0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Десислава Михайлова

Добре дошла, Деси! :D


Благодаря ти!
*

    angel78

   КОЛЕДА  е сплотява6т празник,нека ние винаги да сме сплотени в най трудните като нас проблеми, много се развалнувах на сно6ните изказваниа моми4ета.макар 4е не сам пресаствала на протеста бях сас вас.Благодаря на вси4ки вас и се прекланиам пред вас, 4е бяхте на тоя студ заради вси4ки нас. :youwoman: :bighug:
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
От сутринта ми звъни телефона непрекъснато. Обаждат се всякакви хора с покъртителни истории.
Обадиха се и от НС. Имаме среща с Пирински след час. После с народни представители.
Утре сутринта сме при Бареков, там ще е и Щерев и Кумчев, който е от БСП.
Журналистите смятат, че те двамата знаят кой е произнесъл репликата.
Стискайте палци да ни подкрепят в НС, че и там няма да е лесно.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
От сутринта ми звъни телефона непрекъснато. Обаждат се всякакви хора с покъртителни истории.
Обадиха се и от НС. Имаме среща с Пирински след час. После с народни представители.
Утре сутринта сме при Бареков, там ще е и Щерев и Кумчев, който е от БСП.
Журналистите смятат, че те двамата знаят кой е произнесъл репликата.
Стискайте палци да ни подкрепят в НС, че и там няма да е лесно.
Аниииииииииии  :bighug:
*
Стискамеееееееее

Моля за повече инфо относно Даря -има ли свободен достъп до нея, да тичам ли изобщо до там или няма симисъл?
*
Re: Протест на сдружение "Зачатие" - 15 декември
« Отговор #685 -: Декември 16, 2008, 12:39:13 pm »
От сутринта ми звъни телефона непрекъснато. Обаждат се всякакви хора с покъртителни истории.
Обадиха се и от НС. Имаме среща с Пирински след час. После с народни представители.
Утре сутринта сме при Бареков, там ще е и Щерев и Кумчев, който е от БСП.
Журналистите смятат, че те двамата знаят кой е произнесъл репликата.
Стискайте палци да ни подкрепят в НС, че и там няма да е лесно.

Страхотно! За пореден път огромно благодаря!
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 12:42:27 pm от Meggy »
 
*
Ани,ти наистина си страхотен 4овек!Ще се моля и стискам палци.Кога ще се разбере резултата?
Вчерашния ден е история!
Утрешния е мистерия!
Днешният е дар от Бога!

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....

Стискайте палци да ни подкрепят в НС, че и там няма да е лесно.

 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Страхотна новина. Стискам палци при срещата с Пирински и с нетърпение ще чакам да разкажете как е минала.
*
Ани, успех! Ти си боец!

Нямам представа как стои въпросът с достъпа във Военна Болница! Но, ако ти е близо, опитай да я видиш!
*
Не ми е съвсем близо и съм ограничето във времето затова питах.
много хубави новини!!! благодарим ти ани и успех с теб сме!!!
Благодаря на Зачатие и Искам бебе!
Благодаря на д-р Стаменов,д-р Табакова и д-р Владимиров,които са неотлъчно до нас и за лечение и за всичко в името на създаването на нашите деца!
Предаването на Слави беше разтърсващо, дори не намирам думи да опиша как се чувствам. Дано това да е само началото на добре-случващите се неща в БГ!
Ултра, ще стискам палци и за срещата с Пирински и за утре и за всичките тези усилия!!!
Чувствам всичко заедно с вас, защото моята история е и ваша, а вашите истории са и мои.
  Искам и аз да знам как е достъпа до Даря, защото утре мога да мина да я видя как е и да и занеса нещо /ако трябва/.
*

    angel78

МОМИ4ЕТАкак мога да изпратя в на6иа форум кадето си пи6ем карти4ка,за благодарност.благодариа предварително
*
Ани, стискаме здраво!!!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Ани,много сили и късмет ти пожелавам!Ти си прекрасен човек и ти благодаря за всичко,което правиш!!!

Деси,добре дошла!
<br />
*
Ани,стискаме палци!Много силно!!!Късмет!
Ани късмет:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
От сутринта ми звъни телефона непрекъснато. Обаждат се всякакви хора с покъртителни истории.
Обадиха се и от НС. Имаме среща с Пирински след час. После с народни представители.
Утре сутринта сме при Бареков, там ще е и Щерев и Кумчев, който е от БСП.
Журналистите смятат, че те двамата знаят кой е произнесъл репликата.
Стискайте палци да ни подкрепят в НС, че и там няма да е лесно.

Ще се моля и ще ви стискам палци!

Ще успеете!
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Ще трябва ли да се информират медиите за престоящата среща в НС имам предвид радиата. Как мислите, вероятно ще е добре да следят развититето на проблема и те?