0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Октомврийска седмичка пълна с добри нови&
« Отговор #80 -: Октомври 14, 2009, 07:21:49 am »
Добро утро!
Маринче, много ти е готино и свежарско кафенцето :lol: Веднага се захващам за него, че от вчерашните 5 цигарки, днес си мисля да са 0. Пу, пу а дано!
Анмарче, ще си чакаме двечките, аз съм №4163. Дано по-скоро ни дойде редът!
Лек и спорен ден! Поздрави от мразовития Троян :D :D :D
ПП:  Вивкааа, само четеш, а ? Хванах те :D :D :D От два дни не си се вясвала. Как си?
« Последна редакция: Октомври 14, 2009, 07:26:04 am от petqst »
*
Добро утро 1
Маринка с удоволствие се присъединявам за кафенцето!
Лек ден момичета!
[/url]


П.С. Нали съм ви казала, че до зимата всички сте се изнесли от тук. Е, няма да се изнесете, защото подфорума на всички ви е "на сърце", но ще пишете тук с линийки за бременни под акаунта :D

Здравейте,момичета,много весела темичка и наистина пълна с +++++ тестчета.Записвам се при вас, за да изпълня това, което е "заклинила" Жаси :wink:.На всички бременелки- много лека бременност,а на останалите, и аз в това число, постигането и в най-скоро време!                                                                                          Много усмихнат ден на всички!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
ДОБРО УТРО ПОСПАЛАНКИ :D

Много е студено тази сутрин и тук,но пък настроението е на 6 :DТака че пожелавам и на вас хубаво настроение днес и много усмивки.
Днес е Петков ден-Честито на именниците!


*
Добро утро и от мен  :D!
Дааа, Честит Имен Ден на всички именяци!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
добро утро!
МАРИНКА много готино кафенце веднага си сипвам
АНМАР,ПЕТЯ дано по скоро ви одобрят :crossfingers:
ВИВ а ти наистина къде се беше изгубила?
хубав ден на всички въпреки студеното време навън
честит имен ден на именяците да са живи и здрави!!!
[/url]
Добро утро и от мен  :D
 Аз скоро не съм писал,ама то много много няма и какво,ноооо това хич незначи че не си ви чета всяка сутрин.
 Честито на всички нови бременни жени,леки 9 мес. пухкави и здрави бебочета на финала  :D
 Аз лично съм се вкарала в едни  размисли,къде да направя инвитрото( при Алексанров или в турция),лудница е в главата ми.
 Чакам резолтатите утре от мойте и на мъжа ми изследвания.Също така се мъчиме по всякакъв начин да си съберем парички за поне едно инвитро само за нас.Та общо взето за момента сме в застой,но утре ще пиша какви са ни резолтатите,стискайте палци всичко да си е наред че от изненади вече се плаша.
 Прегръдки силнииии за всички ви  :D

 
« Последна редакция: Октомври 14, 2009, 09:38:34 am от iskra.p.dimitrova »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
ИСКРЕ стискам палци дано всичко е наред успокой се и вземи правилното решение къде да бъде :crossfingers:
[/url]
*
Привет в днешния мразовит ден!
Честито на всички именници! Днес е краят на есента ииииии започва зимата.... :D
Дано тази темичка ни донесе още хубави новини!
Радост, дано фуликулчетата пораснат и прерастнат в една успешна бременност!
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Добро утро момичета! :) Мерси за кафенцето.Честито на всички именици!
Аз нали този месец го изтървах като температура и тестчета, разчитам единствено на болките си. Откакто ме оперираха, не ми и трябва тест, винаги знам кога точно ми е О то, та днес ще кексим по план задължително ;) и после вече ще чакаме края на месеца за резултата.
Стискам палци на всички чакащи! Анмарче, Искре дано по скоро ви дойде редът, чакането може да ни подлуди понякога! :bighug: :bighug: :bighug: Радост - ще пораснат, ще видиш, не се притеснявай! :bighug:
Берче - нещо ми се върти из главата за тебе...Стискам палци!
« Последна редакция: Октомври 14, 2009, 10:55:13 am от stertje »
<br />[/url][img]http://ticker
*
Каква е тая пустош тук??? 8O
Никой не е писал от 11ч.
Средата на седмицата, явно всеки е влязъл в ритъм и работи упорито :D
Аз цял ден си скучая в къщи и гледам форума :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Радостинке, ние и без това сме те номинирали за едно модераторче на форума, и като гледам ще си ти, та важното ни е ти да ди тук:) Е, това в случай, че приемеш разбира се.  :wink:

Пък най-ми се иска да си бременна модераторка и после модераторка - мама :) хехехе


Пък най-ми се иска да си бременна модераторка и после модераторка - мама :) хехехе
Раши, ей това най-много ми допада. Ама като гледам шанса да стене този месец е малък :(
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
 Честито официално на radosttinka  - вашият нов модератор!  :D
*
Честито, Радостинке! Дано поне това те зарадва. С нетърпение ще чакаме скоро бременна да ни модерираш!
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
 :D Честито Радост!

Аз да ви се оплача  :balk_145: :balk_144: ...
днес като се събудих бях много зле - дълбока кашлица с болка в гърдите, сополи, температура до 38 и сега се върнах от личната лекарка. Тръгнала съм към бронхоплевмония и ми изписа антибиотик аугментин от 500мг. Ами ако съм забременяла ???
и аз се присъединявам към вас моми4ета......по мои из4исления днес ми е О.  :lol:и щте действаме с милото.....
пожелажам много +++++ този месец!!!! :bori_007: :bori_004: :bori_005:
успех  :pleasantry:
*
Добър вечер, мацки!
Ей, ама наистина е пустош тук  8O
Аз едва сега се добрах до компа и бързам да ви прочета.
Радосттинке, Честито, мила!И както е казала Цигуларчето:
С нетърпение ще чакаме скоро бременна да ни модерираш!
Лека и ползотворна, на тези които ловуват! :D :D :D
А на всички очакващи - спокойна нощ!
Радост честито :cheerleader: :kaos7: Като начало ти пожелавам бебе бебе и пак бебе :babyflips: Да си имаме бременна модераторка
Криска направи 1 тест може да ти покаже Винаги съм имала точен резултат Поне да си сигурна че няма да навредиш на бебето По добре не рискувай според мен И все пак както си решиш И аз бях с тежка настинка чак се напъвах като кашлям ама виж какво пих и се оправих Желая ти скорошно оздравяване както на теб така и на другите де :balk_103:
А ето и бременилски малко стига с тези грипни вируси Казвам стоп :balk_163: на грипните и пускам на свобода да скачат по вас бременилските  :a_cat_06: :a_cat_05: :a_cat_06: :a_cat_05: