0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Жаси,чувала съм,че чай от подбел помага при суха кашлица
Ето, започна се  :D :D :D
Честито Сънче! Леки и безпроблемни 9 месеца  :bighug:
*
Еха-а-а-а, браво, страхотна седмица се очертава.
ЧЕСТИТО, Съни!
 sun-sun  тихичко честито,леки 9 месеца и най сладкия бебешок.Прекрасен старт на седмицата.Ето ви малко  :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
 
Момичета,сега се обадих в лабораторията-резултатът ми е: 623,38мИУ/мл
Благодаря ви,за подкрепата!
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Здравейте и от мен!
Честито на Сън!Честито и на Фибо за сините гащи!
Лек ден момичета!
Слънчицеее, много се радвам за теб  :cheerleader: леки  :cloud9: кога си на лекар?

От къде да взема подбел? Аптека?
[/url][/url]
Благодаря,Жаси!Благодаря и на всички за подкрепата!  :bighug: :bighug:
Записах си час при лекаря за петък следобед,защото тази седмица имам 2 изпита и няма да успея..Аз не мога да преценя в коя седмица съм според резултата от кръв.тест,но се надявам,че всичко ще е наред и прегледът ще мине добре..
Да,в сптеките се продава Подбел-той е на билка,трябва да си го свариш,запариш и прецедиш.На мен ми помага при кашлица.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Ехаааа започна седмицата хубаво!
Честито Сън-Сън и успех до края!  :balk_602:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Хубаво начало на седмицата.Честито,Сън Сън,лека и безпроблемна бременност ти желая.Другия понеделник значи ти си на ринга да пуснеш седмичната тема.Много се радвам за теб.Хайде дано цялата седмица да ни върви на положителни тестове за бременност.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Здравейте милички!Да се запиша и аз в седмичната темичка.Дано е много успешна,а ще бъде така както започва-пу-пу.
Честито на сън-сън и пускай вирусчета.
Честити сини гащи и на Фибо.
Аз от тази вечер откривам ловния сезон.Запишете ме в ловуващи.
Лека и приятна седмица въпреки лошото време което се очертава.
  <br />
*
Честити сини памперси Фибо :) :bori_004: :bori_002: :bori_004: :bori_002: :bori_004: :bori_002:
Софиянки, още никой не  е казал за срещата? Сряда или четвъртък ви е по-удобно?

Здравейте веселушки :)

Съни, честити ++ и от мен, здраве и късмет :)

Жаси, Анмар, Надеж , тази седмица ми идват шефовете от чужбина и ще ги дундуркаме. Не зная още каква ще е програмата обаче. Затова не мога да кажа кога и дали ще мога за срещата. Разберете се нещо вие и ми пишете кога и къде. :)

Анмарчо, ха така подавай във фонда и горе главата. Ще чакаме заедно :)


Здравейте момичетаа  :D

Безкрайно съм щастлива и аз да се впиша в тази прекрасна седмица :) Най-накрая ++ :))
Вече направих 8 теста :D Първият беше 5 дни преди датата на менструацич, но се виждаше много бледа втора. Последният тест вече беше с много ясни 2 чертички  :D
С бъдещото татенце сме много развълнувани и щастливи!!!

Успех на всички бъдещи мами :)

Ей цял ден хайманосвам и накрая идвам да прочета точно хубавите новини :D
Буби82 и Сън Сън честито момичета :D
Седмицата започва многооо обещаващо :wink:

Криска, стимулацията при мен е с Меногон 75 ( който днес си търсих спешно, че ми трябва, но го намерих на Брегалница ), а фоликулите бяха по 12мм на 9-ти ден от МЦ, утре ще ги мерим пак :lol:

Обичам, като от понеделник тръгне седмицата с ++++
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
sun-sun, bubi82 Честито! Лека ви бременност и здрави бебчета на финала!  :D

Моля всички нови бременни момичета да не се обиждат    :wink:, но мисля да назначим jasmin_veni на постоянен трудов договор  :lol: :lol: :lol: да пуска седмичната темичката, докато всички се изнесем от нея  :lol: :lol: :lol:
Това, разбира се е шега, моля не се обиждайте, но ако пуснем анкета ... двете седмици, в които тя е пускала темата бият всички рекорди за  :bfp:, а е още само понеделник  :D
Хубава вечер от мен  :bighug:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Момичета, искам да питам нещо за Ову-тестовете.
Предните месеци тестовата линия първоначално въобще отсъстваше, след това при пика на LH ставаше силно наситена и следващите дни постепенно избледняваше. Този месец обаче от първия ден на тестуването виждам много бледа тестова линия и се чудя възможно ли е да съм имала много ранна овулация, което ще е ужасно, защото съм я проспала... Че и клостил пия, язък :(
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Сън сън и Буби82, честити две чертчки,сега 9м по медец и масло :D

Анче,има нещо вярно за Жаската :D

Снежи,не мога да ти дам съвет,кой сен ти е от МЦ? А БТ мериш ли? Я,по-добре си продължи с тестовете,не се отказвай още от сега,възможно е ЛХ да е малко по-висок тоя цикъл... :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Снежи,не мога да ти дам съвет,кой сен ти е от МЦ? А БТ мериш ли? Я,по-добре си продължи с тестовете,не се отказвай още от сега,възможно е ЛХ да е малко по-висок тоя цикъл... :D
Благодаря Фибо, тъкмо се зарових във "Всичко за овулацията 2" и виждам, че и при други момичета е така. Може би този месец наистина е по-висок ЛХ, щото с тоя клостил и миналия месец утрогестан цикълът ми нещо се размести. Но утре вагиналния ще покаже най-точно. Иначе няма отказванка. И даже си бях казала, че ако тази седмица има бременелки, и при мен ще се получи.
Хубава вечер на всички!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Fibs, честито сини гащи. Много се радвам за малкия заек :)
Честито и на момичетата с +++ тестчета. Ех, Жаси наистина ще трябва да си на постоянен трудов договор :) Хе-хе..
Отивам да обърна една чашка бяло винце, за да отпразнувам хубавите вести тук  :wink: Така де, отдавна не съм пила винце, а то сега и повод се откри.
Радостче, стискам ти много силно палчета.
Анмар, Вики скоро да ви одобрят от фонда и да се похвалите. Омръзна ми да ви гледаааам все едни и същи туууук  :lol:
Фибс, Жаси и останалите забременели в темичката - хайде пращайте ни официална покана за другата тема, че вече пуснахме корени :)
 Целувки на всички !

 Анизкаааа, сега ти ми се губиш :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Здравейте,сладурки  :D
Виждам че още от понделник валят ++ тестчета!! Това е супер  :D :D :D

Чакам да ми кажете за срещата, аз съм ОК и за двата дни  :wink:

Фибс, честити сини гащи, миличка  :D

Приятна вечер на всички  :wink: