0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Sun-sun, bubi, честито и леки 9 месеца и от мен! Дано все така върви седмицата.

Радoстинке, браво за офанзивата по аптеките и да ни зарадваш утре с добри новини за фоликулчетата.

А на мен не ми дават резултата от спермограмата :x Иде ми да се сбия с някой. Трябвало мъжа ми да подпише формуляр, че може аз да получа резултата. После той отиде лично и пак не му го дали, защото не бил напечатан и докторът не бил подписал. Ама такова безобразие не съм очаквала. Още в петък сутринта е правена тая спермограма... Предния път 4 дни ме разтакаваха. Само да стане 3 часа - ако няма резултат, ще се караме здраво по телефона.

Искра също се загуби напоследък...

« Последна редакция: Октомври 12, 2009, 20:13:02 pm от cigularche »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Еха ако на всяко влизане във форума има нова бременелка,скоро тая тема вече няма да я има,понеже всички ще сме в темата на бременните.
Буби,честито,миличка,лека и безпроблемна бременност и зрав бебешок на финала.
Жаси и аз съм ЗА да те назначим да пускаш седмичните теми,много ти е лека ръчичката,вече всички се убедихме в това.Спомням си ,че тъй беше и Парси,пуска темата и тя се пълни с бременелки и на финала сама на себе си донесе късмет.
Лека вечер,мацки и хайде на лов всички.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Фибчо честити сини гащета и от мен :babydust: :kaos7: :bori_001:
Сън и Буби честито и леки 9 месеца и здрави бебоци накрая  :babyflips:
Ето още малко бременилски вируси да доокрепим и умножим мамитата  :pink_dust_1: :green_dust_1: :a_cat_06: :a_cat_05: :a_cat_06: :a_cat_05: :a_cat_06: :a_cat_05:
Хехехе, ще я пускам, няма проблем. Явно нося късмет на темата - поне засега :) Но пък не бива да се отнема и традицията новите бременелки да пускат темата. Когато няма желаещи или можещи по различни причини ще я пускам аз :)

П.С. Нали съм ви казала, че до зимата всички сте се изнесли от тук. Е, няма да се изнесете, защото подфорума на всички ви е "на сърце", но ще пишете тук с линийки за бременни под акаунта :D
За моята мила Гарга, за всички стари кучета пращам специална покана :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :bori_007: :bori_004: :bori_007: :bori_004: :bori_007: :bori_004: :bori_007: :bori_004:
[/url][/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Здравейтеее, и аз съм на линия малко късно ама.......
Тук съм, Гардже  :bighug: ама боледувам малко и гледам да спя след обяд, че съм първа смяна тази седмица и днес цял ден спя права!!! А ти леко с чашките! Ако нямаш компания за винцето да идвам, че така като гледам имам нужда  :wink: по случай хубавите новини!!!
Фибс, хайде честити ти сини гащи!
Сън-сън и Буби, честито на вас-леки и безпроблемни 9 месеца!!!
Анмар.... :bighug: не знам какво да кажа освен тук съм-зад теб, пред теб и те подпирам здраво-няма падане, започваме крачките отначало заедно и то само напред!
Стинка, имаш и моите стиснати палци  :goodluck: давай ти си следващата от нашата групичка  :wink: на която разчитам, че ще се похвали съвсем скоро-ти знаеш за какво говоря!!!
Лека вечер, целувам ви всичките!!!
пп Берче-хубава графичка мила! Стискам палци да не се мъкне онази с метлата!!! :bighug: :goodluck:
« Последна редакция: Октомври 12, 2009, 21:01:13 pm от anizi »
*
ееееех какво по хубаво от това понеделнишки да започнем с положителни тестчета
честито на новите ни бременелчици
ФИБЧО мило честито синьо памперсче
ЖАСИ и аз съм съгласна ти да ни пускаш темичките с твойта лека ръчичка
АНИЗКА мила ти къде се губиш?
приятна вечер и спокойни сънища.
пп Анизка ти се появи ама какво е това боледуване я бързо да се оправяш и да откриваш ловът че това щее твоят месец
[/url]
Ей, момичета нали знаете колко много ви обичкам  :bighug:
Този път и аз ще се похваля, а Жаси ще ми отстъпи един път ред и аз като нова бременилка да пусна една темичка :wink: :lol:

Снежи, за тестовете този месец може и да са положителни няколко пъти, ако имаш повече фоликули и не се пукнат едновременно...наистина днес, кой ден ти е и те ли следят на узи нали? Предполагам имаш цветна снимка и така са те положили на стимулация!?

Днес ми харесвате момичета, има висока активност и добро настроение в темата :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Здравейте дамиииии. И аз от доста време не съм писала, но пък хвърлям по едно око. Честита ни темичка, и честито на sun-sun i bubi82, да се пазят и радват на това прекрасно събитие  :D preggo :babyflips:
Момичета аз мисля, че приключих с ловуването, останалото ще си е чисто удоволствие  :bed: :oops: :oops:. От вчера започнаха да ме болят гърдите само отдолу, и то доста, а днес ми е само 17 ден. На всичкото отгоре и това бяло течение не ми дава мира. Появява се само когато си правим бебче  :(
Стискам палци  :crossfingers: да успеем всички по - бързо при бременелките  :D
Лека нощ от мен и  :bighug: :bighug:
ДА, Радостинка, Да  с голяяям кеф ти отстъпвам пускане на темичка като нова бременелка!  Да знаеш как ти стискам палци да пускаш темичка и да ти е лека ръчицата  :D
[/url][/url]
*
Eхееее, ама мене ме нямаше кажи речи половин ден, и тооооо - гледам много сте изписали.
Слънце, Буби! Честито, милички, най-прекрасните 9 месеца ви пожелавам.
Фибс, честити ти сини гащички!
Жасиииии, ама наистина ти е лека ръчичката  :D :D :D
Лека нощ!
Лелееее това е направо чудо на чудесата 8O
Честито Буби, леки  :cloud9:
Радост, миличка, така се развълнувах и за теб, време беше и някое старо куче да се похвали вече! И ние много те обичаме  :bighug: Честито! Лека бременност и след 9м. да гушнеш най- сладкото бебче! :bori_020: :bori_002:
Жаси:youwoman:
*
Добро утро! :D




Хубав ден!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро,сладурки.
Анмар, благодаря за кафето, пийвам си и чета хубавите новини от вечера.
Сън и Буби, честито момичета, лека бременност и щастлив финал  :babyflips: :babyflips:
Фибчо честито ти  :bori_002:.
Късмет на очакващите и успех на ловуващите.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,прекрасни мои приятелки.Гледам сте се наспали,че и Анмарчето и кафенце сварила да забърка,благодаря за което.
Цитат
Радост, миличка, така се развълнувах и за теб, време беше и някое старо куче да се похвали вече!
Чакай,още й стискаме силно палци да се похвали в близките дни.[/color]

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Радост, миличка, така се развълнувах и за теб, време беше и някое старо куче да се похвали вече! И ние много те обичаме  :bighug: Честито! Лека бременност и след 9м. да гушнеш най- сладкото бебче! :bori_020: :bori_002:
Смайли, засега е рано за честитки, но съвсем скоро ще честитим на нашата мила Стинка :)
 Добро утро и от мен. С това ежедневно ходене на работа не знам нито кой ден сме, нито кой месец.. Всеки ден като робот - рам-татам, рам-татам ... Все си мисля, че ако в живота ни се появи детенце, това ежедневие няма да е така сиво, а ще има цвят. Засега само си мисля  :?
 Цунки и хубав ден на всички !
П.П: Моят МЦ трая точно 2 дни съвсем-съвсем слабичко и това беше :(
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Добро утро!
Ама, че сте ранобудни! :D :D :D
Анмарче, веднага си грабвам едно от тези прекрасни кафенца, Благодаря!
Хубаво започна нашата темичка, аааа?  :D :D :D
Лек и спорен ден на всички!
Добро утро :D
Ей викам един ден ще се наспя добре, но пак ми се размина.
Днес обаче имам кафе в къщи, и си пийвам :wink: не съм с пръст в устата като вчера :lol:
Смайли, ама искрено се зарадвах на честитката, даже успях да си представя момента, в който наистина ще е така :D Опитвах се да си запазя ред за темичка, че както е тръгнало, че с леката ръчичка на Жаси, всички ще изпобременеем и аз няма да има за кого да пускам тема :lol:. Но да знаеш ти ще си ми на късмет с това пожелание  :cuddle:
Гардженце, не знам какво да ти кажа, освен запазвай час за док, той най-добре може да каже всичко наред ли е.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
... С това ежедневно ходене на работа не знам нито кой ден сме, нито кой месец.. Всеки ден като робот - рам-татам, рам-татам ... Все си мисля, че ако в живота ни се появи детенце, това ежедневие няма да е така сиво, а ще има цвят. Засега само си мисля  :?
 
Точно, като робот се чувствам  и аз :D, само че аз вмъквам и ежедневното ходене до клиниката - вече със затворени очи стигам.  :lol: :lol: :lol:
А сега отивам да подам документите във фонда  :wink:

П.П. Гардже, марш към доктора. Няма смисъл само да се тормозиш. Върви и виж тази работа каква е, моля те  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Стинке,да лягаш да спиш,че ако дойда,ама ха,пуснали те да почиваш ти си се кукнала с кокошките.
Гардже,пък ти да отиваш на лекар,че ще има шамарчета.
Айде накарах се сега да побачком,после пак ще ви видя.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Стинке,да лягаш да спиш,че ако дойда,ама ха,пуснали те да почиваш ти си се кукнала с кокошките.
Маринка тъй е, ама пусто му, мъжо като не ме слуша :lol: :lol: :lol:. Снощи запуших единя комшия като паркирах ( нали ни е малък паркинга, все места не достигат), и му викам на моето съкровище сутринта като излизаше - " Премести колата, че ей сега като заминеш някой ще звънне, че преча!", ама той - " Не, не не пречиш!" и замина :x. И дест минути след него, се звъни на вратата :x и аз почти по пижама бегом до долу :lol:, а после лягай да спиш, след тоя спринт по стълбите дето го дръпнах :lol:
Уф, пак се улях в приказки :lol: ама като ми е скучно  :lol:
След малко се приготвям и бегом при док :wink: после ще се отчета :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!