0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #60 -: Януари 06, 2009, 15:14:12 pm »
смейте се вие, обаче сега ще ни се разкаже играта. очакват ни дни наред с минимални температури от минус 20 градуса, а парно вече почти няма и скоро може съвсем да няма. след него като се сгруха и електропреносната мрежа, веселбата ще стане пълна...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #61 -: Януари 06, 2009, 15:16:58 pm »
що нямате бе сватя?
заради руското правителство ли :lol:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #62 -: Януари 06, 2009, 15:19:28 pm »
Стефке, ти на кой свят живееш, бе?
не си ли чула, че в страната от тази нощ не се подава газ?

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #63 -: Януари 06, 2009, 15:27:56 pm »
е именно де, заради решението на руското правителство да спре газоподаването, ти що не четеш кво пиша, а? :P
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #64 -: Януари 06, 2009, 15:30:36 pm »
ахам, същото. положението ще стане хуже губернаторское... повсеместно, при това.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #65 -: Януари 06, 2009, 15:31:56 pm »
Ще го пуснат, газа, спокойно. Летоска.
*
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #66 -: Януари 06, 2009, 16:25:12 pm »
За много години,мили дами!!!
Ама годината добре я почваме :D.Без парно,без топла вода,с недомислиците  и неяснотиите около записването на децата в детски градини и ясли.Но здраве да е!

Вчера сутринта мъжът ми се реди пред детската ясла да подаде молба.Отиде от 04ч.Имало е един баща от 21ч миналата вечер.Подал е молбата,ще видим какво ще стане.

*
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #67 -: Януари 06, 2009, 16:32:43 pm »
Виждам гърнето сте коментирали  :oops: :oops: :oops: :oops:
Ние кат гледам сме най зле!
Никола не си казва даже след като се ос...ал до ушите. Снощи се застоя в стаята си, хвърям едно око - гледам идилия: детето си седи на земята, товари си багерчето, камиончето с крана си играе, бърборка си сам - чак не ми се вярва. След 10 минути идилията продължава, обаче аз ставам супер подозрителна - отивам - гледам под дупето на младенеца чудна локвичка....
Ама мамо ти си се напишкал - констатирам аз очевидното.
Аз и се нааках - самодоволно ме допълва диването :x
Е добре ли ти е така - тука вкарвам малко ирония и жлъч
Да! - изстрелва Никола без грам колебание


Мнооого, много сме зле - казвам ви.

Джаме - елате у нас. Отсега ти казвам - ще живеем царски. Аз и ти - в хола около масата. Малките гадинки знаеш къде. Калин и Васко ще си мълчат отатъка. Свекитата ще се съгласят да поемат и Мартинчо - просто от сега си го представям
В очакване ....
*
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #68 -: Януари 06, 2009, 16:35:26 pm »
то това хубаво, ама виж ги гадовете пак какво са турнали - При еднакъв резултат при класирането се обсъждат два варианта - или лотариен принцип, или предимство за деца, чиито родители са с по-нисък доход, който ще се доказва с данъчна декларация.

и ние балъците дето ни осигуряват на реалните ни доходи, а не си взиамаме заплатите в пличкета пак ще духаме супата :x

Ама аз от кога съм казала, че е най далавера да си безработен.... Аз горкана също винаги съм се осигурявала на реален доход - е досега не съм видяла някаква полза
В очакване ....
*
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #69 -: Януари 06, 2009, 16:47:08 pm »
ми Фанчо, аз видях единствено през 9-те м. майчинство, защото все пак си взимах 90% от реалния доход и не усещаш фин.тежест. Но, разбира се много хубаво не е на хубаво и сега ще съм прецакана, защото 3м. ще ми влязат в базата на 220лв., това от предното майчинство. А разни умници дето си пишат по един фиктивен граждански договор за баснословна сума пак ще са ок. Ама аз нали съм честната мара от горната махала и хич не съм превърженик на подобни машинации, защото това си е чисто източване на бюджета. Сега можете да ме наскачате, ама такава съм си, това е, и сметките си плащам на същия ден, в който са излезли :?
*
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #70 -: Януари 06, 2009, 16:50:54 pm »
Две сме, две сме.....
В очакване ....
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #71 -: Януари 06, 2009, 16:54:20 pm »
аз пък ще източвам държавата 1 година, щото се доосигурявах по втори трудов договор 6 месеца
не ме срам
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #72 -: Януари 06, 2009, 16:59:10 pm »
въпрос на гледна точка и принципи :wink:
*
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #73 -: Януари 06, 2009, 17:21:43 pm »
Ами аз хем много лАлам, хем съм "за" източването на държавата, хем все много знам, хем като опре до мене - ей ви я кака - платила си е до шушка всички данъци и осигуровки, нямам един фалшив болничен, едно фалшиво направление....

Е Стефке, айде мойто момиче да те водя да си вземем тиквените медали  :P
В очакване ....
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #74 -: Януари 06, 2009, 17:25:07 pm »
Добре де Стефи, те за колко време назад ще ти изчисляват дохода? Договори се с работодателя, примерно за няколко месеца да те осигуряват на по-голяма заплата и да си доплащаш разликата. 1 година майчинство без финансови проблеми си заслужава инвестицията, мисля. Аз нямах възможност да се възползвам от подобни екстри, но при второ дете бих го направила отвсякъде.
За гърнето, да си призная, снощи приложих подкуп при Мия. Пуснала съм си аз Хубава жена, а Мия ми сочи твито и подава дистанционното настоятелно да й сменя програмата. Накрая й предложих, че ще й пусна реклами, но да седне на гърнето, и тя се съгласи. Та така, срам, не срам, с подкуп успяхме снощи. :oops:
<br />[link=http:
*
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #75 -: Януари 06, 2009, 17:25:33 pm »
така е бе душа, същата съм :(
така съм възпитана, в такова семейство съм израстнала, един лев не съм изхарчила, който не ми е минал "през ръцете" образно казано, че и такъв мъж си и намерих.
Аз вноските по кредитите си внасям 10 дена по-рано, а кво остава за данъците и сметките. Знам че медал няма да ми дадат, ама все си мисля, че ако взема ТАКИВА пари после ще ми излезе през носа :?
патка, кво да прайш...
*
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #76 -: Януари 06, 2009, 17:27:02 pm »
Добре де Стефи, те за колко време назад ще ти изчисляват дохода? Договори се с работодателя, примерно за няколко месеца да те осигуряват на по-голяма заплата и да си доплащаш разликата. 1 година майчинство без финансови проблеми си заслужава инвестицията, мисля. Аз нямах възможност да се възползвам от подобни екстри, но при второ дете бих го направила отвсякъде.
За гърнето, да си призная, снощи приложих подкуп при Мия. Пуснала съм си аз Хубава жена, а Мия ми сочи твито и подава дистанционното настоятелно да й сменя програмата. Накрая й предложих, че ще й пусна реклами, но да седне на гърнето, и тя се съгласи. Та така, срам, не срам, с подкуп успяхме снощи. :oops:
Ми моя работодател е държавата, не върви да го карам сам да се обира :wink:
единствената ми възможност е по граждански договор и има къде да го пусна, ма неща - за справка горния ми постинг :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #77 -: Януари 06, 2009, 17:30:07 pm »
явно съм безпринципна  :D
точно толкова, колкото и държавата към мен, мъжа ми, детето ми
« Последна редакция: Януари 06, 2009, 17:32:13 pm от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #78 -: Януари 06, 2009, 17:37:07 pm »
Ми моя работодател е държавата, не върви да го карам сам да се обира :wink:
единствената ми възможност е по граждански договор и има къде да го пусна, ма неща - за справка горния ми постинг :lol:
Е с държавата като работодател, казусът става сложен. И аз съм възпитана в честност и почтеност, обаче спрямо държавата нямам никакви скрупули, да ви кажа. Отдавна съм се убедила, че тя само ни ограбва при всеки възможен случай, и какво ни дава с замяна...
<br />[link=http:
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Снежна, здрава и празнична седмица! 05.01.-11.01.2009г.
« Отговор #79 -: Януари 06, 2009, 19:10:51 pm »
Хубу де, разбирам я Стефи.
Обаче се чудя аз къде съм в класацията за градините : Не се осигурявам, не внасям осигуровки, но не ползвам майчинство, ни болничен, ни лекар по ЗК. Не искам държавата да ми помага и толкова.
Плащам си ДОФЛ, местен данък  и такса смет /за два имота/ .
Ако приемат точкуване на имотен /финансов/ принцип , миналата година не успях,защото ме домързя,  обаче тоя път ще ги осъдя за дискриминация .