0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

            Светът е пълен с магия, просто трябва да го повярвате..
            Така че, пожелайте си нещо! Пожелахте ли си?
            Добре! Сега го повярвайте..... с цялото си сърце!
            Време е през тези седем дни да се случат много хубави неща!
            Време е желанията да започнат да се сбъдват...сега!

ОЧАКВАЩИ  :bfp:

Des Des - 19.10 yahoo_17
Мамче - 19.10 yahoo_17
Kriska -20.10 yahoo_17
ПетяСт - 20.10 yahoo_17
mari-al - 23.10 yahoo_17
Dgina - 24.10 yahoo_17
Марина75 - 28.10 yahoo_17
yoanna – 29.10 yahoo_17
stertje - ~30.10 yahoo_17
dageya - yahoo_17
Mims82 -  yahoo_17
violeta1974 -  yahoo_17




ЛОВУВАЩИ    :eggsperm:

fatalwoman
rouzi-anna
DORINOL
rashi
cvete78
tedyto
bo_dim 
bibica
kotana
Snegina
nikid
titibar
tinchety
in4e78



Момичета, нека да отворим сърцата си за доброто в света и да се подготвим за най-прекрасните чудеса, които ще ни се случат през тази седмица :)
:pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
« Последна редакция: Октомври 17, 2009, 13:49:37 pm от radosttinka »
[/url][/url]
*
Добро утро!
Жасиии,Благодаря за темичката. Да ни е честита и дано да се напълни с много +++++
Момичета, днес съм на ред за кафенцето, Заповядайте:

Аз съм много ранобудна днес, но нали ще пътувам за курс в Троян. :wink:
Но ще ви наглеждам, и ми се ще да виждам, по-точно да чета само положителни постове. :D :D :D
Да не забравя - моят лов приключи, моля, пишете ме в очакващи на 20.10.09г.
Лек и усмихнат ден!
Честита нова темичка! Благодаря на Жасминчето и се надявам да й е лека ръчичката, а вие да я напълните с много +++++++ тестчета!!!
Пете, мерси за кафенцето, присъединявам се към компанийката със сутрешното кафенце :wink:
Ето, а сега аз черпя  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Хоп, цоп под бременелските вирусчета!
Добро утро и честита нова темичка.
Дано отново да и е лека ръчичката на Жаси и тази седмица да се напълни с още повече ++++ тестчета.
Петя приятно прекарване на курса, направете си голям купон. Благодаря за кафето и закуската.
На бременните ни момичета - леко бременеене, на болните - бързо оздравяване, на всички работещи - лека седмица изпълнена с радост и веселие, не се преуморявайте много officespace
*
Добро утро!  :D
jasmin_veni,  :bighug:
Хубава седмица, дами!
Отивам в клиниката да си запиша час и да говоря със Силвето. Д-р Стаменов каза да подадем документи за фонда  :wink:
« Последна редакция: Октомври 12, 2009, 07:54:03 am от anmar »
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Добро утро :D

Петя, ако знаеш как му се облизвам на това кафе :wink:, като в къщи е свръшило :lol:

Аз цяла седмица съм в отпуск и ще си почивам :), ама на пак съм се кукнала рано-рано, пустия му навик :lol:

Благодаря за стиснатите ви палци приятелки :), вчера прегледа мина Ок - имам си 5 хубави фоликулчета по 12мм. Утре ще ходя пак да ги видим колко са пораснали :)

Лека и спорна седмица на всички!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.И аз вече се излюпих,ама то днес ми се е паднало да се наспя,утре пак съм първа смяна и ще ставам в 4.30ч.
Жасминка,благодаря ти за темата,хайде дано да има много положителни тестове през седмицата,дано желанията ни вече наистина да започнат да се сбъдват.
Радостинче,злато мое що не дойде у нас бе,кафе бол,ай сега само се облизвай :lol:.
Абе ,момичета,защо не гласувате в анкетата за модератор?Не сте я видяли ли?Хайде де,от нас зависи.
Хайде лек ден.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
добро утро милички!
Жаси благодаря за темичката а дано да я изпълним само +++
Петя благодаря и на теб за кафенцето и закуската.
мене така ме мъчи това пмс че откачамно до утре ще видим или или както дойде и да искам немога да го променя.
желая ви приятна и изпълнена само+++++++ седмичка :)
[/url]
*
[/left]
Абе ,момичета,защо не гласувате в анкетата за модератор?Не сте я видяли ли?Хайде де,от нас зависи.
Хайде лек ден.
В анкетата до момента са гласували 27 души.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Да видях вече,Елфи.Не бях влязла,видях само че аз съм писала последно и за това,после като влязах в темата видях,чи са гласували.Сори.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Здравейте мацки! Аз вече съм в мразовития Троян  :wink:
Радост, защо не каза бе мила? Щях малко да пообиколя, но щях да ти го сервирам на живо  :D :D :D
Анмарче, точно така мила, ще си дочакаме и фонда, няма отказване  :wink:
Чоки, Благодаря за пожеланията! Аз тъй като гледам май само мъжки ще има, а аз - едничка  :( , но ще видим. Сега се приготвям, че в 11ч ми е първата лекция.
На всички мноооого прегръдки
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Момичета. давайте бабини лекове срещу суха кашлица, че положението не е добро. Вместо да се оправя се задълбочава, а в сряда съм на работа.

[/url][/url]
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Здравейте на всички,и нови и стари :D
Честит ви нов подфорум и дано скоро точно тук да бъде мястото на най-мечтаните ви моменти :D
 :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: Наште вирусчета са сини :wink:

Целувам ви всички....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Здравейте,милички... :D...макар и да не пиша редовно в темичката аз си ви наблюдавам... :D...Фибс,да ти честитя за  :bori_002:(вирусчета) :D...пръскай,че да прихващаме пък няма значение розови,сини...каквото и да са... :lol:Пожелавам на всички ловуващи като мен,успешен лов,приятни емоции и незабравими моменти,а на очакващите само положителни резултати...Заедно ще успеем!!!Целувки на всички... :)
П.П. Жасминка за сухата кашлица :5-6 ореха(разчупени на две) се заливат с около 300-400 гр вода.След като заврят се остават още 5 минути,след това се прецежда и се пие по една малка кафена чашка(подслажда се по желание,най-добре с мед по възможност от по тъмния :D)..Дано помогне и на теб тази бабина рецепта... :D
« Последна редакция: Октомври 12, 2009, 12:10:33 pm от violeta1974 »
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Здравейте сладури  :)
Жасмин мерси за темичката и дано ни е на късмет!
Аз да ви се поуплача малко  :( - цял уикенд бяхме напред назад с приятели и днес се събудих с кашлица и болки в гърлото...Явно съм понастинала и аз.
Радостинка силно стиснати палци имаш и от мен. С какво ти е стимулацията? На кой ден са тея 5 12мм-ви фоликули  :wink:
Честити сини памперси Фибо :) :bori_004: :bori_002: :bori_004: :bori_002: :bori_004: :bori_002:
Софиянки, още никой не  е казал за срещата? Сряда или четвъртък ви е по-удобно?
[/url][/url]
*
Привет и честита нова темичка! Дано леката ръчица на Жаси пак ни е на късмет!
Радостинка  :crossfingers: за хубави фуликулчета и успешна процедура!
Берче с тези нощни ПМС ми мирише на  :bfp1:! Аз бях така - силни ПМС само вечер, докато спя... :crossfingers: да е това.
Анмарче, мила, много гадно! Сигурно не ти е било лесно, но ние няма да се отказваме от борбата, защото накрая ще достигнем заветната цел!
Жаси, за срещичката няма да мога :(
Приятен последен слънчев ден на всички! :balk_48:
« Последна редакция: Октомври 12, 2009, 14:13:09 pm от viki_vat »
*
Привет и от мен, момичета!

Влизам да се отъркалям едно хубаво :blob10: че навлизам активно в ловния сезон.
Да си пожелаем седмицата от три очакващи да стане седмица на поне три +++++ теста.
Стеснати палци!
Успех на всички!

За сухата кашлица - ленено семе, вари се като чай, става малко лигаво (гадно), но може би това му ефекта, иначе подбел чайче с мед е много приятно. Бързо оздравяване!  
*
Берче с тези нощни ПМС ми мирише на  :bfp1:! Аз бях така - силни ПМС само вечер, докато спя... :crossfingers: да е това.
Да, това пропуснах да вметна - силни ПМС, очаквай приятни изненади...
Здравейте,сладурки!Толкова съм развълнувана,чак не мога да пиша нормално..Преди 2 часа видях  :bfp: Веднага си пуснах кръвен тест и след час чакам резултата..Стискайте палци,моля ви!  :bighug: