0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #80 -: Февруари 26, 2009, 16:10:19 pm »
Благодаря ви за пожеланията, не мога да бъда до него защото е в интензивното, там не се допускат външни хора. Надявам се до ден-два да го преместят и тогава ще може и аз да съм там.
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #81 -: Февруари 26, 2009, 16:15:58 pm »
Цвети, дано бързо се оправи Наско. Ужасно много ти съчувствам, че не си до него.  :bighug:Тая практика в българските болници май никога няма да отмине :bighug:.
Иначе аз при личната ходя само за направление, ако се наложи, за всичко по-сериозно при частната ни педиатърка, на която имам доверие. При моето боледуване сигурно 20 пъти ме гледаха на ехограф в спешното различни специалисти и всички виждаха нещо различно на монитора. То не е само до гледане и слушане, а и до възможност да интерпретираш  цялостното развитие.
<br />[link=http:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #82 -: Февруари 26, 2009, 16:16:12 pm »
Цвети,много съжалявам за мъничето,дано бързо да се оправи милото!
Стефи,леко раждане!
<br />
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #83 -: Февруари 26, 2009, 16:23:11 pm »
Цвети, стискаме палци за бързо оздравяване на Насето!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #84 -: Февруари 26, 2009, 16:40:47 pm »
Цвете, сърцето ми се сви.... :(Милото ми Насе!
Да минава бързо тая проклетия и дано го изведат час по-скоро от интензивното
и да има възможност да си при него!
В Белодробната детска болница на горнобански път и преди 7 години и сега децата са без майките си.
Наскоро гледах репртаж от там, нищо не се е променило.
Молехме се тогава, да вземат снаха ми с племенника ми когато бе на 3г, не и не.
Такава била практика им  :x, по-голям ужас от това да те отделят от детето ти просто няма!Уфффффф....

Цвете, една голяма прегрътка от мен!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #85 -: Февруари 26, 2009, 16:45:48 pm »
Цвети, стискам палци бързо да го изведат от интензивното и да сте заедно, ужасно е това да е сам :(
*
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #86 -: Февруари 26, 2009, 16:48:36 pm »
Ох, Цвети, Цвеати мила. Точно от това най много се притеснявам, уж лекуваш едно, то се окаже съвсем друго. Кошмарното , че страда детенце и ти само гледаш... :x

Бързо оздравяване на Насето.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #87 -: Февруари 26, 2009, 17:06:02 pm »
Цвети,
бързо да се оправя момчето! Не мога да разбера тази порочна практика, детето има нужда от майка си  :(

lb2f
*
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #88 -: Февруари 26, 2009, 17:13:37 pm »
Да ви кажа направо съм се побъркала.
Щеше ми се да си лепна още една лентичка, но не ми било писано. Още от началото започнаха за ме гризат съмнения, че нещо нее наред и така и стана.
Забременях от първото непазене. Даже не сме правили опити като хората за бебе. Бяхме повече от убедени и двамата, че от първия път няма как да стане. На милото му предстоеше операция от хидроцеле, аз съм почти на 39г. пък и кърмя (не, че пречи...)...
Тъкмо свикнах с мисълта, че наесен ще съм с 2 бебета, оказа се, че бебе няма да има. Може да се каже, че е спряло развитието му.За 2 седмици ЧХГ се е вдигнало с 25 единици. Гадното е, че ембриона се намира на такова място и на такава степен на развитие, че не може да се каже дали е в матката или извън нея.  Сега имам една седмица срок, в която, ако не ми дойде и ЧХГ не спре да расте ще ми правят кюртаж, а след това ... не ми се мисли. Зависи от резултата от кюртажа.
Като казвам, че съм се побъркала, не че съм се панирала ами просто мисля от хиляди страни кое и как е най-добре. Все пак имам и бебе, от което не искам да се отделям.
Сега приемам всякакви съвети, как да предизвикам мензиса да ми дойде. Имайте в предвид, че той никога не се е влиял от психическото ми състояние, пък ако ще и трета световна война да стане.
Офф, зная че не му е мястото да питам за това тук, но...

*
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #89 -: Февруари 26, 2009, 17:15:34 pm »
Цвети - ужас! Дано бързо се оправи малкото джудже. Не че наливам масло в огъня... ама тия хора луди ли са 2г дете без майка си  8O

Стефу - давай!!! Късмет мила, всичко ще е наред! Гуш от нас с Кольо-Больо
В очакване ....
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #90 -: Февруари 26, 2009, 17:25:53 pm »
Цвети, дано детенце бързо се оправя! Сега те откривам и тук, във форума след запознанството ни в оная студена вечер.
Аз се включвам в тази тема, защото скоро ще съм леля на медийна звезда :lol: :lol: :lol: Ако нещо не се разболее и тя ще участва в Биберон.
« Последна редакция: Февруари 26, 2009, 17:27:37 pm от mira_mimi »
*
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #91 -: Февруари 26, 2009, 18:01:39 pm »
Да се оправя бързо Насето! Много е тежко, че е самичък, свива ми се сърцето като си представя такова мъничко човече само в болница :(
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #92 -: Февруари 26, 2009, 18:04:12 pm »
Цвети, бързо възстановяване на Наско, скоро да си при него

Аблой, искренно съжалявам да го чуя, дано всичко се размине с идване на цикъл и не налага други мерки
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #93 -: Февруари 26, 2009, 18:19:52 pm »
Да по-грапава е там кожата  :?.
Цвети силно се надявам бързо да се оправи детенце и да сте заедно. Аз бях изправена пред подобен ужас Дари като направи спазмите от бронхеолита  :? :(. Не си го представях дете на няма и 1г как щеше да е без мен в болницата. Стискам палци бързо да се оправят нещата.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #94 -: Февруари 26, 2009, 18:27:07 pm »
Цитат
Честно да ти кажа, може и да е смешно, но безрезервно вярвам на ветеринаря - баща ми само, е факт е че не сме имали сериозни здравословни проблеми, дано и да нямаме де.

Ама хич не е смешно. Освен на Бърди, аз си вярвам и на ... ветеринаря на моите животни.
Ветеринарят, макар и животински лекар си е доцент  и /примерно/ като му изрецитирам МБ - дава правилен отговор /който съвпада с доктор Бърди/. Благодарение на ветеринаря изгледах три котета-бебета и ся са си вече големи котаци.
Бях се шашнала по време на бремеността, че от Кандиларов ме изкараха с ИгМ антитела токсоплазмоза, при все че едно от първите изследвания по пътя за забременяването беше точно токсоплазмозата и имам положителни ИгГ антитела. Кварталната лекарка, при която ходех по ЗК, ме увещаваше, че бебото може да се роди с психически отклонения и макар и в пети месец, може да се наложи да го махна. Та на излизане от кабинета ревнах на ветеринаря - той се изсмя човека /една от специалностите му е вирусология/ и каза, че резултатът е нереален. Така и се оказа.
Според мен ветеринарите много по съвестно си гледат работата, бих казала.


Цвети, Наде, като ви чета приключенията, направо ме хваща бяс. Успех и бързо оздравяване на дечковците.

Стефи, леко и безпроблемно раждане ти желая!
*
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #95 -: Февруари 26, 2009, 19:12:46 pm »
Лейди, и е страшен диагностик, и то по телефона разчитайки само на моите обяснения, а това че колкото пъти съм питала и Бърди мненията им се препокриват в повечето случаи :lol: И за даването на АБ са на едно мнение двамата, че няма лошо да се пият, като се има предвид че баща ми е на 60г. и се предполага че е от старата школа дето не изписват АБ с лека ръка :wink:
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #96 -: Февруари 26, 2009, 19:56:40 pm »
Цвети, много ми стана мъчно като прочетох за слънчицето. Бързо да се възстановява и ти да си го гушкаш и да си до него. А това да не си до детето си май само в нашата мила родина го има. Ужас направо настръхвам

Гери, честито че вече сте си четиримата в къщи. Никога повече да не ви се налага да бъдете разделени.

Стефи, леко раждане. Скоро ще гушкаш едно малко съкровище. Колко хубаво.

Abloy, ужасно съжалявам за това което ти се случва. За съжаление просто незнам какъв съвет да ти дам, единственото което мога да направя е да стискам палци да ти дойде цикъла и да не се налака кюртаж.
« Последна редакция: Февруари 26, 2009, 20:02:22 pm от denito »


*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #97 -: Февруари 26, 2009, 19:58:12 pm »
Момичета искам още нещо да ви питам. Къде могада потърся инфо или направо да се оплача от нередовното плащане на майчинството??
П.С. Гери забравих да те питам дали мажеш бузките с нещо?
*
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #98 -: Февруари 26, 2009, 21:10:23 pm »
Момичета, искам да попитам да мажа ли с нещо венците на детето или е рано. Не знам дали ще ни изникнат зъби сега или по натам, но започна процеса по зъбоникнене.
Също така искам да попитам нормално ли е да има черни точки в ушната мида, от какво могат да се появят. От доста време си седят и не се махат. Всяка вечер след баня старателно изтривам ушето и попивам водата.
Гери, добре дошъл на Стефко.
Стефи леко раждане.
Бързо оправяне на Насето.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #99 -: Февруари 26, 2009, 21:36:30 pm »
Mary, защо трябва да мажеш венците с нещо, ако няма оплаквания? венците се мажат с обезболяващ гел само, ако при изникването на зъба бебето има болка.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!