0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Радвам се, че момичето е добре :)
*
Радвам се, че момичето е добре :)
Радвам се и аз за което! Пожелавам й от сърце бързо възстановяване!
Някой знае ли дали Дани има необходимост от нещо?
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Момичета! С кака Радка бяхме при Дани в болница.Добре е!Праща страшно много поздрави и целувки на всички.Изразява огромна благодарност на целия форум и казва че се чуства по-добре от нашите молитви.
Чудесно е, че сте отишли, а още по-хубаво е, че тя е по-добре. Скорошно възстановяване й желая.

Снощи за нашето семейство беше една много емоционална вечер. Гледахме ви с мъжа ми и ви подкрепяхме. Плаках. Прекланям се пред всички вас, който се борите.

Слави и екипа му бяха невероятни. Знам, че когато се захванат с нещо го преследват до край.
Вярвам, че утре никой няма да посмее да не подкрепи вашето предложение.Ще успеете. Радостна съм, че има още будни хора в тази западаща държава.

С вас сме и вярваме във вас!

А тези празни детски колички едва скоро някой ще забрави....
*
Не казаха да имат нужда от нещо. Даря е с комоцио - искат да стои в болницата 3 дни и тогава да я изпишат. На Дани казах ако има нужда от нещо да пише.
*
Цитат
Момичета! С кака Радка бяхме при Дани в болница.Добре е!Праща страшно много поздрави и целувки на всички.Изразява огромна благодарност на целия форум и казва че се чуства по-добре от нашите молитви.
Цитат
Не казаха да имат нужда от нещо. Даря е с комоцио - искат да стои в болницата 3 дни и тогава да я изпишат. На Дани казах ако има нужда от нещо да пише
Роси, кака Радка, супер сте момичета!!!!! :youwoman: :bighug: :bighug:
*
 РАДВАМ СЕ ЗА ДАНИ.МОМИЧЕТА НИКОЙ НЕ МИ ОТГОВОРИ УТРЕ ЩЕ СЕ СЪБИРАМЕ ЛИ ДОКАТО СЕ ГЛАСУВА?
*
Ани, стискам много силно палци!!! Надявам се на още по-добри новини от теб!!! Ти си уникална жена - прекланям се пред теб!!!  :youwoman:
Кажете нещо повече за срещата утре! Със сигурност пак ще дойда!!! това с никовете е добра идея!
И аз съм с вас :bori_003: и моята количка е празна
*
 МОЯТА КОЛИЧКА СЪЩО Е ПРАЗНА И АЗ ОТНОВО ЩЕ СЪМ НА ЛИНИЯ,ВЪПРЕКИ ЧЕ Е ДОБРЕ ДА СЕ УТОЧНИ ЧАС , ЗАЩОТО ПЪТУВАМ ОТ ПРОВИНЦИЯТА-ПЛОВДИВ
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Протест на сдружение "Зачатие" - 15 декември
« Отговор #730 -: Декември 16, 2008, 15:03:47 pm »
Ани, нямам думи да изразя възхищението си към теб, за сила която имаш и за желанието ти да помогнеш на всички нас!!! Огромно Благодаря!!! Също така към д-р Стаменов, Владимиров, Табакова, Радина и всички останали които бяха там! Късно разбрах за събирането вчера, чак когато видях новините... но ако има следващ протест, няма да отсъствам, мъжа ми също, както мои приятелки.
Бладарности на Слави и екипа му, за бързата реакция и толкова силното отразяване на този проблем! Евала, че така присърце всички приеха тази наша болка и безсилие пред бюрокращината и тъпите ни управници! Бяхме като попарени след шоуто на слави...
С цялата си душа ще се моля утре гласуването да мине и то в наша полза. Подкрепям всички идеи и личности които ще се изправят очи в очи с "нашите" депутати!
Ани, още веднъж моите и на съпруга ми адмирации!
Дано Дани се оправи бързо!
С вас съм във всичко!
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 15:06:50 pm от Vickson »
Ако ще се събираме утре, аз пак ще съм да линия. На мен също много ми харесва идеята с никовете.

От сутринта ми звъни телефона непрекъснато. Обаждат се всякакви хора с покъртителни истории.
Обадиха се и от НС. Имаме среща с Пирински след час. После с народни представители.
Утре сутринта сме при Бареков, там ще е и Щерев и Кумчев, който е от БСП.
Журналистите смятат, че те двамата знаят кой е произнесъл репликата.
Стискайте палци да ни подкрепят в НС, че и там няма да е лесно.

Ани  :crossfingers: :bighug:

П.П. Радвам се че Даря е по-добре. Пожелавам и бързо възстановяване!
*
И аз  да се вредя и  да кажа :) Много съм доволна, че видях толкова хора на куп, рамо до рамо, глава до глава  с една обща идея. Попремръзнахме леко, ама това да е проблема.
Очарована съм от Ани, толкова достойно поведение....думи нямам.
И на всички присъствали лекари и съфорумки - браво момичета. :bighug:
Аз бях с половинката и той също остана много удовлетворен от случващото се.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Само така!Важното е,4е се запо4на,вярвам в добрия изход!
Докога ще търпим!
Вчерашния ден е история!
Утрешния е мистерия!
Днешният е дар от Бога!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1259907

Ех, сетила се мара да се побара :x А защо като го изтъкнахме в студиото на бТВ и в Нова телевизия не решиха да се интересуват, ами сега Слави като го показа....
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
kolean е права. Щерев носи персонална отговорност пред всички нас не като лекар, а като законотворец - като човек, от който зависят съдбите ни. Никой не упреква лекарите, работещи с него. Трябва да е ясно, че той вместо да ни помогне чрез 3-те опита, се опитва да ни ги отнеме. Логично е - като доайен в областта - вмество да политиканства, да се бори за пациентите си.
Относно форумите на Слави и Иво Сиромахов - мили момичета, пишете навсякъде, сега е моментът и положението е критично. Нещата се решават за часове.
*
Момичета един въпрос - зачатие има ли група във facebook? сега търсих, но нищо не намерих  :?
[/url][/url]
ще следя с внимание, какво ще се разберете за утре! аз пак съм там и идеята с никовете много ми допада, макар вас за съжаление много малко да ви познавам по - скоро пиша в бг мама. ще се видим утре :wink: