0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Нова седмична тема 09.02- 15.02.2009
« Отговор #120 -: Февруари 14, 2009, 13:30:14 pm »
А някой може ли да препоръча цех за торти, но във Варна?Пробвала съм Крамер, но не съм впечатлена - поне за детските торти.
Ще съм ви благодарна някой ако сподели мнение.

детските торти на ВИКИ са много хубави

Не са коректни Вики - за нашия рожден ден заради тях детето ми щеше да остане БЕЗ торта!!!!
дадохме поръчката в сладкарницата няколко дни по-рано,записаха адрес и телефон за доставката, цял ден чаках и като се обадих ми заявиха, че нямат такава поръчка! щеше да има бити ако бях отишла! развалиха ми празника и даже не благоволиха да се извинят! 
*
Re: Нова седмична тема 09.02- 15.02.2009
« Отговор #121 -: Февруари 15, 2009, 10:24:34 am »
Мини, все се каня да те питам и забравям - ти да не мислиш да поръчваш торта от Фуклите?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Нова седмична тема 09.02- 15.02.2009
« Отговор #122 -: Февруари 15, 2009, 12:57:19 pm »
ахам, даже харесах 5-6 варианта
цените на нашите цехове са подобни, поне ще е нещо, което не предлага всеки цех в града
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит