0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #100 -: Декември 04, 2009, 20:33:11 pm »
Информация от днес. От вчера тече 2-седмичния срок, така че парите най-вероятно ще се получават в края на месец декември. Това са за подалите до 19 ноември. Подалите до този срок са към първата докладна. Тези след този срок вече са към следващата докладна и ще ги получат през януари.
Re: За Бургазлийки
« Отговор #101 -: Декември 05, 2009, 10:47:31 am »
Здравейте,
аз съм от одобрените с първата докладна, но по телефона ми казаха че паричките ще се получават в началото на януари?!
s_petkova какво става с теб?
Ние сме с мъжки фактор и сме с голяма сума?! Надявам се документите ти да са преразгледани.
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #102 -: Декември 05, 2009, 13:11:10 pm »
Ами ,малко си беше "твърдичък" тонът ,да си призная.Щом имаш толкова опит,то поне заради сега започващите е добре да сме по-позитивни.Все пак на всички въпроси се намира отговор,както се вижда! Успех!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: За Бургазлийки
« Отговор #103 -: Декември 05, 2009, 18:24:15 pm »
За съжаление след разговор с д-р Душепеев  решението спрямо мен не беше преразгледано.Според него липсвало"Точно, мотивирано обяснение" от лекуващият ни лекар, защо сме за ИКСИ . Според него при 19% подвижност на сперматозоидите и концентрация 5 млн/мл , трябва първо да опитаме с инсе, което противоречи с мнението на нашия лекар.Затова са гласували сумата от 500 лв. Каза , че ако сме били с 0% , тогава се отпускала сумата от 2000 лв.
Сега остава надеждата за одобрение от фонда, но това може би ще стане началото на лятото.
Re: За Бургазлийки
« Отговор #104 -: Декември 05, 2009, 20:50:49 pm »
С тъкъв опит не се гордея,но когато минеш през всичко което съм минала аз /което не ти пожелавам/, не тонът ми ами направо ми идва да крещя :lol: :lol: :lol:А и не мисля ,че съм обидила някой,просто споделих какво ми се случи,но явно не си ме разбрала.Нека спрем спора до тук и да не спамим темата.
Все пак желая успех на всички ви .Сигнус благодаря ти за отговора поне внесе малко яснота по въпроса.
Re: За Бургазлийки
« Отговор #105 -: Декември 07, 2009, 09:22:47 am »
Успех с фонда s_petkova!  yahoo_17 Съжалявам, че нямаш добри новини. Но все пак ти пожелавам успешна процедура ако решите да правите инсе.
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #106 -: Декември 08, 2009, 09:05:49 am »
s_petkova 
виж си личните - писала съм ти преди 2 дни още, спешно е!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #107 -: Декември 08, 2009, 21:29:30 pm »
днес чух по новините, че е заседавала здравната комисия. дали има нова информация за втората група подали документи след 19 ноември.
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #108 -: Декември 08, 2009, 22:38:11 pm »
В четвъртък имаше комисия. Бяха разгледани 16 молби и одобрени.
Re: За Бургазлийки
« Отговор #109 -: Декември 09, 2009, 18:45:14 pm »
благодаря много  :lol:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #110 -: Декември 11, 2009, 11:45:14 am »
Хайде една добра новина днес :D Получих обаждане от Общината, верояно ще се обадят на всички ви! Парите ще можем да получим в брой на касата на Общината от 15.12.09. до 21.12.09. Касата се намира вдясно от входа, до кафето. За да получите сумата е необходимо лично заявителят да се яви с личната си карта. Други документи не са необходими, тъй като списъка с одобрените кандидати ще е при тях.
Ами това е! Успех на всички и дано скоро се похвалим с успешни процедури!

За момичетата от втория транш - паричките ще ги дават през януари.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #111 -: Декември 11, 2009, 11:48:41 am »
Хайде една добра новина днес :D Получих обаждане от Общината, верояно ще се обадят на всички ви! Парите ще можем да получим в брой на касата на Общината от 15.12.09. до 21.12.09. Касата се намира вдясно от входа, до кафето. За да получите сумата е необходимо лично заявителят да се яви с личната си карта. Други документи не са необходими, тъй като списъка с одобрените кандидати ще е при тях.
Ами това е! Успех на всички и дано скоро се похвалим с успешни процедури!

За момичетата от втория транш - паричките ще ги дават през януари.
Айде хаирлия да е, Злате, и за теб и за всички участвали!
Да напълните морската градина с бебешоци ! :)
Re: За Бургазлийки
« Отговор #112 -: Декември 11, 2009, 13:08:17 pm »
И аз имах обаждане.Късмет на всички ни.
Използвам темата,ако модераторите решат нека ми изтрият поста,но зная,че тук пишат само момичета от Бургас а ми е спешно.Трябва ми тел. на д-р Мърмарова,ако някой го има нека ми пише на лични.
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #113 -: Декември 11, 2009, 15:27:32 pm »
Да, на нас също се обадиха! Ами дано така да продължим всички! Една добра новина ,преди поредния страт,така да се каже! И дано да премине успешно,каквото е и самото намало!!Успех момичета! Желай ви спокойствие и весели празници!! :eat:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: За Бургазлийки
« Отговор #114 -: Декември 11, 2009, 16:00:21 pm »
Надникнах тук и се зарадвах ма чудесната новина за празниците да си имате още повече кураж за действие. Надявам се на всички ви опитите да са успешни!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
Re: За Бургазлийки
« Отговор #115 -: Декември 11, 2009, 17:07:33 pm »
Аз също имах обаждане сутринта. Успех на всички в процедурите и дано да няма пропуск никъде.  :balk_602:
Весели празници и от мен
mc101
Re: За Бургазлийки
« Отговор #116 -: Декември 11, 2009, 18:04:26 pm »
Ехооооооооо!
И аз имах обаждане днес! Абе, я да вземем да се уговорим за някой ден от другата седмица, че да идем накуп! Пък после - както се полага и кафенце можем да пием  :lol:
Това е предложение - пък ако сте съгласни - хайде!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #117 -: Декември 11, 2009, 18:58:51 pm »
Ооооо, Барбаронче, супер идея! Давайте идея в кой ден да е!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #118 -: Декември 11, 2009, 19:43:54 pm »
Казвайте - вторник или сряда около 11 ч. - става ли?
Нека и други се включат - крем, весито, рачо - хайде!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #119 -: Декември 12, 2009, 14:43:27 pm »
ха-ха-ха, ами ще вземем да опразним касата! По-добре на малки мобилни групички от по 100 хиляди (като китайчетата) :D
Аз съм ОК за вторник 11,00 ч