0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #980 -: Април 17, 2010, 16:07:31 pm »
Kamellka голямо честито и от мен! Пожелавам много успех!!!!!!!!
[/url]
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #981 -: Април 17, 2010, 16:28:08 pm »
kamellka - Браво ! Дано , дай Боже - стискам ти палци!!!
И си пожелавам да изпитам твоето щастие....
  Пожелавам ти от все сърце,и съм сигурна че ще се случи защото си в най добрите ръце
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #982 -: Април 17, 2010, 17:00:39 pm »
Браво миличка, радвам се и се възхищавам на силата ти! Наистина търпението си заслужава! Много спокойна бременност ти желая! :bighug:
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #983 -: Април 17, 2010, 19:46:34 pm »
Браво камелка-това ще е последното,щото те очаква една лека и безпроблемна бременност,пожелана от много хора,които наистина разбират как се чувстваш.Дано повлечеш крак и такива като нас/по-закученки случаи/ скоро да се похвалим.Преди 7 опит ми даваш голям кураж да продължа да вярвам-БЛАГОДАРЯ ТИ! :bighug:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #984 -: Април 17, 2010, 19:52:49 pm »
slantze37,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 :bighug:
ЩЕ УСПЕЕШ - НАЛИ ЗНАЕШ  :wink:
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #985 -: Април 17, 2010, 20:09:20 pm »
ДААААААА,ще те настигна обещавам.А ти да си траеш докрая,нали? :bighug:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #986 -: Април 17, 2010, 20:13:36 pm »
ДААААААА,ще те настигна обещавам.А ти да си траеш докрая,нали? :bighug:

Естествено - не ставай смешен  :wink:  :lol:
*

    nikita01

  • *
  • 13
  • Не вярвай в чудеса, разчитай на тях!!!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #987 -: Април 18, 2010, 15:19:16 pm »
Честито kamellka лека и щастлива бременност и накрая :bori_015: :bori_005:Вьзхищтавам се на твоята борбеност и вяра :youwoman:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #988 -: Април 18, 2010, 16:16:54 pm »
Нимика честито.Лека и безпроблемна бременност.Бъдете живи и здрави много щастливи.
Честито на Камелка.Лека бременност и щастлив финал,а на Нимика,която все още не е бременна и пожелавам грешката да се каже вярна :wink:
АЗ -nimika-  още не съм бременна ,но  пък дано  след няколко месеца вече да бъда!
isho75, предполагам си искала да поздравиш Камелка  :wink:



Мина първия ми преглед при д-р Персенска -надявам се новото начало да ми донесе късмет  и чакания успех!
Очарована съм от д-р Персенска .Хареса ми ,че няма  излишно губене на време и размотаване ,а много експедитивно и точно  каза какви изследвания иска да направим .

Аз носех  хормони на 3 ти ден от последния цикъл.Имах изследвания за пролактин,ТСХ,генетични и за тромбофилия.

Разбира се  носех всички изследвания ,които имаме  -спермограми,имунология,хормони и данни за стимулации,оперативни протоколи от лапаро .Бях подготвила копия , за да ги оставя  в Клиниката ,но д-р Персенска прегледа всичко подробно,водейки си бележки и ми ги върна,че не е нужно да остават  там.
 
Направихме нова спермограма със СДИ  , успях да пусна и нова имунология и както очаквах  д-р Персенска поиска  да направим   цветна снимка ,за която много се чудя дали да е  с упойка,но ще видим.

Искам да кажа ,че  започвам всички изследвания в Клиниката с много вяра и надежда ,че това е моето място ,където ще успея.Д-р Персенска  успя да  ме грабне  и очарова!
« Последна редакция: Април 18, 2010, 16:28:08 pm от nimika »


Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #989 -: Април 18, 2010, 17:07:22 pm »
Момичета ...крайно време е и аз да се похваля...след 8 опит ин-витро ,вчера най-после видяхме 2 чертички...ЙЕЙЙЙЙЙ...много много сме щастливи...и много много обичаме Др.Стаменов...
Наистина ме направи щастлива с твоя резултат...не мога да си представя какво се изживяла...Сега ти пожелавам най-голямото щастие - здрави бебета и много,много любов!  :bighug:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #990 -: Април 18, 2010, 17:39:47 pm »
nimika, и аз видях, че ишо75  е объркала на кого да честити, но реших, че това е знак ;) :goodluck:
Успех на цветната снимка, дано няма неприятни изненади!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #991 -: Април 18, 2010, 21:38:30 pm »
момичета някой знае ли как работят тези дни докторите в нашата клиника - Стаменов или Персенска? Да не би да са в някаква дълга почивка, защото ми се обадиха по телефона секретарките да ми отменят часа за утре, без да уточним нов.

*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #992 -: Април 19, 2010, 07:46:52 am »
Момичета ...крайно време е и аз да се похваля...след 8 опит ин-витро ,вчера най-после видяхме 2 чертички...ЙЕЙЙЙЙЙ...много много сме щастливи...и много много обичаме Др.Стаменов...
Честито! :party:
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност. Възхищавам ти се  :youwoman: Ти си пример за всички нас, че не трябва и за миг човек да спира да вярва, че ще стигнем докрая независимо от всички препятствия, които живота ни предоставя.
Наслаждавай се на всеки момент от тези очаквани 9 месеца и накрая :bori_011: :bori_002: :bori_016:
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #993 -: Април 19, 2010, 08:57:52 am »
Доколкото разбрах Стаменов не е в България.Поради затворените летища не може да се прибере.Персенска работи сама и може би затова отменят часове.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #994 -: Април 19, 2010, 11:54:54 am »

Мина първия ми преглед при д-р Персенска -надявам се новото начало да ми донесе късмет  и чакания успех!



Успешно нова начало, Нимика! И още по-успешен финал накрая!
Помня те от друга темичка теб и дано ЦС е безболезнена и с добър резултат!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #995 -: Април 19, 2010, 11:59:24 am »
cambozzola,barbaron0708    благодаря  ви момичета ! :balk_5:
Дано !


Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #996 -: Април 19, 2010, 12:11:17 pm »
Здравейте момичета,
и на мен ми предстои цветна снимка и имам записан час , но както изглежда май ще ми дойде доста по рано цикъла и трябва да се обадя да си променя часа за цветната снимка. Знаете ли по колко снимки правят на ден?!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #997 -: Април 19, 2010, 12:15:55 pm »
Има ли момичета на ЕЦ,които събират и замразяват ембриони в продължение на няколко цикъла при доктор Стаменов? Интересува ме колко ембриона трябва да се съберат,за да се направи трансфер и на кой ден от цикъла трябва да отида на преглед в месеца,в който ще се извърши трансфера.Ще се радвам ако някоя от вас,която е минала по този път сподели как е било при нея.Благодаря предварително!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #998 -: Април 19, 2010, 13:02:16 pm »
Pap, мен тази тема много ме интересува. Обмислям такъв подход, ако първото ми стимулирано ин витро не успее.

Бих искала да те попитам как се стигна до това решение? Ти сама ли реши така или докторът го препоръча? Какви бяха причините?
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #999 -: Април 19, 2010, 13:29:41 pm »
Silviti,
доктор Стаменов така реши.При мен преди яйчниците ми не работеха и тогава варианта беше само с донорска яйцеклетка,но скоро ми каза,че яйчниците ми живеят втори живот.На ЕЦ имам по 1-2 яйцеклетки и така от 3 цикъла вече имам замразени 4 ембриона.