0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« -: Януари 18, 2010, 10:23:59 am »
Весела ,здрава и усмихната седмица от нас ! :D
Аз да почерпя - днес съм рожденничка!
« Последна редакция: Януари 18, 2010, 10:29:40 am от Виктория »
*
Re: Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« Отговор #1 -: Януари 18, 2010, 11:52:53 am »
Честит рожден ден, Виктория!  Да си жива и здрава, нека лошото остане зад гърба ти и занапред те очакват само слънчеви и безгрижни дни!!!
Re: Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« Отговор #2 -: Януари 18, 2010, 13:16:38 pm »
И аз ти желая много здраве, любов и късмет! На всички останали желая весела и здрава седмица!
*
Re: Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« Отговор #3 -: Януари 18, 2010, 17:14:24 pm »
Весела и здрава седмица и от нас! :) Стефан пак е с хрипове, ей сега заминаваме при личната. Една седмица докато беше на антибиотик нямаше и от вчера пак...  :?

Виктория, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много щастие и късмет ти желая! :)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« Отговор #4 -: Януари 18, 2010, 21:29:37 pm »
Здрава седмица и хубава вечер!
Виктория,честит рожден ден!Да си жива и здрава!

*
Re: Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« Отговор #5 -: Януари 18, 2010, 22:40:55 pm »
Привет и от нас!
Виктория, честит рожден ден! Много здраве, късмет и любов!

Здрава и слънчева седмица на всички!

Да ви питам - знам,че зъбоникненето е на периоди, ама колко големи може да са "почивките"? При нас вече повече от 3 месеца няма изгледи за нови зъбки...



*
Re: Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« Отговор #6 -: Януари 19, 2010, 08:39:39 am »
Неда,на моя приятелка детенце направи вече 6 месеца такава пауза.Иначе нямам представа колко време трае въпросната "почивка".Предполагам че при всяко дете различно.

Re: Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« Отговор #7 -: Януари 19, 2010, 09:44:54 am »
Благодаря ви на всички ! :D Прегръщам ви !
Лек ден на всички ,така като гледам времето ще трябва да вадим ски,метли ,прахосмукачки, демек всички превосни средства  :lol:
*
Re: Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« Отговор #8 -: Януари 19, 2010, 13:56:41 pm »
На Стефуни му се размина снощи, оказа се че е задна хрема, не че няма да пие сиропи и да капим капки... А от снощи диването, се качва само на пързалката, станал е голям катерач, набира се на кошарата и където успее да се захване, не знам какво ще е като проходи - от сега ми изправя косата, тя не че е къдрава ;)
Снощи ги къпах двамата в коритото, Елена се държа малко по поносимо, но за сметка на това Стефан рева (явно не му хареса, че Ели пляска и му пълни очите с вода  :?), а като ревнеха едновременно - голям купон беше ;)  :lol:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« Отговор #9 -: Януари 19, 2010, 14:08:28 pm »
Гери, дано да му се размине на Стефко боледуването. Нашата хубавица както не искаше да пълзи изобщо изведнъж като се отпусна сега не можеш я стигна, станала е като светкавица :D Само трябва един пъдарин да тича след нея, щото все кабелите иска да гризе и да пипа печката, ужас!!!  :x
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« Отговор #10 -: Януари 19, 2010, 20:39:50 pm »
Неда,на Жорето от май месец не са му излизали нови зъбки = вече 7 месеца.Но той има 16 и останаха само последните кътници.
<br />
Re: Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« Отговор #11 -: Януари 19, 2010, 23:29:36 pm »
Nedda Нашите зъбки започнаха рано на 3м. и 2 седмици имахме две пробили зъбчета и да ти кажа че интервалите до сега са различни но от порядъка на 4 месеца а имали сме и почивка само 1месец така че май си е индивидуално  :wink:
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« Отговор #12 -: Януари 20, 2010, 00:06:15 am »
Момичета, а Тошето няма още нито едно зъбче,а лиги текат като река и постоянно сме с лигавник.Не може да се научи да пълзи, но ходи като го държа подмишниците и настоява, затова от десет дни имаме проходилка.Много бях против, но физически не устисках.Иначе от вчера се опитва да пълзи, но назад.
*
Re: Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« Отговор #13 -: Януари 20, 2010, 09:57:39 am »
_Elfita_, спокойно, на съседчето ми след годинката му изникнах първите зъби, при всяко дете е индивидуално, така че не се притеснявай. Колкото до пълзенето, моята Ели първо се научи да ходи когато беше на 11 месеца и после се научи да пълзи. А и да ти кажа така е по-добре, Стефан пълзи от 7 месец, и няма удържане, за сметка на това не го виждам да се научи да ходи скоро защото не изпитва нужда да го прави, ако иска да отиде до някъде кляка и допълзява ;).

nunu, и Стефан има афинитет към кабелите, лошото е че му се карам и го плясвам леко през ръката като пипа, но за момента не схваща "намеците" ми, че там не се пипа :)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« Отговор #14 -: Януари 20, 2010, 10:05:48 am »
Гери, и Дара е така - изобщо не иска да прави крачки като я държа да ходи, този уолкър, който й подарихме засега се използва само в седнало положение за игра. Иначе като я придържам да го тика уолкъра се придвижва напред, а нашето диване стои на едно място, накрая ще падне и ще забие нос в пода, но не й идва на ум да си премести крачетата. Относно проходилките - аз взех на заем от една приятелка и съм много доволна, защото иначе няма как да я оставя за 5 мин. и да си свърша някаква работа, а с проходилката се забавлява детето. Когато говорих с ортопед по тоя повод, доктора каза, че няма нищо опасно от гледна точка на това да се изкривят крачетата на детето или нещо подобно, той бил против само от гледна точка на това, че децата стават много "бързи" с тия проходилки и трябва да имаме очи едва ли не и на гърба...Аз си мисля, че ако не се прекалява с това не би могла да й навреди.
*
Re: Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« Отговор #15 -: Януари 20, 2010, 12:30:26 pm »
Някой може ли да ми препоръча добър бебешки аспиратор за нос, нещо по-различно от помпичките на Чико и  Нук.

Лейди
, имам спомен, че ти беше закупила нещо, от което беше много доволна, ще ми припомниш ли за какво ставаше дума!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« Отговор #16 -: Януари 20, 2010, 13:26:33 pm »
Цвети, ние взехме такъв


Момичета, поръчвах от Ибей едни прахчета за болки от зъбоникнене, пратили са ми два пъти едно и също по погрешка, искам да ги продам и да им върна парите на хората, че не са малко, ако иска някой да ми пише- ефекта им е страхотен, имам 6 кутии.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« Отговор #17 -: Януари 20, 2010, 13:43:18 pm »
Момичета, а Тошето няма още нито едно зъбче,а лиги текат като река и постоянно сме с лигавник.Не може да се научи да пълзи, но ходи като го държа подмишниците и настоява, затова от десет дни имаме проходилка.Много бях против, но физически не устисках.Иначе от вчера се опитва да пълзи, но назад.

Хех :)

Действително по нашите стъпки. И Кристина пълзеше назад, а първите три зъбчета и излязоха на 10 месеца, за пет дена три броя и на следваата седмица още едно. Само дето нямаше лиги.
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« Отговор #18 -: Януари 20, 2010, 14:32:16 pm »
Момичета, а Тошето няма още нито едно зъбче,а лиги текат като река и постоянно сме с лигавник.Не може да се научи да пълзи, но ходи като го държа подмишниците и настоява, затова от десет дни имаме проходилка.Много бях против, но физически не устисках.Иначе от вчера се опитва да пълзи, но назад.

Хех :)

Действително по нашите стъпки. И Кристина пълзеше назад, а първите три зъбчета и излязоха на 10 месеца, за пет дена три броя и на следваата седмица още едно. Само дето нямаше лиги.
Дано и при нас да е скоро.Иначе съм чела, че не е задължително лигавенето да е признак за никнещи зъби.На нашата приятелка по разходки преди три дни и излязоха два зъба, а е два месеца по -малка, при всяко дете е различно, знам го.
nunu, аз като водих Тошко на ортопед за профилактика той ми каза никакви проходилки, но съседа ми ортопед каза,че след 9 месец може.
mini, прахчетата хомеопатични ли са, нещо такова прочетох?
« Последна редакция: Януари 20, 2010, 15:10:35 pm от _Elfita_ »
*
Re: Нова седмица-18.01.10-24.01.10
« Отговор #19 -: Януари 20, 2010, 15:57:53 pm »
Привет момичета,днес съм вкъщи и имам малко време да прочета и да пиша.Гледам всеки се вълнува от нещо децата растат майките са по изнервени :wink: то и аз съм в тази графа де.
За съжаление повода да съм вкъщи не е хубав, мойто човече днес си спукало главицата в яслата.Спънала се и посрещана един ръб на стена.Веднага са я завели до кабинетите на няколко лични лекаря те са близо до яслата, случил се нашият личен на смяна, сложил стягаща лепенка но препоръчал да се залепи челцето понеже той нямал лепило и така ми се обадиха и хайде до хирургиите залепихме главицата прибрахме се и сега спи.Имало да мине дет се вика.