0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
И мен емоцията още не ме е пуснала, дори сънувах някои от вас.

Искам да кажа, че съм горда, че съм част от тази кауза и че имам толкова ценни приятели сред вас.
Изказвам огромна благодарност към всички, които дойдоха снощи и отделиха от времето си в името на това да се помогне да бъде сбъдната мечтата на тези, които копнеят за бебе.

Ние, които вече имаме щастието и благословията да сме майки, ще се борим заедно с вас, защото сме един отбор.
Защото победата на всяка една от вас, е и наша победа.



Благодаря на Ани Зашева, затова, че отстоява толкова професионално каузата. Ани, беше страхотна!
Благодаря на всички доктори, които застават зад идеята, най-вече на д-р Стаменов, на д-р Владимиров, д-р Тачева, д-р Табакова, които бяха с нас снощи и участваха в Шоуто на Слави. Специално благодаря на моята приятелка Радина, за голямото сърце и усмивка, която има, и която един ден ще грее, огледана в две детски очи. Вярвам!


Благодаря и на Милена, Боряна, и Ива, затова че застанаха пред камерите и говориха открито и чувствено за проблема, а това повярвайте ми не е никак лесно.

Благодаря и на екипа на клиника Щерев, и най-вече на д-р Александров, с когото се познаваме от повече от 20 години, затова че дойдоха да ни подкрепят, въпреки отношението на своя шеф, неадекватният и безпардонен д-р Щерев. А той дали е доктор? Че не е човек е ясно.

Страхувам се да не пропусна някого, затова още веднъж поздравления и поклон пред всички, които стоят зад нас в София, и на тези, които дойдоха от другите градове: мини, Ник, Дийп, Дани, Пешек, и всички, които пропътувахте километри, за да учатвате в протеста. Благодаря ви!

Зачатие е сила, която ще промени сегашното положение и аз вярвам, че утре всички ще бъдем щастливи и ще се поздравим с успеха.
Шапка свалям на Слави, затова, че прие проблема присърце, както и на неговия екип. Браво!


Дано Даря се възстанови, защото наистина това, което и се случи, беше много тъжно и дано скоро време се прибере у дома.

Вярвам, че ако се наложи, правата си ще защитят повече хора. Моля ви, участвайте, бъдете активни, ако не вие и ние, кой друг?

Заедно ще успеем!

Завършвам така:

Под бели преспи чудото ми спи.
И сън във бяло тихо ме загръща.
Все някога снегът ще се стопи...
Надеждата в чудо-толкова присъща!


Желая Коледа да донесе на всички вас добрина, любов и много сбъднати мечти.


« Последна редакция: Декември 16, 2008, 10:06:15 am от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
благодаря и браво, момичета!
благодаря и на лекарите, които са ни подкрепили!
благодаря на Слави и екипа му!
предаването беше много вълнуващо. страхотно се получи. Слави го прие като кауза, редколегията също беше развълнувана!

аз снощи разбрах за всичко това :oops: не съм влизала във форума 10 дни, защото Криси беше болен. щях да дойда в противен случай.
*
сега, като се връщам на зад и гледам репортажа има едно нещо, което не е точно според мен и според мъжа ми също. навсякъде се говори за ''майките'', ''жените с празни колички'', тук ще намеся и вечния коментар на Милен Цветков - ''Филип, който толкова много обича съпругата си, че направи всичко възможно за да и подари едно ин витро'' не сме съгласни с тази гледна точка!!! това не е проблем на жените а на семействата, още повече снощи на протеста имаше, може би, дори повече мъже!!! проблема е общ!!! това за мен е поредния знак за неразбирането на проблема от обществото

На мен също ми направи впечатление, че навсякъде се говори за ЖЕНИ с репродуктивни проблеми. Колко ли още години трябва да минат за да се променят старите схващания, че "булката е ялова"... Но дори това не може да помрачи радостта ми от случващото се - най-после сме забелязани, докоснахме сърцата на хората и получихме подкрепа и разбиране. Знам, вярвам, че това е само началото!
Хубаво е,че застанахме там,обединени от една такава идея.
Хубаво е,че все още има хора като д-р Стаменов,д-р Владимиров, д-р Табакова, Ани и Радина...Хора,които не спират да се борят,въпреки всичко.
Хубаво е,че някой някъде и май навсякъде ни чу.
Хубаво е,че ви има - момичета на Зачатие!
Хубаво е да тупти Надеждата във всички нас!
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*
Благодаря ви ! :youwoman:
*
Момичета,чета какво сте писали за снощи и изживявам всичко наново. Щастлива съм за това ,което се случва и се надявам бързо да се стигне до желаната цел.
Слави страшно ми се издигна в очите със снощното предаване, досега не бях гледала нищо подобно, направено с толкова отношение !
Искам да поздравя всички ,които се борят и да ви пожелая много сила!
Да не пропуснем едно ключово, емоционално, вдъхновено, мотивиращо  присъствие - Ефирчето! Опора за някои, двигател за други, оптимист и боец, която също с момчето си под ръка застана пред камерите като дойде от Пазарджик!
 :grouphug:
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 10:52:31 am от coookie »
*
Момичета има ли някой възможност да отиде да види Даря?
Предаването беше силно, емоциите ми взеха връх.
Благодаря на всички момичета, които бяха пред НДК,за да защитят нашата кауза!Благодаря на Ани,Радина,д-р Стаменов,д-р Табакова,д-р Владимиров и всички други лекари, които са дошли в последствие!
Благодаря и на Слави и добре подготвените му сценаристи.Приеха проблема присърце и степенуваха по важност въпросите-първо гласуването на Фонда, след това гаврата на оня...
Мисля си, че нещата ще се решат в наша полза.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*
Да продължваме ли с изпращанепо на писмата на същите адреси? Нещо от сорта
"Нека приемем предложения проектозакон за създаване на Фонд “Асистирана репродукция”, искаме деца"
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Момичета има ли някой възможност да отиде да види Даря?

Аз мога евентуално в обедната почивка да тичам до там, но знам , че влизането в болницата е доста ограничено - има си пропуск и охрана и не пускат всеки.
мисля по въпроса, ако знаем в сряда по кое време ще гласуват да се съберем пред парламента с колички и свещи?
*
Да продължваме ли с изпращанепо на писмата на същите адреси? Нещо от сорта
"Нека приемем предложения проектозакон за създаване на Фонд “Асистирана репродукция”, искаме деца"

Примерен текст: "Ние сме ЗА Фонд “Асистирана репродукция”. Искаме в България да се раждат деца. А вие?"
Хиляди, хиляди благодарности към Ани, Радина, д-р Стаменов, д-р Владимиров, д-р Табакова за всичко, което направиха и продължават да правят, на всички, които бяха там и мръзнаха, поклон момичета и момчета! Благодарности към екипа на Шоуто на Слави, наистина великолепно предаване стана, емоционално и разстърсващо! Толкова съм трогната, а не намирам достатъчно силни думи да го изразя!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Момичета, благодаря ви! :youwoman:
Дано Даря се оправи бързо и всичко да е наред с нея!
Ето това е от форума на Слави, не можах снощи да ви го копна, но става дума за последното предаване, т.е. за нашите проблеми и реакцията на тези, които са гледали. Последните две страници са.
http://forum.slavishow.com/viewtopic.php?t=17790&postdays=0&postorder=asc&start=1695
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Невероятна вечер, невероятно предаване!
Благодаря ви от сърце за всичко, което правите!
Ани, Радина, Миси, Бубата, д-р Стаменов, д-р Владимиров, д-р Табакова!

Дано да променим волята на законодателя.

Моля се за Даря да се оправи.

*
Да продължваме ли с изпращанепо на писмата на същите адреси? Нещо от сорта
"Нека приемем предложения проектозакон за създаване на Фонд “Асистирана репродукция”, искаме деца"

Примерен текст: "Ние сме ЗА Фонд “Асистирана репродукция”. Искаме в България да се раждат деца. А вие?"
Започвам! Желязото се кове докато е горещо!
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Нямам думи да изразя възхищението си от всички, борещи се в името на тази кауза!
Искрено желая на всички здраве и сбъдване на съкровените им желания!!
позволявам си да копирам един пост от друг форум и ви призовавам да застанем зад това защото заедно можем много!!!
Цитат на: spring
Как е възможно не просто един "депутат", а един мъж да си позволи подобна реплика към жена. ИДИОТИ!!!  Искам името и оставка. Не може подобна наглост да остане без последствия.
и аз искам името му или им!!! и аз искам оставки!!!
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 11:00:36 am от atadar »
*
Да добавя благодарност към бебетата, които ни отстъпиха количките си за протеста!!!