.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #951 -: Април 15, 2010, 11:00:39 am »
Ех, Зузана, съжалявам много, така се надявах зацапването да е добър знак. Горе главата, следващият път ще е твоят!  :bighug:
  09.11.2007
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #952 -: Април 15, 2010, 11:10:38 am »
Благодаря за подкрепата момичета, само някой който знае колко вяра, надежда и сили влагаме в една процедура може да разбере истински чувствата, които изпитвам сега.
Прегръщам те и аз !
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #953 -: Април 15, 2010, 19:51:57 pm »
Моля за помощ :( :balk_145: :balk_145:, нищо не разбирам -вчера поставихме Лукрина а днес следобед ми се появи розово зацапване, като пред цикъл.Днес ми е 23 ден от цикъл.Нормално ми зацапва по един два дни преди същинския цикъл.Ами ако сега ми дойде,а имам час за след 15 дни в клиниката, то тогава ще ми е минала и овуто и всъщност каква стимулация ще почвам по средата на цикъл?????Направо незнам дали да изчакам един два дни или да звъня в клиниката?!? osi_1При някоя от вас имало ли е зацапване или веднага цикъл след депо инжекцията???
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #954 -: Април 15, 2010, 19:56:04 pm »
Недей да чакаш обади се!
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #955 -: Април 15, 2010, 20:10:56 pm »
Момичета, каква е цената на SDI теста в клиниката...,правил ли е някой скоро?
И дали в събота може да се даде материал...,работят ли?
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #956 -: Април 15, 2010, 20:44:55 pm »
Момичета, каква е цената на SDI теста в клиниката...,правил ли е някой скоро?
100лв.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #957 -: Април 15, 2010, 21:07:23 pm »
maya_the_bee, mirela_21, за лош отговор може да смятате, когато извадят и видят качеството на яйцеклетките. И една да е важното е да е добра- и ние сме се раждали от една яйцеклетка нали? Имайте вяра и успех.+
Благодаря за подкрепата susa9, но точно това е проблема - не стигам да пункция, поради ненарастване на фоликулите и естрадиола. Обяснение - силно подтискане от Лукрина...Моля, ако някоя от вас има подобен опит, нека спидели :(   
Имам една стимулация преди 4-5 години при д-р Стаменов прекратена поради слаб растеж на фоликулите и лоши хормони. Преди 2 години правих опит при д-р Владимиров, който не вървеше добре в началото. Започнахме от трети ден с диферелин и гонал. На първия преглед нямаше никакви фоликули, но док не ми прекрати опита, съобразявайки се с някои неща. Спря ми диферелина и продължихме само с гонал. На следващият преглед, вече имах 2 фоликула, малко по-късно и още един. При мен блокирането е направило белята. Имам и опити на ЕЦ. Когато в месеца преди опита пия противозачатъчни, фоликули или няма или е само един или тръгват късно. Когато не пия противозачатъчни, си имам нормално по 1 или 2 фоликула без стимулация. Та, при мен, това е причината. Разбира се, на по-късен етап ми включват оргалутран или цетротайд. Дано намерите причината и дано съм ти била полезна!

Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #958 -: Април 15, 2010, 21:18:57 pm »
Моля за помощ :( :balk_145: :balk_145:, нищо не разбирам -вчера поставихме Лукрина а днес следобед ми се появи розово зацапване, като пред цикъл.Днес ми е 23 ден от цикъл.Нормално ми зацапва по един два дни преди същинския цикъл.Ами ако сега ми дойде,а имам час за след 15 дни в клиниката, то тогава ще ми е минала и овуто и всъщност каква стимулация ще почвам по средата на цикъл?????Направо незнам дали да изчакам един два дни или да звъня в клиниката?!? osi_1При някоя от вас имало ли е зацапване или веднага цикъл след депо инжекцията???
Не се притеснявай, и при мен така се получи, два дни след Лукрина ме дойде МЦ, и започнах стимулацията на 13-ти ден, говорих с Д-р Персенска - няма никакъв проблем. Хайде стискаме палци :goodluck:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #959 -: Април 15, 2010, 21:31:35 pm »
Radosst ,du6ka, благодаря много за постовете. И аз така се ориентирам- от силното подтискане на Лукрина е. Предполагам ще опитаме по къс протокол...дано пък тогава се получи...Успех момичета!!!