0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #960 -: Април 15, 2010, 23:06:52 pm »

Мирела21, Мънки , благодаря ви за постовете,сега пък взе че спря зацапването.Утре ще видя как ще започне деня и може би ще се обадя на телефона за спешности/ досега не съм го използвала, дано да не бъда овикана :(/Утре ще напиша подробности.Лека вечер!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #961 -: Април 16, 2010, 12:26:27 pm »
Моля за помощ :( :balk_145: :balk_145:, нищо не разбирам -вчера поставихме Лукрина а днес следобед ми се появи розово зацапване, като пред цикъл.Днес ми е 23 ден от цикъл.Нормално ми зацапва по един два дни преди същинския цикъл.Ами ако сега ми дойде,а имам час за след 15 дни в клиниката, то тогава ще ми е минала и овуто и всъщност каква стимулация ще почвам по средата на цикъл?????Направо незнам дали да изчакам един два дни или да звъня в клиниката?!? osi_1При някоя от вас имало ли е зацапване или веднага цикъл след депо инжекцията???
Аз мисия че така трябва да бъде,и на мен ми дойде веднага след блокиращата,и лед 15 дни ми започна стимулацията...
*

    Писе

  • *
  • 29
  • Винаги има надежда
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #962 -: Април 16, 2010, 12:33:09 pm »
Моля за помощ :( :balk_145: :balk_145:, нищо не разбирам -вчера поставихме Лукрина а днес следобед ми се появи розово зацапване, като пред цикъл.Днес ми е 23 ден от цикъл.Нормално ми зацапва по един два дни преди същинския цикъл.Ами ако сега ми дойде,а имам час за след 15 дни в клиниката, то тогава ще ми е минала и овуто и всъщност каква стимулация ще почвам по средата на цикъл?????Направо незнам дали да изчакам един два дни или да звъня в клиниката?!? osi_1При някоя от вас имало ли е зацапване или веднага цикъл след депо инжекцията???

Няма нищо притеснително в това. Няма да ти е минала овулацията споко. Лукрин депо подтиска жлезата, произвеждаща хормоните, които се грижат фоликулите да растат и за овулацията. Без тези хормони няма как да стане. При стимулацията ще ти инжектират точно това. Вярвай на лекаря си повече и по-малко се притеснявай  yahoo_33
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #963 -: Април 16, 2010, 12:41:48 pm »
Момичета ...крайно време е и аз да се похваля...след 8 опит ин-витро ,вчера най-после видяхме 2 чертички...ЙЕЙЙЙЙЙ...много много сме щастливи...и много много обичаме Др.Стаменов...
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #964 -: Април 16, 2010, 13:51:12 pm »
kamellka, ЧЕСТИТО! Страхотна новина - пази се, наслаждавай се на бременността си и дано всичко е наред до края!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #965 -: Април 16, 2010, 14:35:35 pm »
kamellka,  :D възхищавам ти се на упорството и вярата! Честита бременност! След време искам да пиша пак в твоята розова или синя тема  :D
« Последна редакция: Април 16, 2010, 14:46:21 pm от mira_mimi »
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #966 -: Април 16, 2010, 14:43:18 pm »
Честито Камелка!Леки и безпроблемни 9 месеца и много се пази! :ballons:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #967 -: Април 16, 2010, 15:26:14 pm »
KAMELKA, поздравления и безпроблемна бременност.

Би ли споделила, какъв беше проблемът при вас и защо се наложи да се правят толкова много процедури?
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #968 -: Април 16, 2010, 16:20:19 pm »
Момичета ...крайно време е и аз да се похваля...след 8 опит ин-витро ,вчера най-после видяхме 2 чертички...ЙЕЙЙЙЙЙ...много много сме щастливи...и много много обичаме Др.Стаменов...

Поздравления !!1Лека ,безпроблемна и много щастлива бременост!

И аз  се  възхищавам на силата и смелостта  да направите толкова процедури и да не се откажете.


Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #969 -: Април 16, 2010, 16:39:27 pm »
Здравейте,
имам записан час за първичен преглед при д-р Персенска на 17.05.2010г., който по- всяка вероятност няма да мога да използвам, защото точно по това време ще започвам процедура в клиниката на д-р Владимиров.Знае ли някой дали могат да се сменят часове( имам предвид да се сменя с някой, който има час примерно за след 2 месеца.)И евентуално ако е възможно какво трябва да се направи? Силно се надявам процедурата ми да бъде успешна, но все пак ми се иска да имам и резервен вариант...
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #970 -: Април 16, 2010, 17:56:05 pm »
britni обади се на секретарките и обясни, че не можеш да отидеш на преглед на 17.05 и поискай да ти отложат часа за след няколко месеца.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #971 -: Април 16, 2010, 18:59:23 pm »
Камелка, първо на теб благодаря и от мен едно голямо Честито и най-леките 9 месеца и здраво бебче на финала! preggo :balk_127:
Момичета,които днес сте ми писали ,вашите думи са 1:1 със тези които чух от спешния телефон на клиниката.Едвам изкарах нощта, в очакване да звъня днес на спешния, макар че и досега имам само зацапване. Младата докторка на телефона беше много любезна / там всички са много готини в клиниката/и ми обясни че точно така трябва да дойде цикъл и да си отида на определения за мен час.Тогава според нея ще си почнат стимулацията. Днес си направих част от предварителните кръвни изследвания и мога да ви се похваля че след 4 месеца пиене на Достинекс/ случайно ми откриха леко завишен пролактин/контролата ми днес показва идеална норма и се чувствам много подкефена :balk_47:
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #972 -: Април 16, 2010, 19:46:54 pm »
kamellka честито,  :party: лека и безпроблемна бременост.
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #973 -: Април 16, 2010, 19:50:44 pm »
Нимика честито.Лека и безпроблемна бременност.Бъдете живи и здрави много щастливи.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #974 -: Април 16, 2010, 22:08:39 pm »
Честито на Камелка.Лека бременност и щастлив финал,а на Нимика,която все още не е бременна и пожелавам грешката да се каже вярна :wink:

[/url]
*

    nikita01

  • *
  • 13
  • Не вярвай в чудеса, разчитай на тях!!!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #975 -: Април 17, 2010, 00:14:14 am »
Здравейте момичета!Назначиха ми имонологични и-я ,та вьпроса ми е записвате ли си час за тях или направо отивате да ви вземат крьв и трябва ли да сьм гладна и жадна преди това.Благодаря ви!
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #976 -: Април 17, 2010, 07:39:01 am »
Не няма проблеми за нея.Отиваш и ти вземат кръв.Аз не съм си записвала час и трите пъти.Първият път ми направиха целия панел от изследвания а след това имах две контроли.Но ако искаш за всеки случай се обади да питаш да ли да си запишеш час.
Успех.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #977 -: Април 17, 2010, 11:12:52 am »
Благодария много момичета за пожеланията,страхотно е толкова много хора да са съпричастни с радостта ти...пожелавам късмет на всички...
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #978 -: Април 17, 2010, 11:43:45 am »
KAMELKA, поздравления и безпроблемна бременност.
 
Би ли споделила, какъв беше проблемът при вас и защо се наложи да се правят толкова много процедури?
   Ами...при мен проблемът е запушени тръби...звучи елементарно,и още преди години  ми казаха ,след безброй изследвания разбира се,че всичко е перфектно,и при едно ин-витро би трябвало да се получи от първият път...и така 1...2....3...4...5пъти докато на края вдигнаха ръце и казаха,че няма как да ми помогнат...Всичко това се случи в клиниката на Щерев..."което мислила че е най- големият ми проблем всъщност".
  От така, най-после реших да запиша час за Др.Стаменов...изчаках около година,и най-на края успях да се запозная с  човек на света...той разгледа всички изследвания и епикризи които бях събрала...и каза че от всички 5 опита които съм направила шансът ми е бил 0% и това било абсолютно очевидно...на втори ден от стимулация вдигам Прогестерона толкова рязко че нормите ми са вече за прегнил...и още много много други грешки...
  С Др.Стаменов още първото ин-витро беше успешно...но за съжаление не за дълго...и все пак това ни върна вярата и силите...така направихме второ неуспешно...и сега третото...надявам се последно... Стискам си палци много много силно :)
   
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #979 -: Април 17, 2010, 15:06:03 pm »
kamellka - Браво ! Дано , дай Боже - стискам ти палци!!!
И си пожелавам да изпитам твоето щастие....
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306