0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #100 -: Август 10, 2006, 13:37:54 pm »
Лили, ще забременееш, обещавам ти!
:balk_602: И ще износиш, ще видиш...и аз вярвам! :balk_21:
Т.е. ще има бебе. Всъщност, няколко  :D
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #101 -: Август 10, 2006, 15:10:33 pm »
Лили, ще забременееш, обещавам ти!
:balk_602: И ще износиш, ще видиш...и аз вярвам! :balk_21:
Т.е. ще има бебе. Всъщност, няколко :D
Точно! :balk_602:
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #102 -: Август 10, 2006, 20:57:59 pm »
сладурки :kiss:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #103 -: Януари 13, 2007, 23:01:38 pm »
е, от дума на дума все пак ще правя лапаро. как ли не се надявах да ми се размине...ама нейсе. имам си дата вече - 9-ти февруари.
страх ме е мамка му от проклетото лапаро. страх ме е не от физическа болка (това отдавна не ми прави впечатление), страх ме е че ще се установи че няма никаква ендометриоза или други анатомични проблеми и всъщност след лапарото ще има още повече нови въпроси и нито един отговор...или поне не съществен.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #104 -: Януари 14, 2007, 09:35:09 am »
 Лили, мисля че нещата ще се изяснят след лапарото. Не се тревожи, все пак е време за това изследване, което ще даде още по-голяма яснота за състоянието ти. Желая ти успех и това да е последното ти препятствие до  :bfp:
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #105 -: Януари 14, 2007, 10:49:46 am »
страх ме е че ще се установи че няма никаква ендометриоза
Лили, по-добре да не е ендометриоза. Въпреки, че като ти чета историята, намирам много общо с преживяното от мене. Задържаните фоликули, шахимотото, пролактина... но дано да не е ендометриоза.
Ти си знаеш, че си в най-добрите ръце. Успех!

lb2f
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #106 -: Януари 14, 2007, 12:15:24 pm »
Скъпа, Лили. Моят съвет е да не си правиш заключения предварително. Когато имаме въпроси, винаги намираме отговорите, стига да знаем какво искаме!!! Това усещане преди лапарото, е напълно нормално, но повярвай ми нещата ще се изяснят. Бъди оптимист, а пък що се отнася до това дали имаш сили за нови преживявания, мисля си че имаш и то много! Целувки: касси


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #107 -: Януари 15, 2007, 12:22:41 pm »
Zdravei Lili,
Prochetoh istoriiata ti i namiram mnogo shodni neshta s moaiata-i az imam abort  na 18,edin iachnik obache,ne pukam folikulite i vapreki che imam laparo edin ot doktorite si misli che imam priznacite na endometrioza.
Imam i edna neuspeshna inse-smiatam da pravia vtora prez april.
Stiskam palci vscihko da e nared s nas.
Uspeh.
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #108 -: Януари 15, 2007, 12:42:56 pm »
Лили, стискам палци да не е ендометриоза.
Прави го това лапаро, да не го мислиш.
И дано, всичко да се оправи и скоро да дойде очаквания резултат. :bighug:
*
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #109 -: Януари 16, 2007, 00:30:25 am »
лили успех и да ни кажеш хубави новини
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #110 -: Януари 16, 2007, 10:26:29 am »
Лили, първо добре дошла!
Аз си мисля, че лапарото ще ти даде някакви отговори, така че ще стискам палци да мине бързо и безболезнено.Успех!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #111 -: Януари 16, 2007, 10:59:43 am »
въпреки че никога не съм се съмнявала в подкрепата ви да си кажа мерси :bighug:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #112 -: Януари 17, 2007, 14:26:56 pm »
Лили, смело към лапарото - при всички положения ще е стъпка напред :D
Благодаря ти, Бени!







*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #113 -: Януари 17, 2007, 16:13:35 pm »
Лили,
Не е страшно :D - най-важното е резултатите да са добри. Знам, че искаш отговор, но повярвай ми по-добре отново всичко да е наред, отколкото да е нещо непреодолимо :?.
Давай смело - операцията минава много бързо, възстановяването също. Ето при мен вече стана година от нея, а белезите вече са едва забележими :D. Да не говорим, че от самата процедура нямам никакви неприятни спомени.
Стискаме палци и ще чакаме новини.
Намерихме нашето синче.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #114 -: Февруари 10, 2007, 15:13:23 pm »
прибрах се. мина ми лапарото вчера. имам си диагноза най-накрая. ендометриоза. много и на всякъде. пикучен мехур, тръби, яйчници, матка...всичко е било покрито от гадната гад. кое повече, кое по-малко. док е останал изумен от количеството което е намерил. първа степен е била. изгорил е всичко което е подлежало на горене. каза че иска малко да ме полекува сега. съгласна съм. няма да споря повече с този човек...много :D. предлага някакъв препарат депо-провера който го няма в бг (естествено) и сега се търси по света. било еднократна инжекция с три месечно действие. много приятна цена предположи док за туй нещо (100-150 долара). освен това било прогестеронов препарат и подозирам че няма чак такива тежки странични ефекти като золадекса и диферелина.
самото лапаро нямам представа колко време е траело. аз се будех от време на време колкото да си сменя позата. смътно си спомням посещението на персенска и мъжа ми. събудих се за повече към 16.30-17.00. болката беше като предменструална. доста поносима. дори не ми се наложи да пия обезболяващи. сега е все едно съм с адски тежка мускулна треска на корема. трудно сядам, ставам, дишам...бели кахъри. след няколко дни хич няма и да си ги спомням. освен ендометриозата е нямало никакви сраствания или други поражения. само ендометриозата което не че е малко. отношението на целия персонал беше страхотно естествено.
специални благодарности на док и целия екип на клиниката естествено
на каси която дойде лично да ме види макар че не бях за гледане :D
на ултра, фанчето, заека и манхатън които честичко ме проверяваха по телефона и изживяха всичко заедно с мене
и не на последно място на мари, стефито, куки, джазибейби, ндк, мели и анджи бейби (леле, хич не съм предполагала че на толкова хора им пука за мене 8)) които също ме мислеха и ми стискаха палци. благодарности и на всички други които са ми стискали палци от страни без да разбера дори.
в заключение - това беше важна крачка напред. щастлива съм че я оставих за накрая обаче защото ако бях започнала с лапарото щеше да се открие ендометриозата и нямаше да знам за всички останали проблеми за които сега знам.
още веднъж - мерси на всички за подкрепата - много добре ми дойде :D
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #115 -: Февруари 10, 2007, 15:31:59 pm »
това като реч за Оскар, бе скъпа :lol:
хайде скоро и с едно естествено забременяване да се похвалиш :crossfingers:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #116 -: Февруари 10, 2007, 15:35:57 pm »
нали :lol:. още се притеснявам да не съм пропуснала някой и да има сърдити после 8)
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #117 -: Февруари 10, 2007, 15:36:38 pm »
Браво, Лили, поставянето на диагноза е все едно решен проблем. Успех.
Аз съм сърдитата :wink:
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #118 -: Февруари 10, 2007, 15:41:13 pm »
моля те прости ми :D
няма да те забравям вече
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: моята епопея - моля за мнение
« Отговор #119 -: Февруари 10, 2007, 15:43:02 pm »
Лили, много хубав разказ наистина! Въпреки,че не те познавам аз съм от тези които са ти стискали палци отстрани без да знаеш! Пожелавам ти много бързо възстановяване, и успех!