0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Октомврийска седмичка пълна с добри нови&
« Отговор #100 -: Октомври 14, 2009, 23:04:25 pm »
Хоп, цоп, цоп!
Първааааааа! Ха дано не ми идва тази с метлата на 20! То Дано всички ни прескочи тази гад.
ПП: Ей, Вив, пак само четеш, ааааааа????
Бързо да пишеш как я караш.
*
Здравейте момичета !
Аз от началото на седмицата като отида на работа и не мога да вдигна глава !
И в къщи съм така и съм мн уморена и наистина само ви четях ,а и няма какво да пиша - чувствам се зле и дне с и червената вещица дойде пак абе....не е за приказване !
А тук гледам хубави новини - честито на новите ни бременелки !
Желая им от тук на татък само хубави мигове!
Фибчооо честито ти сини гащички!
Радост честито - толкова се радвам че ти си ни новия модератор а и бременна модераторка ще ни е много на късмет!
Хайде лека вечер милички!Много гушш от мен на всички !
П.П Петя вече намерих време и да попиша малко чак се и улях!
[/url]
  Радост честита нова работа!
Мисля, че това ще е едно ново начало на нещо много хубаво :wink:
   Късмет
*
Добро утро!
Днес май е моят ред за кафенце  :D :D :D
Заповядайте:

Лек  и спорен мразовит ден!
« Последна редакция: Октомври 15, 2009, 07:25:13 am от petqst »
*
Добро утро!  :D
petqst, страшни кайвенца си ни забъркала :lol: :lol: :lol: Мерси!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Пу за мен това с канелката отгоре!Да ви е лек студеният ден!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
Добро утро! :D

Във Варна е студено, но пък  :sunshine:, това поне ми стопля душицата, че шич да не обичам зимата...

Петя, благодаря за кафецата и аз съм си взела едно и си пийвам с удоволствие :wink:, да се разсъня добре, че днес ще намина на работа...Викат ме за малко, въпреки отпуската, ама по-добре ще убия малко време поне, тя отпуската ми беше за друго ама...

Много ви благодаря за гласуваното доверие да ви бъда модератор, надявам се да го оправдая :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Много ви благодаря за гласуваното доверие да ви бъда модератор, надявам се да го оправдая :D[/color]
Ако не бяхме сигурни в това, щяхме ли да гласуваме така?  :wink:
Хубав ден!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Мале,мале какъв студ,ужас.Пък аз днес се канех да си изчистя стъклата,ей тъй предзимно,ама ей на на калпавия му върви.От 3 дни прибираме цветя с моя и най сетне вече са вътре,ама стъклата ще чакат,не аз съм виновна ами времето разбира се.
Петя,мерси за кафенцето,пийвам с кеф.
Радостинче,честито.И аз се присъединявам към пожеланието на другине момичета скоро да си имаме бременно модераторче.А колкото до доверието,Анмар е права,ако ти нямахме доверие нямаше да те изберем,пък ние сме единодушни.
Хайде лек ден,макар и студено трябва да се бачка.
« Последна редакция: Октомври 15, 2009, 09:04:14 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
добро утро!
ПЕТЯ много хубави кафенца просто ме обърка и незнам от кое да си сипя.
РАДОСТ честита ти длъжност нова длъжност нов късмет :crossfingers:
аз днес се разочаровах защото т леко спадна и нищо чудно оная гад да се задава това е направо божия напаст.мисля довечера да пусна едно тестче пък да видим ако до тогава нее дошла ам хич да не ми се вясва...
а навън е такъв студ че не ми се тръгва на работа
лек и успешен ден!!!
[/url]
Добро утро и от мен,милички... :D...Веднага се присягам към едно от кафенцата на Петя,мммм страхотни са! Радост,честита ти нова длъжност,много се радвам за теб!!!Пожелавам на всички приятен ден,пълен с емоции!!! :D
*
Ей, официално честито и от мен, Радостинкееее :) И не се задържай твърде дълго на работа. И не губи надежда, че ще стане!

Прегръщам ви всички :)


Здравейте момичета!
Аз сьм нова в бебеправенето,но го искаме много с моето мило.
Сега сме в период на ловуване,желая успех на всички вас.
Лек ден и много положителни емоции.


The world is for two - human! only love! love will save the World!
*
Добър ден!
Честито на Радостинка за новата длъжност! Сигурна съм, че ще се справиш и ще отговориш на очакванията ни! Пожелавам ти това начинание да ти донесе късмет и в бебеправенето! Успех!
Анмарче, какво става с теб? Говори ли с док?
*
Здравейте!Приемате ли нови попълнения? :oops:
Нова съм тук,но не и в бебеправенето...
Моята седмичка на НЕчакане е другата,но не пречи да се запиша и в тази.
Успех на всички,и нека сбъднем заглавието!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Цитат
Здравейте!Приемате ли нови попълнения?
Приемаме,Мамче,ама мнага да не се задържаш тука,а скоро да се преместиш в темата на бременните,че и ние за там сме тръгнали и ще си лафим там.Успех.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
 :welcome_1: на новодошлите! Успех в бебеправенето! Скоро да ни се похвалите и нас да завлечете в другата тема!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Здравейте и от мен!
Добре дошли на новите момичета и бързо, бързо да се измитате от тази в бременните темички! Желая ви късмет!
Радост-знам, че ще оправдаеш нашето доверие, просто ти си си такава!!! :hug2:
Берче ще стискам палци за довечера, :crossfingers: дано да има приятни изненади!
Гардже, Анмар  :bighug: :bighug: :bighug:
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Привет момичета!Честито на Радостинка!
Добре дошла на новото момиче и скоро местене в другата тема!
*
Цитат
Криска направи 1 тест може да ти покаже Винаги съм имала точен резултат
8Oна 7ми ден от ову....едва ли говориш сериозно....Ама като се има предвид колко си веща ..все пак след 5 дъъълги месеца забременя.. :lol:

Честито на Радостинка :D
Весел ден момичета :D
« Последна редакция: Октомври 15, 2009, 15:37:15 pm от dgina »