0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #40 -: Септември 11, 2009, 19:21:15 pm »
И аз си бях вкарала филм, защото на мен никога не ми закъснява. После се чудих на себе си от къде тоз оптимизъм и надежди - след толкова неуспешни асистирани опити, как пък да не стане естествено...


*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #41 -: Септември 11, 2009, 23:34:40 pm »
Момичета на ме ми дойде 42 ден,това е от стимулациите.Поне така си мисля де :)
Желая на всички успех .
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #42 -: Септември 15, 2009, 08:59:32 am »
Момичета и на мен най - после ми дойде!!! На 40- ия ден, тъкмо вече щях да ходя на лекар.
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #43 -: Септември 15, 2009, 11:18:12 am »
И аз си бях вкарала филм, защото на мен никога не ми закъснява. После се чудих на себе си от къде тоз оптимизъм и надежди - след толкова неуспешни асистирани опити, как пък да не стане естествено...

Става, става!  :D
Точно, когато най-малко го очакваш! :D

Късмет ти желая!  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #44 -: Септември 17, 2009, 19:42:44 pm »
Момичета на кой ден от закъснението е препоръчително да се отиде на лекар?
И от закъснението или от деня на предния МЦ се брой.
Малко предистория: 2 неуспешно ИКСИ /за малко беше + но после ЧХГ започна да пада/ Беше по дълъг протокол. Първия МЦ беше смешно оскъден и продължи 1/2 ден, дойде ми 3-4 дни след като спрях лекарствата. Това беше на на 30 Юли и от тогава няма никой. Тестовете за бременност са "-" /Жоро е невинен отвсякъде/
*
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #45 -: Септември 18, 2009, 11:16:57 am »
Мирена според мен ако не ти идва цикъла е все тая кога ще идеш, въпроса е да ти каже доктора какво е положението и ако трябва да ти изпише нещо за предизвикване на цикъла. При мен първите 2 цикъла бяха с големи закъснения и при втория при преглед се установи, че имам фуликулярни кисти в единия яйчник, а като цяло и двата ми яйчника още не бяха се свили след стимулацията и ме боляха. Инвитрото ми беше през м. Май и в началото на Август още не бях се съвзела и съответно не можех и да предположа кога и как ми започва цикъла. Чак от Септемри влязох в ритъм и вече имам 2-ри редовен цикъл  :)

Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #46 -: Септември 18, 2009, 11:29:25 am »
Миренка, няма причина да се тревожиш. Както са писали момичетата, всякакви странни МЦ пристигат след стимулация. При мен са били и на 14, и на 40 дни, при други момичета и на 50 ден... Но все пак, 48-9 дни са си множко и е добре да се консултираш с лекаря си. Не го отлагай повече.
И ако се готвиш за 3 опит, нека този път да е много ++!  osi_9 :crossfingers:

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #47 -: Октомври 02, 2009, 01:01:58 am »
Здравейте и от мен!След неуспешно ин-витро ми дойде около датата ,на която по принцип си бях изчислила(точно на 30 ден от последният МЦ).Аз по принцип съм с болки и първите два също бях ,но на третият ден  следобед започна някакава странна болка в ляв яйчник,която до вечерта обхвана и матката и започнаха контракции , прерязващи болки в ляв яйчник и усещане за някаква тежест ниско долу.Като свърши този МЦ ще отида да ме видят ,дали нещата са наред.Пожелавам повече в тази тема да не се засичаме ,а навън в морската с бебешки колички! :bori_010: :bori_003: :bighug:
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #48 -: Октомври 08, 2009, 09:32:33 am »


   Здрвейте и от мен!И аз за съжаление се включвам в темичката,макар да желаех да е друга темата,пожелавам на всички ни тук,много скоро да сме в някоя тема за беменни :D,ще стане разбира се!!!Та за моя цикъл,дойде ми на 4ти ден след спиране на лекарствата/за ИКСИ/Инвитро/,но първите два дни нормално сега ве4е е слабичко и продължава.Но по скоро ме притеснява факта 4е цикъла няколко месеца е неконтролируем,а аз се заех с мерене на БТ и отброяване на дните за ову.,но май ще трябва да се простя с идеята да го правим по нормален  начин особенно след Икси.Май,май минават месеци за нормализиране на цикъла,така 4е надеждата ми и ентусиазма поотслабна,за бебеправене.Но пък като мине нужното време сме пак на арената за стимулации ,трансфери и чакане
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #49 -: Октомври 08, 2009, 10:08:11 am »
На мен една гинеколожка ми каза че минават около 6 месеца за да се нормализира напълно организма, в т.ч. и цикъла си мисля
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #50 -: Октомври 08, 2009, 19:45:26 pm »
аз правих опит в началото на май месец. Първият цикъл дойде по рано, но следващите два с огромно закъснение на 49 ден и 54 ден, едва сега започнаха да се нормализират нещата.
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #51 -: Октомври 14, 2009, 23:00:15 pm »
Момичета, да ви споделя малко опит - бях на доктор, гледа ме човека /не на кафе.. и на боб не гледа.. на видеозон беше/ - та каза след 10 дни ще ти дойде.. да ама не .. на 3-4 ден се появи нещо много скромно и ръждиво-кафяво.. по-скоро слузесто.. и така.. 2-3 дни.. /пада се 54 ден след ПМЦ/ реших, че е цикъл.. /то и предния беше толкова "обилен" и 2 пъти по-кратък /заради него 3 пъти си правих ЧХГ тестове.. бяха много отрицателни /вече/. Та... на 8 ден от тъй наречения цикъл и аз първа китка на цветна снимка - долу-горе я бива.. ама много изкървих.. и Док. спря.. след ХСГто кървих 2-3 дни + 2-3 дни ръждиво-кафяво слузесто.. та дано да съм се поизчистила.. бързам да ви успокоя, че говоих с Док.. каза, че е нормално това.. та.. споко.. нормално било да ви закъснее с 50-60 дни и да не ви прилича на цикъл... след 6 месеца до година ще се оправите..ако не сте бременни разбира се..  :wink:
*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #52 -: Октомври 15, 2009, 10:08:32 am »
хеи момичета,аз съм 10ти ден след трансфер и нищо не усещам,не дъм и кървяла до сега,о много мее страх да се тествам нещо съм сс лошо предчуствие....нищо не усещам  и това ме плаши ..
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #53 -: Октомври 15, 2009, 12:32:24 pm »


 Хей,norma горе главата ,без такива мисли,ден 10ти е много рано за всякакви симптоми.Така 4е не мисли 4е не се е слу4ило ,а напротив мисли 4е е станало и те 4акат най-страхотните моменти от живота на човек. :bighug:Чакаме добри новини само :bfp:
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #54 -: Октомври 15, 2009, 12:43:56 pm »
Здравейте и от мен ! Трансфера ми беше на 20 август . Беше неуспешен . Първият месец МЦ ми беше три дни след като спрях лекарствата . Беше ужасно . Имах чувство ,че раждам ,макар за съжеление да не съм .А иначе беше много оскъден и само цапаше ,та чак се уплаших .Винаги съм имала болезнен цикъл, но този път беше ужас.Сега вече вторият ми цикъл дойде точно на датата като първият .Странно е ,защото винаги ми идва на 28 -29 ден ,но .... както и да е .И този път ме боля,но вече по- поносимо и поне имаше повече кръв ,но чак па да изтничат някакви неща от мен е нямало. Та това е.
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #55 -: Октомври 15, 2009, 20:59:31 pm »
хеи момичета,аз съм 10ти ден след трансфер и нищо не усещам,не дъм и кървяла до сега,о много мее страх да се тествам нещо съм сс лошо предчуствие....нищо не усещам  и това ме плаши ..
Миличка, как ти хрумна да влезеш в тази тема!?.. след 2-3 дни кръвен тест и като видиш едно хубаво ЧХГ си ходи в темата за бременилки.. а сега спокойно.. и без лоши мисли :bighug:
*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #56 -: Октомври 16, 2009, 14:57:33 pm »
Здр Мирена...и аз съм Мирена..но ползвам norma като ник.но не няма да съм в темата за бременни............днес получих отрицателния си тест :( :(и пак фонд и пак всичко....ззащоо
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #57 -: Октомври 16, 2009, 16:34:03 pm »
 
Здр Мирена...и аз съм Мирена..но ползвам norma като ник.но не няма да съм в темата за бременни............днес получих отрицателния си тест :( :(и пак фонд и пак всичко....ззащоо

  norma  :bighug: :bighug: :bighug:
  Но надежда има до момента в който получиш МЦ,поне при мен бе така,за жалост ми дойде и светът рухна за мен за сетен път,наистина доста трудно се изживява подобен резултат,но с помоща на 4овека до теб и този форум аз се взех в ръце и продължавам с борбата!!!
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #58 -: Октомври 19, 2009, 17:38:29 pm »
Вече чакам трети цикъл след ИКСИ, първия ми започна веднага като спрях лекарствата, втория беше 52 дни, а сега очаквам да е около 40 - 50 дни.
Чак се замислям понякога дали не е спрял окончателно, на 36 г. съм, след три ИКСИ-та за година и половина.
Re: Месечен цикъл след неуспешно инвитро
« Отговор #59 -: Октомври 21, 2009, 11:50:02 am »
Здравейте мили дами!

Да ви питам втори цекъл след неуспешно икси , ми закъснява с 7 дни  8O .

Дали е нормално , много се претеснявам ! Замислям се защото предния месец ми дойде след като спрях лекарствата и ми тече 10 дни , а сего закъснява.............

Ммного ми е чудно дали може да е от хормоните защото аз трудно реагирах на стимулацията , една 2 фоликула .