0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Благодаря на Слави, на Ани, на д-р Стаменов,на Радина, на д-р Владимиров и д-р Табакова.
Благодаря на всички момичета и момчета, които мръзнаха в студа пред НДК, благодаря на всички момичета и момчета, които изпратиха картички и така от разстояние бяха съпричастни с всичко, което се случва. Обичам Ви.

Nikolinka   :bighug: :hug2:
*

    Aia

  • *
  • 48
  • Аз летя...
Предаването беше невероятно силно и разтърсващо! Още плача от вълнение! Голяма благодарност на Ани, д-р Стаменов, д-р Табакова, д-р Владимиров и всички момичета, които помогнаха за осъществяването на това събитие! Браво на Слави, а сценаристите му тази вечер бяха страхотни!
*
здравейте момичета не можах да дойда до софия тъй като до там са ми доста километри но пращам мейли и ще продължавам да пращам подкрепиам ви дано някой ни обърне внимание вече има надежда
*
Момичета и момчета, д-р Табакова, д-р Стаменов, д-р Владимиров,Слави и неговият екип,

Благодарим ви и се гордеем с вас!!! Мога да кажа само, че моето Коледно желание се сбъдна  :D - ние не сме сами и заедно можем всичко.

Страхотно участие на Ани, Радина, Миси и Боряна, всички знайни и незнайни момичета и момчета,както и невероятно силна кибер подкрепа. Прекрасни сте и ви поздравяваме отвъд океана !!! Браво на вас. Цял ден плаках, а сега ми е едно радостно и направо ми иде да хвръкна... Целувки  :D

 
*
Ани, ще го пуснем още тази вечер ако искаш и ще направим материал за събитието някакъв. Тъкмо щях да ви питам докога ще го държим такъв?
*
Гане, мерси, ще се опитам да го пусна от там.

Момичета, много ви благодаря на всички, които взехте участие, измръзнахте и се борите за каузата! Знам, че ще успеем.  :grouphug:

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
утре, утре :D
сега снимки чакаме :P


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Моми4ета,много съм развълнувана,не само аз,а цялото ми семейство,майка ми се разплака.Наистина много добре се представихте,Радина,Ани,д-р Стаменов,и вси4ки останали,Поклон!Вярвам,4е всеки гледал предаването,е на наша страна.
Дано не се налага,но ако има нов протест,Аз на всяка цена ще дойда,с цялото ми семейство,съжелявам,4е днес не можах!
Страхотно предаване,нео4аквах,4е Слави го е приел така присърце,наистина е готов на вси4ко!Браво!
Незнам как ще спя тази нощ,много съм развълнувана!Но важното е ,4е Запо4нахме,първата кра4ка я направихме,няма да се отказваме!Нали?
П.П. Съжелявам за моми4ето,дано бързо се възтанови!
Вчерашния ден е история!
Утрешния е мистерия!
Днешният е дар от Бога!

*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Щоуто беше страхотно, много силно, много завладяващо, разтърсващо. На моменти всичко в мен се надигаше от емоция. Мъжа ми не харесва Слави, но това предаване беше много добро, и двамата бяхме затаили дъх пред телевизора и от време на време се поглеждахме със сълзи в очите.
Браво на Слави!
Поклон пред д-р Стаменов, д-р Табакова, Радина - ти си ангел  :balk_21: и Ани - ти си герой!  :balk_81:

А на всички, които се събрахме отвън и постудувахме заедно - горда съм, че съм част от вас! Толкова силни хора, толкова всеотдайни, толкова борбени...  :bighug:
Надявма се всички да успеем, защото го заслужаваме!
*
Ани, гледахме ви от Лондон! Страхотно представяне, екипът и Слави показаха много адекватна подръжка!Беше наистина грабващо за гърлото. Не вярвам да е останал и един нормален българин, който да е останал незавладян за каузата. Стискам от сърце палци за сряда и поздравявам всички включили се! Бяхте повече от истински!!!
Alexandra
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
няколко снимки (изобщо не може да се види колко много хора има)
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=34858&AlbumId=126013
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    пепи трифонова

Момичета (и момчета),искрено се радвам за вас и за доброто развитие на вашата кауза!Предаването беше наистина разтърсващо!
На всички вас пожелавам догодина да гушнете така чаканите от вас рожби.Аз имам две дечица.Миналата година точно на Бъдни вечер разбрах, че очаквам бебе.Пожелавам на всички ви това щастие от цялото си сърце!
Прегръщам ви всички и стискам палци в сряда да има повод за празник тук!
УСПЕХ!!!
*
СОФИЯ, НДК 15.12.2008 г.





















« Последна редакция: Декември 16, 2008, 01:13:54 am от cygnus »
*
ВАРНА, ПЛОЩАДА 15.12.2008 г.
























*
 :balk_46:
Не мога да заспя от вълнение. Толкова се радвам, че ви има!
Браво ВАРНАААААААА , невероятни сте момичета , браво  :youwoman:
*
здравейте момичета не можах да дойда до софия тъй като до там са ми доста километри но пращам мейли и ще продължавам да пращам подкрепиам ви дано някой ни обърне внимание вече има надежда
БЯХТЕ СТРАХОТНИ!!!javascript:void(0);javascript:void(0);javascript:void(0);javascript:void(0);
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
супер са снимките :D
даже на едната къдриците ми още стоят :lol:

Варненки, вашите снимки и плакати са невероятни!
Личи си, че сте имали по-добро осветление :wink:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Едната ръка допряла другата и устните тихо прошепнаха в мрака-
думи на благодарност и обич, към хората посветили дните си на нас и щастието ни!

Една кауза, един порив събра хора, професионалисти и съмишленници
за да има утре във всеки наш дом слънчево и усмихнато малъко чудо!
Сърцето ми едва побра тая емоционална бомба днес...
 :flower:Ани,  :flower:Радина,  :flower:Бубе,  :flower:Миси, д-р Владимиров, д-р Стаменов, д-р Табакова,
Благодаря Ви от  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:!
За мен е чест да бъда част от този порив!
Порива "Зачатие" които промени живота ми!

Уважаеми Слави, Благодаря ви, че дадохте гласност на нашия призив!

Моля се пострадалото момиче да се възстанови бързо!
Късмет и Сила!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
добавих още 4 снимки в мнението със софийските.