0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #140 -: Юли 25, 2008, 12:09:43 pm »
мила  mary84,
 възможно е да си бременна,но също е толкова възможно и да не си...така че,моя съвет е чакай си датата и при закъснение направи тестче....
иначе имаш хубави симптомчета и стискаме палци да се похвалиш  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:
  Zdraveite,
prestrasih se da isa nai posle!
tozi mesets rsihme da opitame da si napravim beb4e ,
imam oste 3 dni dokato eventualno bih mogla da razbera dai sam bremenna,
adski me boli ktaza i imam bodezi v iai4nitsite ,sasto gardite mi po niakoga sa mnogo bolezneni no ne vinagi ,4usvam se izmorena postoianno mi sespi !
neznam ?kakvo ste kazete ! niamam tarpenie da razbera dali sam bremenna!
uspeh na vsi4ki badesti mamai! :P
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #141 -: Юли 29, 2008, 10:20:28 am »
Русси,миличка аз съм с абсолютно същите симптоми и на мен ми се случват за първи път!Много се надявам да постигнем желания резултат.Стискам ти палци!И на мен ми остават 2-3 дни до часа на истината!БОЖЕ как се ми се иска всичките ми мъки този месец да не са били напразни.....Целувки на всички момичета и успех :crossfingers: :crossfingers:
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #142 -: Юли 29, 2008, 11:17:07 am »
Нели :welcome:и много да не се задържаш при нас :D
russi,какво става с теб?Чакаме те с хубави новини :crossfingers:
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #143 -: Август 02, 2008, 22:37:52 pm »
ti sas sigurnost si bremena tazi vtora 4erti4ka zna4i to4no tova az biah taka s vtoroto si dete imam si 7 testa s slaba 4erti4ka i duhteria na 4 g sega oba4e se opitvame da si napravim treto bebe ama nehto ne znam ne moga da ustia nihto 4ustvam se kato novobranec i 4eta za purvi priznaci i tn= abe ugas aide malko pomoht purvi priznaci=az ako sam bremena to he e ot 29=07=2008
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #144 -: Август 02, 2008, 22:59:28 pm »
na men mi doide na16=07 i go napravihme na 29=07 i 30=07 sega me boli nisko dolu i krusta nihto drugo ve4e si pravih tes ama e otricatelen samo 4e si mislia 4e e pano za test molia za pomoht i saveti az po princip imam 2 deca samo 4e sega iskame treto ama mnogo i se 4ustvam taka siakah mi e za purvi put prednite puti biah sigurna ohte predi testa da pokage ama sega me e strah da se nadiavam ve4e sum na 29g molia pomognete kakvo triaba da usetia malkoto mi dete e na 4g a golemia na 9g  vsi4ko sum zabravila-     MERSI


Моля, пиши на кирилица, има кредор.  (бел. мод)
« Последна редакция: Февруари 10, 2009, 00:29:24 am от Osiana »
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #145 -: Август 02, 2008, 23:06:15 pm »
na men mi doide na16=07 i go napravihme na 29=07 i 30=07 sega me boli nisko dolu i krusta nihto drugo ve4e si pravih tes ama e otricatelen samo 4e si mislia 4e e pano za test molia za pomoht i saveti az po princip imam 2 deca samo 4e sega iskame treto ama mnogo i se 4ustvam taka siakah mi e za purvi put prednite puti biah sigurna ohte predi testa da pokage ama sega me e strah da se nadiavam ve4e sum na 29g molia pomognete kakvo triaba da usetia malkoto mi dete e na 4g a golemia na 9g  vsi4ko sum zabravila-     MERSI
Ако обичаш пиши на кирелица.
За тест ти е много рано , както и за симптоми.
Има тема за първи симптоми при бременност-може да я разгледаш.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #146 -: Август 03, 2008, 04:27:00 am »
na men mi doide na16=07 i go napravihme na 29=07 i 30=07 sega me boli nisko dolu i krusta nihto drugo ve4e si pravih tes ama e otricatelen samo 4e si mislia 4e e pano za test molia za pomoht i saveti az po princip imam 2 deca samo 4e sega iskame treto ama mnogo i se 4ustvam taka siakah mi e za purvi put prednite puti biah sigurna ohte predi testa da pokage ama sega me e strah da se nadiavam ve4e sum na 29g molia pomognete kakvo triaba da usetia malkoto mi dete e na 4g a golemia na 9g  vsi4ko sum zabravila-     MERSI
Била си бременна два пъти и си забравила какво е !?!  8O
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #147 -: Август 03, 2008, 19:32:28 pm »
На мен често ми се гади по време на овулация .Понякога и дни преди да ми дойде ми се повдига и същевременно ми се засилва апетита.Пожелавам ти пречината при теб да е бебче .
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #148 -: Август 03, 2008, 20:35:59 pm »
Momi4eta iskam da mi dadete svoeto mnenie,
 pritelq mi svar6i v men nqkoko pati,dokato mi be6e ovulaciqta(pone po moe izcisleniq be6e togava :oops:),sled 10dni si napravih test i toi be6e otricatelen,a na sa6tiq den mi doide sas 7 dni po-rano,a karveneto mi be6e po-slabo i po-bledo.Ne znam dali si vtalpqvam,mo sutrin,a i ne samo sutrin ponqkoga mi e lo6o i postoqnno mi se spi,dali ne si vtalpqvam :oops:
Vazmojno li e testa da e gre6en i da karam cvetna bremennost?!?!!?!?!? :bori_003: :bori_003:
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #149 -: Август 03, 2008, 21:16:28 pm »
Momi4eta iskam da mi dadete svoeto mnenie,
 pritelq mi svar6i v men nqkoko pati,dokato mi be6e ovulaciqta(pone po moe izcisleniq be6e togava :oops:),sled 10dni si napravih test i toi be6e otricatelen,a na sa6tiq den mi doide sas 7 dni po-rano,a karveneto mi be6e po-slabo i po-bledo.Ne znam dali si vtalpqvam,mo sutrin,a i ne samo sutrin ponqkoga mi e lo6o i postoqnno mi se spi,dali ne si vtalpqvam :oops:
Vazmojno li e testa da e gre6en i da karam cvetna bremennost?!?!!?!?!? :bori_003: :bori_003:
Направи си нов тест и пиши на кирилица.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #150 -: Август 03, 2008, 21:26:23 pm »
   :ask: и аз чакам отговор след трета инсе. ,предните два пъти като спирах курса на  лекарствата още на 3-я ден ми заковаваше,внес ми е 3 но не мога да разбера нищо
вчера сутринта ме боля като да ми идва после нищо,имам леко опъване в яйчниците повече в единия много ми е уморено ....всички сте минали през този етап на "побъркване":countingsheep:.......когато започнахме опитите виждах само майки с близнаци по улиците накъдето и да се обърнех,а от едно известно време нищо....това чакане ме убива....
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #151 -: Август 03, 2008, 21:30:31 pm »
  Забравих, кога се прави кръвен тест на гладно ?,жадно ?,как....
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #152 -: Август 03, 2008, 21:32:02 pm »
  Забравих, кога се прави кръвен тест на гладно ?,жадно ?,как....
По всяко време на деня може,няма изисквания за гладно и жадно.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #153 -: Август 04, 2008, 12:46:13 pm »
Стискам палци за успех :balk_602:
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #154 -: Август 04, 2008, 14:57:50 pm »
здравейте ,от доста време се опитваме да си направим бебче,закъснява ми вече 16 ден и си правих тест който беше "-" Все още чакам,след няколко дена съм на видеозон,но чакането ме побърква.Почти нямам симптоми, но и с първото ми дете бях без симптоми.Сутрин се чувствам странно,хем съм гладна,хем ми е лошо,но не чак толкова че да повръщам,имам леки болки от време на време, и корема ми се поду леко като пред М.
ПСР
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #155 -: Август 04, 2008, 18:59:41 pm »
an_manisto,какво става с теб?Прави ли кръвен тест? :crossfingers:
nansi_83,дано се похвалиш след прегледа yahoo_17Ако не ти се чака направи кръвен тест.
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #156 -: Август 04, 2008, 20:50:26 pm »
Momi4eta iskam da mi dadete svoeto mnenie,
 pritelq mi svar6i v men nqkoko pati,dokato mi be6e ovulaciqta(pone po moe izcisleniq be6e togava :oops:),sled 10dni si napravih test i toi be6e otricatelen,a na sa6tiq den mi doide sas 7 dni po-rano,a karveneto mi be6e po-slabo i po-bledo.Ne znam dali si vtalpqvam,mo sutrin,a i ne samo sutrin ponqkoga mi e lo6o i postoqnno mi se spi,dali ne si vtalpqvam :oops:
Vazmojno li e testa da e gre6en i da karam cvetna bremennost?!?!!?!?!? :bori_003: :bori_003:
Миличка мисля,че е било от имплантирането....по принцип такова прокървяване е възможно около 8 дни след оплождане....иначе измакай закъснение от датата на която "трябва да ти дойде цикъла и тогава направи тест! Само да питам ти по принцип искаш да е положителен теста,нали?Четейки поста ти ми се струваш притеснена да ни би да сте успели?
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #157 -: Август 04, 2008, 20:50:57 pm »
an_manisto,какво става с теб?Прави ли кръвен тест? :crossfingers:
nansi_83,дано се похвалиш след прегледа yahoo_17Ако не ти се чака направи кръвен тест.

  :P не можах да отида ,днес цял ден съм с страхоно главоболие,добре че имах възможност да си полежа....иначе благодаря за вниманието :P
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #158 -: Февруари 10, 2009, 00:16:59 am »
Momi4eta iskam da mi dadete svoeto mnenie,
 pritelq mi svar6i v men nqkoko pati,dokato mi be6e ovulaciqta(pone po moe izcisleniq be6e togava :oops:),sled 10dni si napravih test i toi be6e otricatelen,a na sa6tiq den mi doide sas 7 dni po-rano,a karveneto mi be6e po-slabo i po-bledo.Ne znam dali si vtalpqvam,mo sutrin,a i ne samo sutrin ponqkoga mi e lo6o i postoqnno mi se spi,dali ne si vtalpqvam :oops:
Vazmojno li e testa da e gre6en i da karam cvetna bremennost?!?!!?!?!? :bori_003: :bori_003:
Миличка мисля,че е било от имплантирането....по принцип такова прокървяване е възможно около 8 дни след оплождане....иначе измакай закъснение от датата на която "трябва да ти дойде цикъла и тогава направи тест! Само да питам ти по принцип искаш да е положителен теста,нали?Четейки поста ти ми се струваш притеснена да ни би да сте успели?
Zdravei mili4ka pro4etox tvoeto saobshtenie i mnogo me vpe4etli zashtoto az bqx po sa6tiq na4in nie s moq priatel se opitvame ve4e 4 mesec i nishto ne stava po moite is4isleniqza.Minaliq mesec mi zakasnq s 5 dena za parvi pat,vinagi mi e bilo to4no na datata daje s 1, ili 2 dena po rano i si mislix 4e sam bremena napravix si test i beshe otricatelen za sajalenie  :( doide mi i mi beshe mnogo slabo i rozavo minavashe mi pres akala 4e e cvetna bremenost, no i tova ne besheneznam za teb no az ve4e acki mnogo go iskam i qvno mnogo mislq za tova zatova ne stava iskam da mi dadesh nqkakav savet



Моля, пиши на кирилица, има кредор. (бел. мод.)
« Последна редакция: Февруари 10, 2009, 00:26:06 am от Osiana »
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #159 -: Февруари 11, 2009, 12:22:44 pm »
Здравейте,момичета!И аз чакам да еазбера дали съм бременна.Закъснява ми 5-ти ден,по принцип МЦ ми е много точен.на 3-ти ден правих два теста,които бяха :bfn: :(Днес пак правих,има едва забележима втора черта,ама направо трябва да се вглвдаш доста,за да я видиш.Не трябва лли с това закъснение вече да се вижда по-ясно?То си е строго индивидуално разбира се,но жече незнам какво да мисля :(утре пак ще правя тест и другата седмица направо при чичо доктор :)Имах нужда да споделя с вас...Успех на всички :bighug: