0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Испания
« Отговор #100 -: Август 23, 2008, 11:04:51 am »
Съжалявам за отрецателния резултат!
 
Цитат
Казаха ми да спра прогестерона
Цитат
Но пък ми се струва 4е не6то ми закъснява
След като го спреш до няколко дни ще ти дойде менструацията ако няма бременност
*
Re: Испания
« Отговор #101 -: Август 23, 2008, 11:26:43 am »
Здр. мила Petyup!
Наистина те разбирам как се 4уства6, но не губи надежда- бьди силна и приемай не6тата с високо вдигната глава и вяра, за6тото рано или кьсно това кьм което се стреми6 6те се слу4и.
Кога 6те можете да направите нов опит??
Пожелавам ти много кьсмет мили4ка и ти стискам палци!!! :goodluck:
 :bighug:
Re: Испания
« Отговор #102 -: Август 23, 2008, 12:54:03 pm »
След като ми дойде lelia,
трябва да отида на третия ден на преглед и ако вси4ко е наред 6те запо4нем със стимулацията.Дано да имаме пове4е късмет...
Добрата новина е поне 4е имам о6те две кутии с инжекции,за6тото и те са доста скъпи,а през здравната големи разправии за да ги отпуснат.Но пък никой не е казал 4е 6те е лесно ,така 4е 6те се борим и това е.Това поне което ме обнадеждава е 4е съм заобиколена от хора които са имали големи трудности,страдания и множество опити зад гърба си и са успели и ми вдъхват много кураж.
При теб как вървят не6тата,добре ли се 4увства6 в тези горе6тини???
*
Re: Испания
« Отговор #103 -: Август 24, 2008, 14:07:47 pm »
Здравей Petyup!
Надявам се да те заварвам в добро настроение и добро здраве!!!!
Ина4е при мен не6тата варвят добре-ве4е сам в 27-ма седмица и се радвам на закрагленото си корем4е :D.Наистина е много горе6то, ама през деня си стоя у нас на климатик и ве4ер като се разхлади излизам на разходка пе6а. Бебето ве4е много се движи и ме рита, но това ми доставя удоволствие :kickboy:

Пожелавам ти мнооого кьсмет и скоро да ни зарадва6 с хубави новини!!!

 :blowingdust: :bighug:
*
Re: Испания
« Отговор #104 -: Август 24, 2008, 17:18:26 pm »
Петя, не се отчайвай! Наистина става много рядко от първия път при инсето. Хубавото е, че можеш да опитваш всеки месец (или почти, зависи лекарят ти какво смята), а при ин витрото трябва да се даде почивка от 3 месеца поне, като повечето препоръчват по 6.
Горе главата и гледай напред! Няма място за отчаяние. :goodluck:

Re: Испания
« Отговор #105 -: Септември 01, 2008, 00:44:54 am »
Здравеите моми4ета,пожелавам ви късмет,не  се от4аиваите.Много е трудно  вси4ко.Ние пове4е от 10 години се борихме,отказвахме и примирявахме от толкова препиятствия.Съберете сили и продължете напред,няма на4ин.Дано вси4ко стане следва6тия път.
Лелиа, благодаря за милите думи. Успех до края.Аз съм добре да 4укам на дърво.

Много късмет на вси4ки вас.
Re: Испания
« Отговор #106 -: Октомври 29, 2008, 19:25:25 pm »
здравей те момичета,преди две седмици бях на гинеколог,установиха че имам отслабнала умунна система,та затова правя абортите,сега ми исписаха фолиева киселина и стимуланти за овулация та да мога да забременея.Дадоха ми срок от 4мес.ако през това време забременея обаждам се и ме приемат веднага в болницата,ако пък ли не ще започнем подготовка за ин витро,това малко ми е чуждо,ако може някои да ми обясни малко повече за него парво се започва с инсета-какво значат те?
Re: за момичетата от ИСПАНИЯ
« Отговор #107 -: Ноември 04, 2008, 08:04:31 am »
[/color]Здравейте на всички момичета от Испания аз съм на 36год.живея във България и от гонини се боря да имаме дете обиколила съм доста клиники и навсякаде мнението на лекарите е инвитро със донорска яйцеклетка но тук при нас няма ,много е трудно да се намери чакането може да продалжи със години . Най големи шансове ни дават от Испания клиника във Барселона има програми при които поцента на успех е доста голям а и корекноста на лекарите е безупречна но проблема е че нито аз нито съпруга ми незнаем английски и испански и неможем дори да дойдем във Испания да се оправим там . Затова се объщам към вас някой може ли да ни помгне със превод и ако има българско момиче което да поеме ангжимент да бъде до нас и да ни помага при пристоя във Барселона естествено срещу заплащане.
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: за момичетата от ИСПАНИЯ
« Отговор #108 -: Ноември 05, 2008, 20:26:36 pm »
[/color]Здравейте на всички момичета от Испания аз съм на 36год.живея във България и от гонини се боря да имаме дете обиколила съм доста клиники и навсякаде мнението на лекарите е инвитро със донорска яйцеклетка но тук при нас няма ,много е трудно да се намери чакането може да продалжи със години . Най големи шансове ни дават от Испания клиника във Барселона има програми при които поцента на успех е доста голям а и корекноста на лекарите е безупречна но проблема е че нито аз нито съпруга ми незнаем английски и испански и неможем дори да дойдем във Испания да се оправим там . Затова се объщам към вас някой може ли да ни помгне със превод и ако има българско момиче което да поеме ангжимент да бъде до нас и да ни помага при пристоя във Барселона естествено срещу заплащане.


ПИСАХ ТИ НА ЛИ4НИ
УСПЕХ



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Re: за момичетата от ИСПАНИЯ
« Отговор #109 -: Ноември 11, 2008, 01:28:24 am »
Здравейте моми4ета от Испания.Тук сьм от година и 8 месеца.Веднага когато пристигнах си извадих здравната карта.Не искам да описвам процедурите в БГ.
и така_след като си записах 4ас за гинеколог 4аках 6 месеца за пьрвата консултация.
Иаминаха 6те месеца.Имах 4ас в,,Ramon y Cajal´.-Maдрид.Направиха ни вси4ки изследвания(искам да отбележа 4Е НАПЬЛНО БЕЗПЛАТНО_ХОРМОНИ,СПЕРМОГРАМА,КРЬВНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ.Според преведените епикризи от БГ,ДОКТОРА ме посьветва да направим Инсеминация.Но се оказа от крьвните изследвания ,4е мьжат ми е боледувал от Хепатит Б и докато аз не се ваксинирам сре6ту Хепатит Б,не може да се предприеме ни6то.Искам да кажа 4е в Бг ,правихме Инсе,без обработен материал.....А ТУК ТОВА Е Е ЗА СЬД.Дано това да се про4ете и в Бг...Изминаха о6те 7 месеца докато се ваксинирам....3 ваксини_по схема...и отново безплатно,,,,
Пак отидох на консултация и ми дадоха зелена рецепта,,за Puregon i Ovutrell.От болницата ми дадоха,,Puregon Pen´´ заедно с 1 CD как сама да се инжектирам.Ходих през 2 дена на ехограф,,,и на 27 октомври направихме ИНСЕ.И сега сме в о4акване... :?
Искам да кажа само,4е без зелена рецепта лекарствата за стимулация 6тяха да са около 300 еур а аз заплатих само 7.50 еур....
Ако ни6то не стане с Инсе_ТО,имаме о6те 2 опита,,,след това говорих с Доктора,дали е вьзможно,,,да ме подготвят за Инвитро при тях а самата процедура да се извьр6и в 4астна клиника,,,КАЗАХА МИ 4Е Е ВЬЗМОЖНО,,ина4е трябва да 4акаме,,,над 2 години.
Това е засега от мен,,,моми4ета,,,,Пожеклавам успех на вси4ки ви и вьв вси4ко...
BESOS...
*

    vansa

Re: за момичетата от ИСПАНИЯ
« Отговор #110 -: Декември 10, 2008, 13:49:15 pm »
zdravei azaia,izvinqvam se 4e dosta vreme ne sam pisala,ti sigurno ve4e napravi invitroto a?az malko 4akah v interes na istinata-4 meseca,no na men mi bqha napravili ve4e inseminaciite.naskoro pravih invitro ili po to4no icsi v ivi no pak ni6to.pojelavam na vsi4ki uspeh,ne gubete bqra i nadjda!mnogo e trudno i samo nie si znaem kakvo prejivqvame.
Re: Испания
« Отговор #111 -: Декември 19, 2008, 17:58:18 pm »
здавейте и от мен :balk_64:
искам да ви попитам как се казва на испански тест за уволациа :oops:
предварително ви благодря :balk_602:
и някои знае ли ако имаш документи за пребиваване може ли да ми извадят здарвна карта
*
Re: Испания
« Отговор #112 -: Февруари 17, 2009, 11:18:31 am »
Здравейте моми4ета , най на края дойде и на6ия ред за ин витро, направихме вси4ки изследвания и в момента о4аквам Мц за да запо4на стимулацията.От кабинета ни дадоха формуляр да подпълним и да се подпи6ем за това колко ембриона искаме, като има ограни4ения 1,2 или 3.Много моля вси4ки, ако могат да ми дадат някакъв съвет относно това.Предварително благодаря. :)
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Испания
« Отговор #113 -: Февруари 17, 2009, 20:45:28 pm »
здавейте и от мен :balk_64:
искам да ви попитам как се казва на испански тест за уволациа :oops:
предварително ви благодря :balk_602:
и някои знае ли ако имаш документи за пребиваване може ли да ми извадят здарвна карта

test de ovulacion :) разбира се че могат.трябва да отидеш в поликлиниката която е най-близо до вас и където си регистрирана от кметството..И след това там ти попълват документите и след около месец чакане получваш и здравната карта.Но има и ходене до осигурителното дружество...Но всичко става за 5 минути.все пак вече България е в европейския съюз :)
Re: Испания
« Отговор #114 -: Март 18, 2010, 16:05:53 pm »
здравеите момичета от испания
бихте ли ми дали информация за добра частна клиника в испания аз трябва да правя ин витро с донорски яицеклетки и искам да избегна голямото чакане в балгария
ако искате пишете ми на лични много благодаря
Re: Испания
« Отговор #115 -: Март 31, 2010, 19:24:36 pm »
здравеите момичета от испания
бихте ли ми дали информация за добра частна клиника в испания аз трябва да правя ин витро с донорски яицеклетки и искам да избегна голямото чакане в балгария
ако искате пишете ми на лични много благодаря
Мене ме съветваха да отида в Барселона. Там имало институт който се занимава само с репродуктивни проблеми. И е най добрия в Испания.(слава на бога не ми се наложи да ползвам услугите им) Ако не се лъжа е това http://www.dexeus.com/es_ES/default.aspx
Дано съм ти помогнала.
Re: Испания
« Отговор #116 -: Март 31, 2010, 22:12:09 pm »
благодаря ти за отговора аз поразпитах и разгледах саитовете и се ориентирах остава само да се свържа с някоя от клиниките
успех ти желая лека вечер