0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #140 -: Юни 19, 2008, 23:13:13 pm »
Ухааааааа Мини Честито  :D Леко и безпроблемно бременеене и здраво щастие на финала. Ей как и на мен ми се иска пак да съм бременна ... Хубавото е, че има още бременни приятелки във форума ама още не са се престрашили.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #141 -: Юни 19, 2008, 23:20:52 pm »
Мини, честито! Страхотна новина! Леки и безпроблемни девет месеца и здраво бебе на финала!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #142 -: Юни 19, 2008, 23:24:33 pm »
Много, много се радвам, знаеш.
Бъдете много щастливи с кака Стефи и татко Ник!
Леки месеци до финала, мила мини.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #143 -: Юни 19, 2008, 23:38:30 pm »
Мини,честито!!!Това е чудесна новина!
Лека бременост!

Хубавото е, че има още бременни приятелки във форума ама още не са се престрашили.

Айде,ще чакаме да се престрашат и да си признаят без бой :D.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #144 -: Юни 19, 2008, 23:51:00 pm »
Аууу Мини,страхотна новина-да е безпроблемна бременността ти и здраво бебче Януари!
 За шишетата на Нук - видях тук в един каталог на Премаман,че има от тях пластмасови с 0% бисфенол.
<br />
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #145 -: Юни 20, 2008, 07:11:32 am »
Мини, честита бременост и леко бременеене!


Мен вече ме тресе треска по организация на първия РД.
За сега съм се спряла на вариант да го организирам в детски клуб и да поканя две дечица /не че не искам повече, но според мен става натоварващо за самото дете/.
Моля за коментари при вас как беше.
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #146 -: Юни 20, 2008, 07:34:43 am »
Мини, честито  :D
Лека и безпроблемна бременност  :D

lb2f
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #147 -: Юни 20, 2008, 08:10:30 am »
Аааа, ето ги личните съображения на Мини :wink:
Честито, леки 9 месеца, мила!


Лейди, душо, натоварващо ще е за тебе :wink: Общо взето, малко калабалък ще му се стори на детенцето - с две думи, нали знаеш, че няма да разбере какво става :lol: Ако се заиграва и търси други деца, не е проблем и да са повече. Тамън ще духат свещичката по няколко пъти, както се получи при нас. А за клубчето - ЗА! :wink:

Днес малко поревахме, но мамчето прояви твърдост. Ще видим следобед какви ги е вършила. После си отиваме на селооо! :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #148 -: Юни 20, 2008, 08:30:29 am »
Лейди, на РД на Стефания поканих майки и 10 дечица около възрастта на Стефания, мисля че се получи доста добре, децата много се забавляваха, друг е въпроса колко ще ти излезе, защото от Цвети чувах някакви баснословни суми за клуб в София.
Тук на мен бейби партито ми костваше около 200- 220 лева с тортата, поръчах няколко вида хапки за майките, кафе и безалкохолно си поръчваха те, купих разни солетки и солени бисквити за малките, тортата ми излезе 45 лева за 30 парчета.
Успех и весело празнуване.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #149 -: Юни 20, 2008, 08:40:11 am »
Ихааа 200 лв., кви са тия суми бе. На мен ми излезе 90 лв. в детски клуб, с 7-8 дрчица, с хапки за родителите, кафе и безалкохолно, торта си поръчахме отделно. Е вярно, че празнувахме с още едно детенце, приятелче, но техните гости бяха по-малко и си разделихме парите пропорционално, за мен 90, за нея бяха 60лв. Т.е. целия масраф за двете деца 150 лв. :)
Тук за 2 часа искат 50 лв. за 10 деца в клубче, ако са повече доплащаш на дете.
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #150 -: Юни 20, 2008, 08:42:47 am »
Мини,честито и лека бременност!Лейди,за теб ще е натоварващо и с 2 и с10 дечица,но и аз мисля,че за детето е по-добре,когато са по-малко хората.Съдя по Ангел,когато около него има повече от 1-2 деца или е много превъзбуден и нервен или не им обръща въобще внимане,сякаш ги няма.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #151 -: Юни 20, 2008, 08:54:57 am »
забравих да благодаря за прекрасните пожелания
да ви се връшат тъпкано
ми Стефчо, ние като ти казваме, че Зарата е скъп град, отвикнала си му явно
това е цифрата, при условие, че за детския кът платихме само 6 лева  :wink: направиха компромис, щото децата в общия случай бяха с майките си вътре
отделно вечерта с бабите и дядовците на кръчмата под нас 100-на лева още
ама тва ще й е на Стефи докато порастне и почне да разбира що е то РД
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #152 -: Юни 20, 2008, 08:59:05 am »
А за бабите, дядовците, чичовци, вуйчовци, братовчеди и др. роднини не говоря, там и 200 лв. не ни стигнаха :lol: Но и аз си мисля, че това ще им е, първия - най-важния, стига им толкова, другите само с дечица :D
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #153 -: Юни 20, 2008, 09:08:29 am »
Лейди, и аз отсега си мисля за нашия първи рожден ден, и едвам се удържам да не направя списък с гостенчетата, защото са много над 10. Защо да не направиш тържество на малкия, щом ще са само 2 дечица, няма да е чак такава лудница. Иначе си е вярно, че този рожден ден си е за наш кеф.  :wink:

Но повечето майки казват, че няма смисъл от купон в детски клуб, защото нищо няма да разберат, а и я сме проходили, я не. Аз пък си мислех, че парти в детски клуб излиза много повече от 200лв. При нас поне всичко ще мине на един път, но пък с две торти.  :D За събирането на родата от сега се нервирам, щото хич не искам галимации вкъщи и мачкане, и подхвърляне на малките. Абе дали с роднини вкъщи или на заведение пак ще излезе бая пари.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #154 -: Юни 20, 2008, 09:14:30 am »
Лейди аз правих две партита, едно бебешко и едно възрастно. Бебешкото в парти клуб в Бургас. Залата за до 15 деца е 60 лв. за час и половина. Естествено за час и половина неможем се събра толкова майки,бащи и деца, та аз увеличх срещу още 40 лв. с 1 час и стана 100 лв. залата. Отделно хапки, соленки, сладки, топла пица, безалкохолно,кафе абе всичко още за 60-70 лв., допълнително и торта 45 лв.от сладкарници "Неделя". Прекрасно си изкарахме, аниматорите бяха се постарали почти всички деца се занимаваха играха, пяха, скачаха включително и моето малко Тони. Така ние родителите се отделихме в малката зала и почерпихме. Вечерното възрастно парти беше около 25 човека, излезе ни към 160 лв. на ресторанта плюс още една торта 50 лв. Само да кажа, че партитата ги направих в два последователни дни, първо защото беше ангажиран парти клуба и второ да не е така натоварващо за всички, най вече за Тони-бой. Първата година трябва да се помни и споменава затова го реших в такъв вариант, на втора, трета само с дечица и аз мисля  :wink: :D
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #155 -: Юни 20, 2008, 09:17:31 am »
стефи, ние обиколихме сумати клубове, ми по малко от 500лв (говоря за абсолютно всички разходи - торти и т.н.) не ни се върза никъде! вярно, че и доста хора бяхме, та може би за това.

лейди, аз се спрях на следния вариант - парти у дома + аниматори. аниматорите не ми бяха каприз някакъв, а просто поканениете дечица бяха по-големи и трябваше да им осигуря някакво забавление. изобщо не съм съм и допускала, че симона ще разбере нещо от подобни забавления, но на практика тя беше детето, което се забавлява най-много - ако се включи Джази, ще потвърди, че ударих в десятката с тези аниматори, детето ми беше толкова радостно от цялата еуфория!
Грешката ми беше, че се престарах с храната - така си и остана повечето. Беше шведска маса - някои неща бяха поръчани, други ги правихме ние. С джази си играхме да правим онези специални и супер красиви детски сандвичи от темата в кафето - децата ни ги и погледнаха, нагъваха само солети! (Джазинко, мерси още веднъж мило, без теб нямаше да се справя :wink:)
Получи се страхотно тържество. Предположението ми е, че може би Симона се чувстваше по-спокойна, тъй като цялата дандания дойде у дома, на позната територия, а не тя да отива някъде на непознато място.
Цената на аниматорите - 70лв за час, 80 за час и половина.
Тортата - 60лв от сладкарница Лейди - не се подлъгвай, че сте адашки, не беше хубава.

Мини :balk_21:
« Последна редакция: Юни 20, 2008, 09:29:42 am от tzvetenze »
*
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #156 -: Юни 20, 2008, 10:02:26 am »
Абе аз ли съм най-голямата патица  :( Вари го печи го под 200 кинта - не можах да намеря.... за 10 деца с родителите. Обаче аз исках градина задължително

Цветенце - аз не съм фен на пластмасата, щот съм притензия  :wink:. За алпаката....напомня ми на детски лагер и хептен не ми аресва. Чичо Кольо яде в стъклени и керамични съдчета. Досега имаме само една чинийка фира
« Последна редакция: Юни 20, 2008, 10:05:51 am от Fussii »
В очакване ....
*
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #157 -: Юни 20, 2008, 10:17:55 am »
mini, честито посещение от щъркела! Най-обичам да се просълзявам от хубави новини! Лека и безпроблемна бременност и здраво бебче за награда! Дано повлечеш крак след себе си ;)
стефи, ние обиколихме сумати клубове, ми по малко от 500лв (говоря за абсолютно всички разходи - торти и т.н.) не ни се върза никъде! вярно, че и доста хора бяхме, та може би за това.
Ами то това е половината от сума която платихме в ресторанта за сватбата (за 85 човека) !  8O 200-300 лв иде - дойде, вярно че малчовците нищо няма да разберат, но като за първи рожден ден човек може да се прежали. Ще се пести от следващите ;)
Да споделя пресни впечатление от първия рожден ден на едно детенце наскоро... беше в домашна обстановка, но всичко беше украсено с балони и всякакви други рожденденски джунджурии (в Jumbo имат голям избор). Помещението беше един вид разделено на две - от едната страна възрастните бяха седнали на масата с почерпка, а от другата на килима децата (4-5 щурчовци). На мен лично много ми допадна този вариант на празнуване, защото всички деца са под зоркото око на майките, които в същото време не бяха обрвързани да висят постоянно на главите им, а и имаше достатъчно мегдан за снимки :D Чинийките и чашките бяха от типа парти-съдове, пластмасови и картонени, така че след това не се налага да се мият чинии ;)
« Последна редакция: Юни 20, 2008, 10:22:18 am от ani4ka »
*
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #158 -: Юни 20, 2008, 10:24:49 am »
Ами според мен единственото предимство на детските клубчета е че има какички, които се грижат за децата и те не висят на крачолите на майките си. Аз например не си представям Деси на парти в къщи с пълна маса с храна и питиета, всичко ще е обърнато на земята. :lol:
Това клубче за което ви казвам е в нашия квартал (Редута) и задължителната сума е 50 лв. за 2 часа, за 10 деца, другото е в зависимост от хапките и питиетата, които ще поръчаш. Може би ако има доста възрастни и се пие и алкохол ще излезе към 200 лв. общо, да.
Абе да са живи и здрави, и да се множат все за един рожден ден ще искараме пари :D
*
Re: Седмична тема 16.06.-22.06.08г.
« Отговор #159 -: Юни 20, 2008, 10:34:30 am »
Стефи, да не говориш за Приказка? Щото точно там ми спретнаха такава сума...