0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета, бихте ли споделили как протече цикълът ви след неуспешно инвитро? След първия ми неуспешен опит за 1 месец ми дойде 3 пъти и трябваше да започна да пия противозачатъчни, за да го регулирам. Сега след втория неуспешен опит ми дойде и беше оскъден. Следващият цикъл закъсня с 3-4 дни (а на мен никога не ми закъснява) и вече 3 дни е леко кафеникаво зацапване, без да тръгне да тече кръв. Това нормално ли е, на някой случвало ли му се е съшото?


*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #1 -: Юни 22, 2009, 18:39:34 pm »
а тест за бременност не си ли пусна? :balk_600:
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #2 -: Юни 22, 2009, 18:58:19 pm »
Абе пуснах, как не  :oops:  :D Но беше отрицателен...


*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #3 -: Юни 22, 2009, 22:08:13 pm »
при мен беше с обичайна честота /26д/ и продължителност /3-4 дни/, но доста оскъден.
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #4 -: Юни 22, 2009, 23:06:15 pm »
И аз съм след неуспешно инвитро ,на14.06.09г.- 8ден и 9ден след трансфера оскъдно и от тогава вече 8 дни има всякакъв вид много леки зацапвания но не ми е дошло както трябва спрях лекарствата в събота на 20.06.09 и според мен трябваше да ми дойде вече не знам какво става.На някой случвало ли му се е нещо такова?
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #5 -: Юни 22, 2009, 23:10:58 pm »
До 4-5 дена след като спреш лекарствата ще ти дойде цикъл,поне при мен беше така.
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #6 -: Юни 22, 2009, 23:34:08 pm »
ох вече се побърквам корема ми е като на бременна в 4-5 месец и не спада , а усещам и някакво странно тръпнене ниско долу ,даже не мога да го обесня .Закъснението и зацапването най вероятно са от Утрогестана поне така си мисля.Това ми 3то инвитро такова чудо не е било никога.
Успех следващия път момичета :)
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #7 -: Юни 22, 2009, 23:56:59 pm »
ох вече се побърквам корема ми е като на бременна в 4-5 месец и не спада , а усещам и някакво странно тръпнене ниско долу ,даже не мога да го обесня .Закъснението и зацапването най вероятно са от Утрогестана поне така си мисля.Това ми 3то инвитро такова чудо не е било никога.
Успех следващия път момичета :)
Направи си отново кръвен,струва ми се че ще имаш изненада :P
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #8 -: Юни 23, 2009, 00:08:44 am »
Да ти кажа и аз си го помислих но вече ме е страх ,ще изчакам още малко пък каквото е писано да става ще става не искам да се надявам напразно кръвния ми на 10ден беше 0.10 и не мисля ,че е възможно да има друг резултат сега. А ако е изненада дано да е приятна поне :)
« Последна редакция: Юни 23, 2009, 00:12:32 am от BUBA12 »
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #9 -: Юни 23, 2009, 11:24:13 am »
При мен след спирането на лекарствата/имах + кръвен тест,но ЧХГ започна да пада / ми дойде МЦ може би след 3 дни и беше много обилен.След това ми дойде чак след 40 дни ,като започна със зацапване , след това един ден кръвоизлив ,пак няколко дни зацапване и пак обилно кървене и така в продължение на 17 дни.Накрая се стигна до абразио.
« Последна редакция: Юни 23, 2009, 11:27:37 am от galian_75 »


Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #10 -: Юни 23, 2009, 14:44:31 pm »
Е, на мен след тези 3 дни зацапване, днес вече ми дойде с пълна сила. Много тъмна кръв, съсиреци, ужас! Чак ми е лошо.


*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #11 -: Юни 23, 2009, 18:24:07 pm »
krassita аз правих ин-витро точно по същото време, когато и ти, но се движех с ден по-късно. За съжаление също беше неуспешно, все още търсим причините.
Първият ми цикъл беше абсолютно точен и ми дойде на датата, на която трябваше да се тествам, започна точно със зацапване 3 дни и после ужасно обилен и малко по-продължителен от обикновенно. Питах на прегледа след това и ми казаха, че е нормално явление. Сега обаче втория ми цикъл никакъв го няма (33 ден), някакви пробождания от време на време усещам и нищо. Чудех се дали да пусна подобна тема, но си казах я да изчакам още малко, после видях твоята темичка и реших да споделя, че и аз имам подобни притеснения - това ми беше първо инвитро. Явно от стимулацията организма бавно се съвзема  :(

Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #12 -: Юни 24, 2009, 10:47:10 am »
И при мен след първото неуспешно икси,ми дойде след 40 дена предизвикано с оргаметрил,в понеделник направих спонтанен аборт в 6г.с. и сега не знам как ще ми дойде казаха ми да го чакам пак след около 40 дена
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #13 -: Юни 24, 2009, 14:19:27 pm »
Аз също съм след неуспешно ин витро. Първият цикъл ми дойде доста рано на 26 ден и беше доста продължителен, а сега вторият ми закъснява вече 40 дни и ми е лошо, гади ми се, и ме пробождат яйчниците едвам вървя защото ме придърпват. Мисля че организма се възстановява от стимулацията.
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #14 -: Юни 25, 2009, 13:38:07 pm »
И при мен след първото неуспешно икси,ми дойде след 40 дена предизвикано с оргаметрил,в понеделник направих спонтанен аборт в 6г.с. и сега не знам как ще ми дойде казаха ми да го чакам пак след около 40 дена

Съжалявам, не знаех че си направила спонтанен аборт :(


Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #15 -: Юни 30, 2009, 11:59:23 am »
Какво става с вас момичета? Имате ли още аномалии в цикъла.
Аз трябва да отида на лекар да го предизвикат вече станаха 46 дни от предният цикъл.
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #16 -: Юни 30, 2009, 16:01:08 pm »
на мен този месец ми започна първоначално със зацапване 3 дни, после на 38-я ден ми дойде с пълна сила. Прави ми впечатление, че след ин-витрото МЦ ми стана по-продължителен и по-обилен от преди. Преди ми идваше около 27-29 ден най-късно и за около 4-5 дни отминаваше, сега е различно, но все пак го отдавам на възстановяването на организма.

*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #17 -: Юли 02, 2009, 00:52:22 am »
Абе то голям зор с тоя МЦ, от вчера ме мъчи едно зацапване и хич не се чувствам добре. На всичкото отгоре от вчера сутринта не пия лекарствата, а пак вдигнах 37.4 температура. За да не отварям нова тема искам да ви питам който е патил, докога се изчиства организма от лекарствата и докога ще вдигам тая температура.
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #18 -: Юли 02, 2009, 13:03:13 pm »
Аз си патя, и моята температура се качил Закъсняваме вече 48 дни вторият цикъл, тестовете са отрицателни.
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #19 -: Юли 03, 2009, 14:35:32 pm »
ей, такова чудо не ми се беше случвало, по принцип цикъла при мен минава почти неусетно , но сега след неуспешнхото ИКСИ е чудо на чудесата, такъв теч имам ,че направо незнам, дано да е само днес