0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

моята епопея - моля за мнение
« Отговор #80 -: Юни 16, 2006, 10:17:35 am »
Браво, Лили!
 :balk_21:
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
моята епопея - моля за мнение
« Отговор #81 -: Юни 16, 2006, 10:29:05 am »
пу да му се не знае. мислех че съм калена вече ама ме трогнахте. честно. мерси на всички. аз като има нещо интересно ще пиша пак.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
моята епопея - моля за мнение
« Отговор #82 -: Юни 16, 2006, 10:51:10 am »
Късмет, Лили.
Клетка по клетка ще стане мъничкото човече.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
моята епопея - моля за мнение
« Отговор #83 -: Юни 16, 2006, 10:59:23 am »
Аз пак да си кажа - надявам се, че вчерашната ни среща ще ти е на късмет и не забравяй, че си ми обещала скоро да върнеш жеста :balk_21:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
моята епопея - моля за мнение
« Отговор #84 -: Юни 16, 2006, 11:01:37 am »
а дано.
а ти няма ли да си признаеш вече какво стана вчера
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
моята епопея - моля за мнение
« Отговор #85 -: Юни 16, 2006, 17:12:12 pm »
Ей, не е честно...ама нали и аз щях да идвам на среща с вас двете... :lol: ...шегувам се де...целувки!
Ултра, признай си без бой! :D
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
моята епопея - моля за мнение
« Отговор #86 -: Юни 16, 2006, 17:14:21 pm »
признала си е в една друга тема - ще пазарува в синьо :D .
иначе срещата беше почти случайна при стаменов. та затова не беше поканена и ти...
другия път :D
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
моята епопея - моля за мнение
« Отговор #87 -: Юни 16, 2006, 17:34:55 pm »
Еее браво Лили, наистина е време за хубави новини - хайде дано продължат!!! :balk_21:
Благодаря ти, Бени!







*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
моята епопея - моля за мнение
« Отговор #88 -: Юни 16, 2006, 18:31:08 pm »
Лили...е-е, така може! :lol:

Ей, честито за синьото, Ултра!!!Страхотна новина! :lol:
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #89 -: Август 09, 2006, 11:41:42 am »
известно време събирах сила и кураж за продължението...ето какво стана откакто направих вливанията с имуновенин.
фоликула беше в дясно. уж всичко беше перфектно но така и не се спука. тежък удар под пояса - едвам го преживях. заподозряхме аспирина, нали и други бяха писали за подобен проблем при прием на аспирин. ревах, ревах (и заека рева с мене) и после зачаках следващия цикъл. слава богу поне не остана киста - задържания фоликул се изчисти с кървенето. вече отрезвена зачаках новата ову.
този път доминантния фоликул беше от ляво. пак всичко беше перфектно...докато не се задържа и той. положих нечовешки усилия да го спукам. просто не ми се говори сега за това но по-интересното беше когато след 4-5 часа друсане, подскоци и тн отивам в мц лора на красно село да види който е на смяна дали съм успяла (док беше отпуска а аз нетърпелива и любопитна). една добра жена там след преглед с вагинален уз ми заяви че имам жълто тяло в дясно, със сигурност съм бременна и по всяка вероятност ще е момче 8O...имало задържан фоликул в ляво...но той е там от няколко месеца и няма отношение...затова казах добра жена в началото а не лекар...НЕ Я ПОСЕЩАВАЙТЕ ТАЗИ ДОБРА ЖЕНА. не се сещам името й само...ултра, джам и заека дълго се смяха на моето момче. и аз много се смях ама за съжаление не е смешно. тая се представя за лекар а всъщност е луда. все пак получих отговор на въпроса си спукал ли се е фоликула от ляво - не беше се спукал въпреки всичките ми усилия. и въпреки че спрях аспирина (щях да го почна отново след спукването но това така и не се случи)
ново чакане на цикъла. слава богу и този път кистата се изчисти с кървенето.
говорихме много с док какво следва. решихме да повторим хормоните да не би да е скочил пак пролактина въпреки че още пия по половин парлодел поддържащо. резултатите бяха перфектни (няма смисъл да ги пиша). та така от дума на дума стигнахме до единственото което до сега отбягвахме и аз и док - ендометриоза.
след опипване док почти е сигурен че я има. не може да е сигурен на 100 % без да ме е отворил естествено но понеже се покривам с доста от признаците и той и аз вярваме че я има. това което си мислиме и двамата е че е в ниска степен защото февруари и март имам спонтанно пукане на фоликули. освен това дори задържаните се изчистват със следващия цикъл...но знае ли човек. това което решихме като план:
1. вчера бихме 10 000 е. прегнил и чакаме да видиме дали така ще се спука. ако се спука след спукването почвам аспирин. при положителен тест добавяме имуновенин и хепарин и после дъъълго време следене (дано :D).
ако не се стигне до бременност пробваме тая схема 2-3 мес и ако в тия 2-3 мес фоликула се пука и после аспирин и въпреки това няма бременност правиме лапаро.
план б - ако въпреки прегнила фоликула се задържи правиме лапарото по-скоро. за после не сме говорили. май и двамата се надяваме да няма план б. ако се стигне до него ще го мислиме...
еми освен да ви кажа че от известно време живея ден за ден... и да ви прозвучи познато...друго не знам какво да добавя.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #90 -: Август 09, 2006, 12:23:59 pm »
Лили, съжалявам да чуя за неволите ти  :(
При това положение аз бих направила лапароскопия, за да съм сигурна веднъж завинаги има ли ендометриоза или не.
Стягай се, място за отчаяние няма  :lol:
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #91 -: Август 09, 2006, 12:28:47 pm »
Лили,

искрено съжалявам, че се е наложило да изживееш всичко това. От все сърце ти пожелавам да не стигаш до лапароскопия и съвместните усилия с док да дадат плод в най-скоро време.
Не бързай да мислиш за най-лошото. При мен също имаше съмнения за ендометриоза - но след лапарото се оказаха излишни. Така че - само позитивни мисли и смело напред :kiss: :kiss:
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #92 -: Август 09, 2006, 12:48:23 pm »
Lilly, съжалявам... :( Важното е, че док има план. Значи има и решение. Само търпение и воля да продължиш. Сигурна съм, че и от двете имаш в изобилие.  :grouphug:
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #93 -: Август 09, 2006, 13:12:53 pm »
мерси на всички
грейс, лапарото ще го отложа поне месец - два и по финансови съображения...
все се надявам да не стигна до него...ама като се знам каква съм късметлиика...
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #94 -: Август 09, 2006, 13:19:23 pm »
Лили, ще изгрее слънце и на нашата улица  :lol:
И ти като мен не си изкарала май много весело лято, но за сметка на това есента ни ще е чудесна надявам се ...
Стискам ти палци  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #95 -: Август 09, 2006, 13:25:53 pm »
 :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Е, как можа да кажеш, че не си късметлийка (70D??!!).
Шегувам се разбира се.....
Спокойствие му е майката, говорили сме си, само дето не знам как се постига....Ще следваме плана, и в края на крайщата, ще стане бебето, къде ще ходи???
В очакване ....
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #96 -: Август 09, 2006, 14:40:50 pm »
Лиленце, стискам палци.
И аз мисля да правя лапаро, но не го бързам, (че предишния път като щях да правя забременях) така че не си сама. :)
Хайде, дано есента да бъде  по-успешен сезон. :bighug: :bighug:
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #97 -: Август 09, 2006, 15:00:59 pm »
Лили, ще забременееш, обещавам ти!
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #98 -: Август 09, 2006, 16:01:37 pm »
Уф, Лили, откъде го чакаш проблемът, откъде идва, къде е всъщност...
Упоритост трябва, а важното е, че имате план :D

Желая ти обръщане на късмета :D
Благодаря ти, Бени!







*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #99 -: Август 10, 2006, 13:02:58 pm »
Лили, ще забременееш, обещавам ти!
:balk_602: И ще износиш, ще видиш...и аз вярвам! :balk_21: