0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Стискайте палци да ни подкрепят в НС, че и там няма да е лесно.

 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
:crossfingers:
*
Момичета, ако ви трябва помощ за нещо да се свърши - съм на среща, само казвайте!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Ани, още веднъж покорно благодарим за саможертвите, които правиш в момента!
Успех на гласуването!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Ани, прекланям се пред силата ти. Успех на срещата с Пирински. Знаех си аз, че няма как да не ни обърнат внимание щом сме единни. :D

*

    Бу

  • *
  • 32
  • Lactosaurus supportiva regina
Радвам се, че успяхме да дойдем. Надявам се поне няколко мои познати да са се присъединили в София и Варна. Вярвам, че начинанието ще има успех.  :D


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Ох, момичета, още ме тресе емоцията от снощи.
Горда съм че ви познавам и че съм част от вас!
Друго не мога да кажа - просто .... нямам думи( тези които ме познават, ще разберат колко уникално е това :lol:).
*
Момичета, вече съм бясна.Писах и във форума на Слави, пиша и тук, след като прочетох, че др.щерев щял да се срещне с Ани в парламента.Защо по дяволите виси в парламента.Къде беше снощи, когато неговите колеги защитаваха неистово НАшИТЕ права.Др.Стаменов,не видя нищо от отпуската си, др.Владимиров мръзна рамо до рамо с всички нас.А къде са представителите на третата по популярност клиника в София?????Сигурна съм, че снощи имаше и момичета пациентки на тази клиника, сигурна съм, че стотици пациентки на др.щерев и клиниката му подкрепиха по всякакъв начин каузата.А кой подкрепи тях.Аз бях горда с присъствието на МОЯ ЛЕКАР, човека на когото съм поверила съдбата си.Срам и позор докторе, за човек положил хипократовата клетва, вие не правите всичко в името на пациента.Има огромна доза меркантилност в поведението Ви.Какви ли биха били доводите му за да не застане зад законопроекта.......правете си сами изводите.А къде са другите лекари от клиниката.Защо не са зад пациентките си.Момичета - пациентки на клиника щерев,потърсете отговорите.Трябва да сме единни и организирани.Др.щерев, като човек от властта, може да донесе огромна полза в приемането на този закон.Нека излезе от ролята на властоимащ и се превърне в лекаря, достойно защитил правата на своите пациенти.
*
Kolean, миличка,
Той вчера Стаменов каза пределно ясно защо Щерев не застава зад законопроекта и какви други сметки си прави!
Не му прави чест!!!Съвсем права си да си бясна!!!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
имаше поне 4ма лекари от клиниката на Щерев
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Момичета, вече съм бясна.Писах и във форума на Слави, пиша и тук, след като прочетох, че др.щерев щял да се срещне с Ани в парламента.Защо по дяволите виси в парламента.Къде беше снощи, когато неговите колеги защитаваха неистово НАшИТЕ права.Др.Стаменов,не видя нищо от отпуската си, др.Владимиров мръзна рамо до рамо с всички нас.А къде са представителите на третата по популярност клиника в София?????Сигурна съм, че снощи имаше и момичета пациентки на тази клиника, сигурна съм, че стотици пациентки на др.щерев и клиниката му подкрепиха по всякакъв начин каузата.А кой подкрепи тях.Аз бях горда с присъствието на МОЯ ЛЕКАР, човека на когото съм поверила съдбата си.Срам и позор докторе, за човек положил хипократовата клетва, вие не правите всичко в името на пациента.Има огромна доза меркантилност в поведението Ви.Какви ли биха били доводите му за да не застане зад законопроекта.......правете си сами изводите.А къде са другите лекари от клиниката.Защо не са зад пациентките си.Момичета - пациентки на клиника щерев,потърсете отговорите.Трябва да сме единни и организирани.Др.щерев, като човек от властта, може да донесе огромна полза в приемането на този закон.Нека излезе от ролята на властоимащ и се превърне в лекаря, достойно защитил правата на своите пациенти.

    Имаше лекари от клиниката на Щерев.С нас бяха и др Александров,и др Юнакова, и др Тимева , както и ембриолозите .Моля ви хора , не всички са Щерев .Тези които изброих бяха моите лекари и аз искренно се зарадвах , че са там , макар да смятам , че е време да сменя клиниката - те бяха с нас!
*
Е да де, ама защо това не се коментира.Не трябва ли по някакъв начин мнението ни да стане достояние на доктора щерев, може пък "лекаря" в него да надделее в крайна сметка.Току виж се засрамил и подкрепил колегите си.
Как си Танита.Ако пак се събираме да се видим,а.
*
Мисля, че утре сутрин предаването ще е много интересно, жалко само, че трябва да тръгвам на работа по това време.
*
Искренно се извинявам момичета, но по нищо не се разбра, че имаме подкрепата на хора и от неговата клиника.чест им прави.Дано и той се осъзнае, защото има позиции и лоби и може много да помогне.
Момичета прегръщам ви горещо всички!
Подкрепям ви, а пред АНи  :youwoman:
С теб сме Ани-успех по време на срещата  :bighug:
[/url][/url]
Kolean, не си права! Аз също бях вчера на протеста и съм пациентка на клиниката на Щерев. Почти всички доктори, които работят там присъстваха : д-р Савова, д-р Тимева, д-р Юнакова, д-р Александров, ембриолозите - също. Те стояха с нас на студа и за мен това беше голяма морална подкрепа. И аз мога да кажа, че МОЯ ЛЕКАР беше там!!! Тя се бори наравно с мен и заедно с мен преживява неуспехите. 
*
Цитат
Как си Танита.Ако пак се събираме да се видим,а.
- На всяка цена, много ще се радвам!
Момичета, хайде на следващия митинг да си закачим никовете на реверите, за да се запознаем :lol: :lol:
*
 КРАЙНО ВРЕМЕ БЕШЕ ДА НИ ОБЪРНАТ ВНИМАНИЕ.СТИСКАМ ПАЛЦИ ЗА АНИ ЗА НАС САМИТЕ,ЗАЩОТО ТОЗИ ВСЕ ОЩЕ ЗАКОНОПРОЕКТ НИ КАСАЕ.ЩЕ ИМА ЛИ СБИРКА НА  17.12.2008 В СОФИЯ
*
Ани ще го повтарям винаги когато мога, ти си един от най силно себеотдаващият се за каузата човек, който познавам тук, макар и само виртуално.
Твоят син и семйство се гордеят с теб, както и всички ние.
Няма да е лесно наистина, борбата е безмилостно жестока, верно е.
Вярвам наистина вярвам, че този път ще се промени измъченият от стерилитета живот на всички нас. Ще се родят хиляди прекрасни бебета и ще ги възпитавам уникални родители.

Стискам силно :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Цитат
Как си Танита.Ако пак се събираме да се видим,а.
- На всяка цена, много ще се радвам!
Момичета, хайде на следващия митинг да си закачим никовете на реверите, за да се запознаем :lol: :lol:
Това утре ли е? И аз мисля да дойда, че вчера не успях /уви/. Бяхте невероятни, силни и борбени.  :youwoman:
Момичета! С кака Радка бяхме при Дани в болница.Добре е!Праща страшно много поздрави и целувки на всички.Изразява огромна благодарност на целия форум и казва че се чуства по-добре от нашите молитви.
<a