0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #80 -: Декември 24, 2009, 11:23:09 am »
Пепси какво е мнението на док? Моят цикъл е на 25-27 дни най-много. А сега няма зацапване, кървене нищо...Колко ти закъсня първият цикъл след процедурата?

*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #81 -: Декември 24, 2009, 11:40:59 am »
Mileto6 след като спрях лекарствата ми дойде МЦ на четвъртия ден,кървях 14 дена и оттогава нищо. Не съм говорила с доки тъй като нямах възможност да отида и след неуспешното инв. не са ме преглеждали.По принцип цикъла ми е часовник-28 дена.
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #82 -: Декември 24, 2009, 12:42:44 pm »
Еми аз освен да чакам друг избор нямам. Притеснява ме, че имаше имлантация. Не знам какъв риск крие ранното спиране на развитие. Надявам се да ми дойде и всичко да мине без проблем.

*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #83 -: Декември 24, 2009, 13:00:41 pm »
Дано мила,и аз ще си чакам,та да видим кога. :wink:
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #84 -: Декември 26, 2009, 17:34:16 pm »
Имам въпрос, както писах по-напред, вторият цикъл беше много оскъден, почти го нямаше, направих уринарен тест - отрицателен,  а сега ме безпокой много факта, че освен че нямаше цикъл, ами по целият корем в областта около матката се появиха много възелчета и от в4ера и синини точно ниско долу където е матката! Няма гинеколози до 5 януари, а от от няколко дена съм и с проблем с уринирането. Не ми се ходи до тоалетна, нямам позиви, а се получава леко изпускане на урина. Наложи се да си поставям превръзка. Някои сблъсквал ли си е толкова странни оплаквания. Ако не пиша в правилната тема, моля за извинение.
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #85 -: Декември 26, 2009, 22:16:26 pm »
stoeka71, по стечение на обсоятелствата съм запозната с историята ти и много съжалявам за случилото се при теб. И аз съм с неуспешно ИКСИ при д-р Владимиров, но МЦ ми дойде като по часовник -няма закъснение, няма промяна в количеството, даже бих казала че беше по-безболезнено от досега. Според мен обезателно трябва да отидеш на лекар и то възможно най-бързо-не е нормално това което се случва с теб. Не ходи ли след отрицателния резултат на преглед поне веднъж, доколкото съм запозната трябва да те погледне? Дано всичко при теб е наред, но потърси лекарска помощ.
url=http://lilypie.com][/url]
[/url
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #86 -: Декември 26, 2009, 22:24:36 pm »
ходих при Владимиров. Прегледаме, каза че нямам проблеми, че яйчниците не са уголемени, нямам кисти. През цялото време дори не ни погледна в очите, и като капак на всичко получих епикриза с име на партньор, коеот не е на на моя съпруг. Дори не знам дали да му вярвам, че съм била на ред. Отидох на 18 ден след първия цикъл, а сега ми се случва това.
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #87 -: Декември 27, 2009, 00:39:02 am »
stoeka71, съжалявам за преживяното от теб. Няма ли дежурни гинеколози между празниците? Може би е най-добре да те види Владимиров, той знае с какво е те е стимулирал и дали това са последствия от хормоните. Относно изпускането на урина - докато разглеждах книги за коледни подаръци мернах някаква точно за този проблем, пишеше че много раждали жени го имат,но се среща и при деца и мъже. Това е болестно състояние и в книгата се описваха методи за лечението му. Сигурно и в интернет пише нещо по темата. Ти май беше далеч от София, пробвай да се свържеш с Владимиров на мобилния в понеделник. Сигурно не ти е приятно да го чуваш след всичко, което преживя, но той ще може да даде най-компетентно мнение по случая. Дано се оправиш бързо! Пиши как се развиват нещата.
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #88 -: Декември 30, 2009, 08:43:40 am »
Момичета моят цикъл след ИКСИ също не е нормален върви почти невидим първия месец с мн.болка втория си дойде без да усетя с два дена по рано абе май се объркаха нещата :)Дано след Нова Година нямаме проблеми а само  :bori_007: :bori_004:
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #89 -: Януари 07, 2010, 09:31:56 am »
След първото ИКСИ ми дойде на третия ден като спрях лекарствата и нямах никакви проблеми.И след това всичко си беше нормално.След второто ИКСИ ми дойде веднага на следващия ден след спирането на лекарствата с адски болки ниско долу в корема,но не беше силен както обикновенно,но втория месец всичко беше на ред.Нищо в цикала ми не се промени и при двата опита.Дано все да е така.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #90 -: Януари 07, 2010, 09:47:54 am »
На мен ми дойде на 40-ти ден /5 дни след като спрях лекарствата/ нормален цикъл, с нищо по различен отпреди.

Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #91 -: Януари 08, 2010, 15:14:16 pm »
Момичета днес ми е 16-ти ден от МЦ. Самия цикъл мина нормално, но чувствам ужасни болки в гърдите. Нещо като силни бодежи, на моменти е непоносимо. Гърдите не са ми напрегнати и не са чувствителни. Знам, че след процедура е добре да се посети мамолог. Дали да изчакам поне още един цикъл преди да посетя мамолог или това не е от значение?

*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #92 -: Януари 08, 2010, 16:38:31 pm »
Незнам!Никога не съм имала подобен проблем.Но за твое успокоение май ще е по добре да посетиш мамолог.Много късмет и дано си е нещо съвсем обичайно.При мен нямаше никакви проблеми.Даже изобщо нямах болки в гърдите.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #93 -: Януари 08, 2010, 22:08:34 pm »
Първият МЦ ми дойде по график (имайки предвид лутеалната фаза), дори Утрогестанът не го забави, вторият нещо ми закъснява, но за мен е нормално цикълът да е около 40дни.

Mileto6, и аз имах подобни болки в гърдите при първия цикъл след ин витрото. Реших да отида на мамолог след като ми свърши и 2-рия цикъл, за да дам време на хормоните да се нормализират. Аз си имам проблем с гърдите от 10г. (3 оперирани аденома и 1 кистичка или аденом под наблюдение от 5г.) и ходя на 6мес. на мамолог.
Има ли и други момичета с болезнени гърди след неуспешно ин витро? 
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #94 -: Януари 09, 2010, 16:52:26 pm »
Днес болките не са толкова силни, аз във вторник съм при Владимиров и др. месец ще посетя и мамолог.

Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #95 -: Януари 26, 2010, 21:41:46 pm »
След като ме посети вещицата два пъти сега сам като по чясовник, аз дето никога не съм била на една дата сега ,за 2 ри път съм точна незнам дали да се радвам дали да плачя :Dабе куку ставам, нямам никви болки а като си спомня какво беше преди болничен съм си взимала.
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #96 -: Януари 27, 2010, 09:34:57 am »
Малко късно видях,но да кажа и аз ,че през целият ми първи опит ин витро имах ужасни болки в гърдите . Не можех да спя по корем вечер ,а това ми е любимата поза .
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #97 -: Януари 27, 2010, 09:43:53 am »
Дидомира по време на стимулацията е нормално да са напрегнати гърдите и да те болят. Аз имам час за мамолог 01/02, вече нямам болки, но за всеки случай.

Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #98 -: Януари 27, 2010, 10:25:54 am »
Mileto,разбрах те!
Аз до скоро имах притеснения не за гърдите си ,защото когато свърши всичко просто спряха да ме болят . Притесняваше ме факта,че поне 3 месеца след това винаги като съм в овулулация и ме боляха яйчниците адски много . Мисля, че някъде по -нагоре съм писала за това. Така и не видях някой да е имал подобни проблеми.
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #99 -: Януари 27, 2010, 11:26:20 am »
Мен също ме боли по време на ову, но док ми каза, че това е нормално. Остатъчно действие от стимулацията. Доста често се образуват повече от един фуликул в месеца след стимулацията, а дори и след това. Добре е да се проверява три или четири цикъла за задържани фоликули /кистички/. Нещата се нормализират напълно след 6м, а понякога и повече. По принцип процедурата не е щадяща и е добре, ако се повтаря да мине поне година. Е да ама то кой да чака  :wink: Успех!