0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #100 -: Септември 18, 2009, 21:39:31 pm »
Лейди,детето е на 4 хранения дневно:8,12,16,20ч.,като за вечеря яде супичка със сухар и понякога в 22ч. изпива максимум 150грама мляко.Иначе захарта е в норма според неотдавнашните кръвни изследвания.
Това понякога в 22 ч. изпива мляко е проблема. От 20 до 8 си е бая време. Да дава системно мляко с една несладка бисквита. А че захарта е в норма през деня - нищо лошо не е показател.
*
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #101 -: Септември 18, 2009, 22:07:59 pm »
Лейди,детето е на 4 хранения дневно:8,12,16,20ч.,като за вечеря яде супичка със сухар и понякога в 22ч. изпива максимум 150грама мляко.Иначе захарта е в норма според неотдавнашните кръвни изследвания.
Това понякога в 22 ч. изпива мляко е проблема. От 20 до 8 си е бая време. Да дава системно мляко с една несладка бисквита. А че захарта е в норма през деня - нищо лошо не е показател.

Благодаря :)

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #102 -: Септември 19, 2009, 00:04:54 am »
супичка със сухарче на 3 месеца!??????  8O 8O 8O

все бях чувала, но това направо ме срази, не преувеличавам...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #103 -: Септември 19, 2009, 00:23:32 am »
Да не бъркам, но Парси от няколко страници пита за детето, на нейна приятелка.
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #104 -: Септември 19, 2009, 01:20:52 am »
Наистина  е за детето на приятелка
прегледах отново темата :)

и аз доста се шокирах признавам

We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #105 -: Септември 19, 2009, 07:48:08 am »
Джам,за приятелката е въпроса да :D.Не съм толкоз изперкала :D :D :D

Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #106 -: Септември 19, 2009, 15:42:24 pm »
Парси,
и моето дете е такъв тип. Искаше постоянно да е в ръцете ми. На тази възраст, на която е сега твоето бебе, моята Михаела все спеше в ръцете ми. Повярвай ми, и така съм се хранила, дори - бебето гушнато в мен и спи. Разхождахме се навън, но тя като че ли имаше период, в който не си понасяше количката. Ревеше. За да спра рева, я гушвах, тя заспиваше в ръцете ми, а аз същевременно бутах празната (но тежка) количка. Добре че, бебето беше леко - това е в кръга на шегата :), разбира се. :wink: Айде сега, не скачайте пак, да ми викате кво съм щяла да правя, ако било тежко бебе. :wink:

После си реших проблема с едно кенгуру. Но педиатърката ми беше казала да изчакам до 6-месечна възраст и тогава да я слагам вътре. Та с това кенгуру шетах, ходех да пазарувам, а бебето си спеше в него.
Освен това, до към годинка и месец - два я приспивах на ръце с люшкане.
Но наистина, всичко си е период, етап от развитието на детето.
Парси, спокойно. :wink: Така или иначе, докато стане в първи клас, ще се е отучил. :lol:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #107 -: Септември 19, 2009, 22:33:25 pm »
Парси,
и моето дете е такъв тип. Искаше постоянно да е в ръцете ми. На тази възраст, на която е сега твоето бебе, моята Михаела все спеше в ръцете ми. Повярвай ми, и така съм се хранила, дори - бебето гушнато в мен и спи. Разхождахме се навън, но тя като че ли имаше период, в който не си понасяше количката. Ревеше. За да спра рева, я гушвах, тя заспиваше в ръцете ми, а аз същевременно бутах празната (но тежка) количка. Добре че, бебето беше леко - това е в кръга на шегата :), разбира се. :wink: Айде сега, не скачайте пак, да ми викате кво съм щяла да правя, ако било тежко бебе. :wink:

После си реших проблема с едно кенгуру. Но педиатърката ми беше казала да изчакам до 6-месечна възраст и тогава да я слагам вътре. Та с това кенгуру шетах, ходех да пазарувам, а бебето си спеше в него.
Освен това, до към годинка и месец - два я приспивах на ръце с люшкане.
Но наистина, всичко си е период, етап от развитието на детето.
Парси, спокойно. :wink: Така или иначе, докато стане в първи клас, ще се е отучил. :lol:
Ти направо ме успокои :D :D :D

*
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #108 -: Септември 20, 2009, 15:04:34 pm »
Момичета,

 имам един въпрос за ЕГН-тата на децата, родени от 2000 г. нататък. Вярно ли е, че в първото квадратче за месеца се слага цифрата 4?! Преди два дена ни пристигна Акта за раждане на Емма и гледам, че първите и шест цифри са: 084907, т.е. родена е на 07.09.08. Помислих си веднага, че са объркали нещо, защото в моето ЕГН от миналия век няма такава четворка. Обадих се в посолството и жената там не беше сигурна, но била чула нещо, че слагали четворка, за да се разграничавали от родените през 1900 година. Има ли някой представа, дали това е вярно?! Ще се обаждам и другаде следващата седмица, но дано не е грешка, че вече и правят и паспорта и ще се забавят още повече нещата и без това 6 месеца влачат всичко...

Благодаря!
*
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #109 -: Септември 20, 2009, 15:15:59 pm »
Да, Рози, добавя се 40 към цифрата на месеца :)
*
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #110 -: Септември 20, 2009, 15:31:09 pm »
Рози,и нашето ЕГН е така 094619 :D
*
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #111 -: Септември 20, 2009, 16:16:48 pm »
Ку, ку  :lol: привет от нас  8) да не си мислите, че сме ви забравили, драсвам два реда, но чета редовно.

Честито на новите мами и предстоящи такива.Живи,здрави дечица и попътен вятър /за протокола и аз съм от обявилите бойкот на лигавщините/

Очаквайте включване скоро  :wink:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #112 -: Септември 20, 2009, 19:16:33 pm »
Parsi,споко не е само твойто детенце така :wink:
и мойта Беатрис беШе така, а понякога все оЩе е :)



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #113 -: Септември 20, 2009, 19:26:44 pm »
Сигнусче, mikivl, златни сте!  :D

 Мерси много! Това означава, че към Коледа ще имаме и паспорт!  :D
 А дано Б.Б. и компания подобрат скоростта и темпото, с което работи администрацията ни по света, че във времето на онлайн услугите във всяка сфера дипломатическата ни поща разчита все още и предимно на гълъбите!  :D

Лека вечер на всички!
*
Re: Хладна септемврийска седмица 14.09-20.09.
« Отговор #114 -: Септември 20, 2009, 22:14:50 pm »
парси, и моят син много обича да ми заспива в ръцете. Като алтернатива е количката. Затова си купих слинг и когато искам да са ми свободни ръцете, просто го слагам там. Има различни начини на връзване на слинга, подходящи за съответната възраст. Първите пет минути може и да недоволства, но после си спи. Някъде бях чела, че кенгуруто било зле за гениталиите на момченцата, затова и не купих кенгуру, въпреки че ми се струва по-лесно за употреба.

кокиче, и на мен ми се е случвало да нося бебе и да бутам количката празна.  :lol: И тогава се ядосвам, че съм излязла без слинга.

дива роза, на мен от посолството ми казаха, че 3 месеца бил законовият срок за подмяна, а предполагам и за вадене, на паспорт. Вероятно поради липса на средства чакат да се съберат повече заявки и тогава ги пращат. 
« Последна редакция: Септември 20, 2009, 22:22:57 pm от blue_sky »