0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« -: Септември 14, 2009, 09:07:19 am »
Добро утро мили майки и техните дечица :).Позволявам си да пусна седмичната с пожелание за малко тревоги и повече здраве и усмивки :).Аз да кажа че Митко е в някаква фаза на постоянно мрънкане което преминава в рев и направо не се издържа :).Дано да размине бързо.
Хубав ден на всички и честит имен ден на празнуващите днес!

*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #1 -: Септември 14, 2009, 09:42:46 am »
Добро утро и от нас.  :balk_96:

Желая от сърце всички да бъдат здравички и много хубави неща да им се случват тази седмица.  :ballons:

А на всички, които изпращат утре дечицата си или свои близки дечица на училище им пожелавам една прекрасна година с много веселби, усмивки и шестици в бележниците  :D


*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #2 -: Септември 14, 2009, 09:50:58 am »
Добра и весела седмица.
На всички "ученици" успешен старт и дано по-малко притеснения за майките да има.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #3 -: Септември 14, 2009, 10:45:27 am »
Привет и от нас! Весела и здрава седмица на всички! На всички "ученици" и ученици успешна учебна година! :)
Честит имен ден на всички именици, да им е живо и здраво името!

Мише, стискам палци бебенцето на приятелите ти да е силно и скоро да си го приберат живо и здраво у дома!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #4 -: Септември 14, 2009, 12:12:25 pm »
Ето ни на старта на тази така чакана седмица,
изпълнена с много надежда за нашето малко борбено приятелче,
за "учениците" и първия сблъсък с яслата и всичко което води след това!

Ние сме вече у дома, след три месечен престой на юг.
Всичко за Митака е като ново, а за мен започва един нов етап в живота ми!
Нека само сме здрави и ще се справим!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #5 -: Септември 14, 2009, 14:35:58 pm »
Весела и успешна седмичка и от нас!!!
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #6 -: Септември 14, 2009, 14:40:22 pm »
Мише, букет положителни мисли за бебка. Ще се оправи, ще е здрава, ще расте щастлива.
Попътен вятър на всички ученици и по-малко бели коси за майките им.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #7 -: Септември 14, 2009, 17:39:34 pm »
Здрава и спокойна седмица.
Мише, стискам много палци за вас.
Нас треска ни тресе, другата седмица ставаме на година. Ей доживях тоя момент.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #8 -: Септември 14, 2009, 18:23:33 pm »
parsi, моят Мишо също често мрънка и преминава към писъци и рев.  :D Вече уж му свикваме, но като се събужда нощем с писък и затворени очи все още ни действа стресиращо.. :D На всичкото отгоре някак хърка докато спи като голям човек.  :lol: А какво чудо е при заспиване.. То не е потупване по дупето, не са писъци и ревове.. Ще кажеш, че кой знае какво го правим.  :lol: Добре, че Ели е доста по-спокойна. Той Господ си знае работата. :D
Мише, положителни мисли и от мен за мъничката кукла и майка й. Дано наддава бързичко и нещата да се развиват добре при нея. Да е силна и здрава. А вие не тръгвахте ли на ясла или нещо бъркам? Стиснати палци за безпроблемно преживяване на този стресиращ период.
Мери, доживя го и още как. :D Да сте живи и здрави да посрещате всички рождени дни и празници заедно.
Забравих да пожелая хубава седмица на всички ученици и една успешна учебна година.

*
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #9 -: Септември 14, 2009, 19:43:22 pm »
Пожелания за здрава и спокойна седмица и от нас!
Мише, още едни стиснати палци за малката кукла.
Успешен първи учебен ден на всички ученици.



*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #10 -: Септември 14, 2009, 19:48:39 pm »
Здравейте, привет и от нас
Много усмивки на малките у4еници и техните родители :lol:
много здраве и късмет.
 Малките ми сладур4ета, са на ясла 5 ти ден, досега бяха  все с мен по 2 4аса, а от днес бяха сами.
Представили са се отли4но :D



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #11 -: Септември 15, 2009, 09:25:18 am »
Честит 1ви Учебен Ден на всички малки и големи ученици!

Моето "учениче" отиде на ясла.
Не плака, заигра се в двора докато приемат едно друго детенце
и после леко се дръпна от Госпожата която го пое, но тя го гушна и влязоха вътре.
Сега чакам да ми се обадят да видим как е възприел ситуацията и обстановката!
Учудващо спокойна съм...

Благодаря ви за добрите мисли които изпращате към малкото  :sunshine:
и неговата Майка!  yahoo_17Вярвам и се моля всеки миг, за добрия финал на тяхната Мечта!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #12 -: Септември 15, 2009, 09:55:13 am »
Привет и от нас! На малките ученичета - на добър час!
Мише, дано бързо наддаде малката принцеса и скоро си я приберат вкъщи!
Аз вчера направих първия неуспешен опит за захранване на моята убавица... :xРеших да я захраня малко по-рано, защото е доста слабичка и все върви под нормата. Сега е на 5 м. и още яде едва по 120 мл. АМ. Та бях си решила аз да я захраня с оризова каша + АМ /с или без плод, това после щях да решавам/. Дадох аз кашата и като се почна едно плюене и лигавене...После сложих малко пюре от круша - същата работа. Пробвах само с пюре - не става. Накрая реших да й го направя течно и дадох с шишето - изпи си го! Явно още не може да приеме лъжицата.. Четох, че е разискван този въпрос в други теми, затова спирам да досаждам тук. Само исках да си изкажа мъката :(
Спорна и весела седмица от нас!
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #13 -: Септември 15, 2009, 10:05:09 am »
Честито на малките "ученици" :D да им носи радост яслата/градината, а мамите да са спокойни :D

Ако можете да ми помогнете, трябва ми добър стоматолог в София, писах тема в подфорум Лекари и Клиники, но да питам и тук.
Благодаря ти, Бени!







Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #14 -: Септември 15, 2009, 10:06:24 am »
Нуну, опитай пак след 1-2 седмици. По-добре с картофено пюре, разредено с АМ... успех!

Честит първи учебен ден на всички ученици и майките им! Водя Дара до обяд в едно частно училище до нас, в което има и детска градина - една група с деца от 2 до 6 годишна възраст. Днес ще имат тържество за посрещане на учениците и ще падне забавление  :)Всяка сутрин, в продължение на два месеца, я оставях с рев и уговорки по сценарий, но от вчера рязко се промениха нещата - обуваме обувчиците, целува ме и бърза да влезе при децата... до кога ли...   8)
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #15 -: Септември 15, 2009, 10:09:40 am »


Успешна седмица и много положителни емоции !

Все така да е спокоен Миташки, Мише  :D
Дара да отива все така с желание, setakap  :)
Честит първи учебен ден на всички дечица :)

Нуну, лъжицата е нещо ново за малките, не мисли че ще стане веднага и ще проядат лесно друга храна :) Освен това е добре да започнеш търпеливо с един вкус (храна), не да смесваш, както е станало с кашата и плода, още на първият опит. Това е мое мнение, разбира се, всеки сам си решава :)


« Последна редакция: Септември 15, 2009, 10:11:55 am от Black_rose »
*
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #16 -: Септември 15, 2009, 10:21:56 am »
Фреши, на теб за кой район ти трябва стоматолог? Аз имам двама приятели стоматолози, които наистина са много добри, не го казвам само защото са ми приятели, де. Аз лично ходя предимно при единия, но мъжа ми е ходил и при другия, също е много доволен. Единия е в Стрелбище, а другия в Дианабад. Ако те интересува пиши ми на лични да ти дам координати.
Black_rose, аз по принцип бях пробвала с малко пасирана круша да видя само как ще реагира преди 2-3 седмици и тогава сякаш й хареса, а оризовата каша приготвена с нейното мляко си има вкус на млякото, затова реших, че ще ги смеся уж да й е по-сладичко, ще пробвам и само с каша, но не вярвам да я яде..
*
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #17 -: Септември 15, 2009, 10:23:31 am »
Привет,
надявам се, че не всички сте ме забравили :)

искам да ви питам дали има "нормален симптом" замаяност в началото на бременността?

хубава седмица :D

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #18 -: Септември 15, 2009, 10:56:13 am »
има, да
аз бях така със Стефания
до към 16-20 седмица, не си спомням точно
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #19 -: Септември 15, 2009, 10:57:51 am »
Привет, Пипи. :)
Нормално е, да. И леко виене на свят - също. Аз си имам всички гадни симптоми.

Бъдете добри и не губете кураж! :)