0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #20 -: Февруари 24, 2009, 09:05:09 am »
Гери, много се радвам за вас! Оттук насетне да ви чакат само хубави емоции!
<br />[link=http:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #21 -: Февруари 24, 2009, 09:09:25 am »
гери, прегръдки на малчо от нас
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #22 -: Февруари 24, 2009, 09:40:03 am »
Еее Гери,страхотна новина - ще сте си 4-мата заедно от днес!Да са ти здравички и двамата и повече да не се разделяте!

Мише,аз съм същата паника.За това мъжът ми беше до Жорко като прохождаше ,аз излизах от стаята,че не можех да гледам направо.Аха да залитне и аз скачам с такива възгласи,че детето се стряскаше и падаше с рев,а иначе сигурно нямаше и да падне. :oops:
<br />
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #23 -: Февруари 24, 2009, 10:04:23 am »
Гери, ужасно се радвам за вас. :cheerleader: Хайде, дано всичко лошо е останало зад вас и сега Баба Марта да ви донесе най-после бебочето в къщи и само здраве на всички!

Mише, много празнично настроение заложи за тази седмица, благодаря!

Специално за Стефунка - Картърс има даже и по-близо до вас, в едното от двете малки магазинчета на Атанас Узунов, на кръстовището с Марагидик (точно срещу голямата жълта къща на ъгъла). Там жената ми каза, че имало само на 3 места в Сф, ама съм забравила къде беше третото  :wink:
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #24 -: Февруари 24, 2009, 10:12:17 am »
ха, знам ги аз тези :wink:
обачеее те зареждат от долу, и имат по-малко разнообразие и са по 11-12 лв., не че е голяма разликата де :lol:
*
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #25 -: Февруари 24, 2009, 10:15:00 am »
Хубава седмичка и от нас! Да е здрава и усмихната!
Гери, чудесна новина, дано повече нямате такива емоции, много да сте здрави цялата къща!
На всички малки рожденници тази седмица - весел празник!

Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #26 -: Февруари 24, 2009, 12:16:06 pm »
Гери, много се радвам за Вас! Само хубави емоции от тук насетне!

lb2f
*
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #27 -: Февруари 24, 2009, 15:13:07 pm »
Зори и ние сме в този период на хапане. Преди време бяха чела в темичките тук, че някой връщаше ухапването на детето си и реших да опитам ( не много силно), Вероника след това така се разрева, че жал ми стана и не повторих. Лошото е, че не мога да предусетя кога ще ме хапе (обикновено се цели в бузите), тъй като се е научила да целува и съм в очакване на далеч по-приятно усещане като се доближи до лицето ми  :lol:
Относно паданията - при нас таткото е паника. Факт е, че когато сме само двете, тя си ходи смело из стаите, като падне не и обръщам вече внимание, тя отвори уста да издаде рев, като види, че няма публика и млъква. Елате да видите обаче като татко и бабата са вкъщи! Рев, рев,рев...щото знае, че ще скокнат, бързи като стрели, за да я хванат и да почнат да я успокояват. Общо взето и с всички останали глезотии е същото положение.
П.П При силен удар не пасувам, разбира се, а я разсейвам, като гоним кучето или излизаме на терасата.
« Последна редакция: Февруари 24, 2009, 15:14:59 pm от ani4ka »
*
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #28 -: Февруари 24, 2009, 17:08:44 pm »
От обяд Стефко си е в къщи и още не съм му чула гласа. Само яде и спи и честно да ви кажа се притеснявам, че ще забравя да го нахраня  :? , а той няма да си поиска. Елена ревеше когато не ядеше и почти не спеше и сега ми е толкова странно, все едно няма бебе в къщи. Сигурно с времето ще почне и да плаче...
А кака Ели го сочи и за момента му вика "баба", но се учим да казваме "бебе" и ходи да хвърля памперсите в кошчето, така че си имам помощничка ;).

Зори, Аничка, весело изкарване на първия рожден ден! :)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #29 -: Февруари 24, 2009, 18:17:50 pm »
браво на Стефко, все така да е
ние поръчахме тортата от Двете фукли


тази ще е
утре вечер сме в моите родители и там ще ги черпим, а в неделя на заведение с родата на Ник
тази година нямам физическата възможност да организирам и детски РД
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #30 -: Февруари 24, 2009, 18:48:09 pm »
Гери,браво на Стефко да е спокоен и послушен/
Кака Ели това я чака от тук нататък-да стане на мама помощницата.
мини,тортата е страхотна.весел празник!
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #31 -: Февруари 24, 2009, 19:07:30 pm »
Момичета, търся спешен отговор, как се действа с помпичката за нос, че малката е много болна. Имам две - на Нуби и на Канпол бейбис. На Нуби има два накрайника - единия е закръглен, втория мек и дълъг. Моля за обяснение, че не успявам изобщо да се ориентирам. Моля.
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #32 -: Февруари 24, 2009, 19:10:38 pm »
Гери,браво на доброто момче,може пък и кротичък да си остане. :D

Мини,много е хубава тортата!Весел празник и много целувки за Стефания!

Нашите торти от Росита вече са у дома .Ето ги :http://www.zorencetod.snimka.bg/album.php?album_id=315333&pid=10748257.Малко ме е яд,че жабата не изглежда точно като на картинката,но пак не е лоша.Клоунът пък на живо е много хубав и съм страшно доволна от него. :DДано са и вкусни!

Фоксче,не знам точно как изглеждат твоите - моят е обикновен.Аз правя така - първо стискам помпичката,слагам после в нослето и пускам помпичката.
<br />
*
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #33 -: Февруари 24, 2009, 19:16:50 pm »
Фокси, слагаш по-дългия мек накрайник, стискаш помпичката, пъхаш в ноздричката, другата запушваш с пръс и пускаш помпичката, след това другата ноздра и така по няколко пъти. Хубаво е преди това 5-10 мин. да пръснеш стеримар.
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #34 -: Февруари 24, 2009, 20:39:36 pm »
Привет и от нас!
Гери, много се радвам за вас.

Имам предложение за тези които нямат притеснения от камери, в петък в клуба ще се снима предаването "Биберон", темата е за приспиването, спането в отделна стая и т.н. Ако някой има желание моля да ми пише на лични.

*
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #35 -: Февруари 24, 2009, 21:20:10 pm »
Гери,много се радвам за вас!Добре дошъл на Стефко у дома!Поздрави на кака Ели!

На всички рожденници им пожелавам хубав празник!Весело да си изкарате!Незабравими емоции са това!
*
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #36 -: Февруари 24, 2009, 21:38:29 pm »
Гери, от предпразничните вълнения забравих да ти честитя хубавата новина! :)

Зори, тортата с жабата наистина доста се различава от тази в сайта. Даже бих казала, че изглежда така, сякаш друг цех я е правил. Утре ще се обадя да говоря с тях, ако не се постараят да я направят като в уеб каталого, няма да им я платя в събота.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #37 -: Февруари 24, 2009, 22:03:12 pm »
ani4ka ,ти поне имаш време да реагираш до събота,че аз от вечерта за утре нямах как.Пък и мъжът ми ходи за нея,аз  я видях направо в къщи и бая се ядосах,защото разчитах това да е по-хубавата торта,а клоуна за родата.
<br />
*
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #38 -: Февруари 24, 2009, 23:34:34 pm »
Мдаммм...както се казва - най-големите ми страхове се сбъдват! Да ти кажа честно, не знам какво да кажа на жената, като се обадя в цеха. Толкова съм ядосана, че ще взема да се скарам и накрая да ми я направят още по-грозна. За благодарност, аз ще ги раздухам по всички форуми. Ще взема да се върна на 2-те фукли, както беше първоначалният план, да ми е мирна главата...
А тортата на Рая на Надин изглежда толкова сладурска...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата в която ще дойде Баба Марта * 23.2.-1.3.09.*
« Отговор #39 -: Февруари 24, 2009, 23:46:47 pm »
това беше тортата на Мартин за първия му рожден ден, направена от 100 грама сладки. точно така си я представях, описах им я с думи и бях приятно изненадана от резултата.


на мен пълнежа си ми харесва и тъй като основно си я изядох сама, пука ми. важното е, че отвън беше красива. затова ви казвам - преценете кое ви е по-важното, фасона или вкуса и така избирайте къде да поръчате тортата, за да няма изненади после.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!