0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #160 -: Март 24, 2012, 09:12:44 am »
Привет отново пристигна "гостенката"  на 40 ден - втория цикъл след неуспешно инвитро, най-вероятно това често се слува!
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #161 -: Март 27, 2012, 15:34:51 pm »
След  20 дневно закъснение при мен също...Днес имах час за преглед,но се размина.
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #162 -: Април 18, 2012, 14:46:39 pm »
Днес ми е 14 ден от трансфера.Вчера след обяд получих еднократно розово кървене много слабо и край.Днес - нищо.Какво става?Теста ми е отрицателен.Знам,че организма се възстановява след всичките лекарства и процедури от инвитрото и,че е възможно да има аномалии,но аз спрях всички лекарства още в понеделник(12 ден).Дали се обадя ли на доктора или да чакам още?


*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #163 -: Април 22, 2012, 11:06:50 am »
На мен вторият цикъл си дойде на време - 32 ден, но това е нормално за мен  около 30 дни е продължителността. Това което ме притеснява, че имах мнго силен кръвоизлив съвсем чиста кръв, без съсиреци. И след това абсолютно нищо, няма болки.
Мога да карам без превръзка. Сега се чудя дали да не отида на гинеколог? На вас случвало ли се е нещо такова? Имам три неуспешни опита, но досега не съм се сблъсквала с такъв проблем.
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #164 -: Април 22, 2012, 13:28:37 pm »
Здравейте и от мен!Да се включа и аз тази тема,на мен ми дойде вчера след неуспешно ИКСИ с една седмица закъснение,без болки и предварителни симптоми.Утре съм на преглед ,продължаваме процедурата със замразените двечки,които имаме.Този път се надявам повече да се получат нещата.Успех на всички:)))
[URL = http://lilypie.com] [/url]


Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #165 -: Май 07, 2012, 22:37:01 pm »
И аз да се включа - нищо че сме с мъжки фактор, вторият цикъл след ин-витро се забави /винаги съм като часовник/ и се оказа естествено забременяване. Друг е въпроса, че продължи кратко, но все пак не спирайте опитите след процедури, явно стимулиращите препарати действат и в следващ цикъл и има смисъл да се "потрудим" нормално  :lol:
Успех и много бебета!!!
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #166 -: Май 24, 2012, 19:05:16 pm »
Здавейтейте от мен!!!Аз съм нова тук,но виждам,че мога да получа съвет.Възможно ле е още докато съм на УТРОГЕСТАН да ми дойде МЦ, аз съм на 11-ти ден след трансфера?? Благодаря!!
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #167 -: Май 24, 2012, 20:34:10 pm »
Здавейтейте от мен!!!Аз съм нова тук,но виждам,че мога да получа съвет.Възможно ле е още докато съм на УТРОГЕСТАН да ми дойде МЦ, аз съм на 11-ти ден след трансфера?? Благодаря!!

Възможно е да ти дойде, но аз ти пожелавам да не ти идва следващите 9 месеца заради едно-две ревливи сладурчета!
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #168 -: Май 24, 2012, 22:25:13 pm »
И аз с въпрос, както писах втория цикъл след неуспеха ни, беше ОК, обаче сега третия цикъл се бави мнооого дълго и започвам да се притеснявам. Нямам абсолютно никакви признаци, а е вече 40 ден! Дали да не си самоназнача оргаметрил? Предполагам, че пак съм образувала кисти. Аз съм с Хашимото и преди 20 дни ТСХ беше 0.03 и веднага ми намалиха дозата и то двойно, и затова сега явно се бави цикъла. На лекар да отида не мога, имам още доста дни докато взема заплата, така се чудя...билки, оргаметрил... дайте някакви съвети.
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #169 -: Май 25, 2012, 07:37:06 am »
И аз с въпрос, както писах втория цикъл след неуспеха ни, беше ОК, обаче сега третия цикъл се бави мнооого дълго и започвам да се притеснявам. Нямам абсолютно никакви признаци, а е вече 40 ден! Дали да не си самоназнача оргаметрил? Предполагам, че пак съм образувала кисти. Аз съм с Хашимото и преди 20 дни ТСХ беше 0.03 и веднага ми намалиха дозата и то двойно, и затова сега явно се бави цикъла. На лекар да отида не мога, имам още доста дни докато взема заплата, така се чудя...билки, оргаметрил... дайте някакви съвети.

По-добре не си прави експерименти със себе си, а изчакай. Възможно е просто да не е имало овулация този цикъл и затова да се бави.
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #170 -: Юни 01, 2012, 17:40:01 pm »
Здравейте,момичета.Не знам дали тук мога да питам,но ми е много притеснено.Става въпрос за неуспешно ин витро и по-скоро че се чувстав ужасно.Имам на предвид здравословно не се чувствам добре.Според вас възможно ли е още да не ми се е изчистил организма от хормоните(ин витрото беше миналия месец).Благодаря ви предварително.
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #171 -: Юни 04, 2012, 11:23:08 am »
Здравейте,

след неуспешно първо инвитро след положително ЧХГ, 38,след което леко падна, после се качи, преди да падне на 7 и в крайна сметка да спра лекарствата, в момента явно и при мен се заформя проблема с нередовния цикъл, който преди това беше абсолютно точен. Веднага след като спрях лекарставата започна кървенето, което беше умерено, по-силно на третия ден /според мен тогава се изчисти, каквото трябваше/ и продължи около 7 дни съвсем умерено, постепенно спиращо и неболезнено. В края на цикъла, по предварителна препоръка на лекаря, отидох на преглед, да се види, дали всичко е наред и той потвърди, че няма нищо притеснително. Цикълът ми след този закъснява вече четвърти ден и аз имам намерение да се обадя отново на лекаря за преглед, но като чета за закъснения от 35-40 дни се питатм, дали не избързвам?...Едва ли става въпрос за спонтанна бременност, тя толкова време не се случва, а и нямам никави симптоми...
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #172 -: Юни 10, 2012, 22:11:21 pm »
Здравейте момичета,
при мен ситуацията е идентична - първият цикъл след неуспешното инвитро ми беше като по часовник - на 28 ден.Сега обаче,все още чакам втория и вече 41 дни нищо.Имах нещо като зацапване на 30-я ден,което продължи 3 дни,но беше много слабо и кафевеникаво.Даже не съм сигурна дали беше точно зацапване.Нямам никакви ПМС, а коремът ми продължава да е подут.Някакви идеи?
« Последна редакция: Юни 10, 2012, 22:13:42 pm от фиона »
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #173 -: Юни 10, 2012, 22:40:43 pm »
Здравейте,момичета.Не знам дали тук мога да питам,но ми е много притеснено.Става въпрос за неуспешно ин витро и по-скоро че се чувстав ужасно.Имам на предвид здравословно не се чувствам добре.Според вас възможно ли е още да не ми се е изчистил организма от хормоните(ин витрото беше миналия месец).Благодаря ви предварително.

Хормоните се чистят няколко месеца, но пък ако имащ конкретни здравословни проблеми едва ли са във връзка с процедурата и най-добре посети лекар за това.
По слънчевата страна на улицата
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #174 -: Юли 07, 2012, 14:03:57 pm »
След неуспешен опит ми доиде 3 дни след спиране на лекарствата отначало през деня тръгна с лека болка но вечерта като се прибрах към 19,00часа с неупесуеми болки ниско долу въпреки пиенето на спазмалгон и бусколизин отидох до тоалетната и след като тръгнах малко да си легна усетих как нещо се отлепи от мен но помислих че е някакъв съсирек акушерките ми казаха че първият път МЦ може и да има съсиреци легнах за един час и като станах отидох до тоалетната и какво да видя не беше съсирек а нещо голямо дълго 8-9мм широко 3-4мм отдолу беше като ципа а отгоре изглеждаше набръчкано като мозък според вас момичета това може ли да е лигавицата на матката както каза доктора по моите обяснения и на някоя случвало ли се е нещо подобно.иначе след това ми тръгна с нормално течение и естествено малко повече болки ниско долу днес съм трети ден.
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #175 -: Юли 07, 2012, 14:22:59 pm »
Здравей!Всичко е възможно да!На мен ми се случи същото нещо след неуспешен ЗЕТ май месец.Имах слабо положителен тест,който спадна след това и накрая ми дойде.Толкова силни болки никога не съм имала през живота си по време на МЦ.Имах същото подобно нещо,като твоето.
[URL = http://lilypie.com] [/url]


Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #176 -: Август 03, 2012, 13:10:08 pm »
Здравейте,момичета.
Прочетох цялата тема,ама за такова чудо като моето никъде не срещнах.
След трансфер на 15.05.2012,зацапване на 23.05.и нормален(дори бих казала оскъден за мен)цикъл,до днес 03.08.2012-НИЩО...освен леки болки от време на време в яйчниците.
Ходих при Персенска на преглед(уж)след опита,но тя дори не ме прегледа и вече се чудя какво да правя.Пуснах уринарен тест на 27.07.-беше отрицателен.Имам час за Стаменов за 20.08.,но ако до тогава не ми дойде-направо не знам.До днес са 67 дни-за такова чудо никъде не прочетох(а прерових доста теми)60-ти ден е най-голямото закъснение ,за което прочетох.Моля дайте съвет какво да правя,да звъня ли в клиниката ако има възможност някаква по-рано да ме вмъкнат в графика.
Ще съм благодарна на всеки отговор.
Стискам палци за мнооого +++ на всички при следващите опити.
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #177 -: Август 05, 2012, 14:12:39 pm »
Мими, писала съм в темата (на предишната страница) - вторият цикъл след неуспешното Ин витро ми дойде на 90-тия ден. Отидох на преглед след това и д-рът каза, че съм добре и дори можем да започнем подготовка за следващо Ин витро. Аз реших да си почина няколко месеца и точно в същия цикъл забременях при овулация, засечена от гинеколог на 31-ви ден от цикъла.
Естествено, че трябва да те прегледат, но не се притеснявай излишно, всеки организъм реагира различно.
Успех!
« Последна редакция: Август 05, 2012, 14:16:04 pm от Meme »
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #178 -: Август 19, 2012, 11:26:09 am »
Аз също се притеснявам че ми закъснява много втория цикъл. - вече 63 дни. Доколко споед вас трябва да се изчака преди да си запиша час за префлед? КОнкретно последните 2 писали момичета ми е интересно как са постъпили. 90 дни ми се струва адски много /не че ми пречи липсата на цикъл , но не мога да си планирам морето например :)/. Персенска каза че до към 15.08 трябва да ми дойде, но...
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #179 -: Август 21, 2012, 12:13:02 pm »
за статистиката да се отчета - дойде ми днес- 65 ден , засега нормално /и точно за почивните дн началото на септември ще мога да пътувам,ура/