0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #200 -: Март 07, 2009, 10:49:33 am »
На кой тест да вярвам.
Краси,погледни на листовката,трябва да пише каква е чувствителността на теста!!
Единия сигурно е по-чувствителен от другия... :wink:
има тестове които отчитат над 10,20 или 50 UI/l
Късмет
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #201 -: Март 07, 2009, 10:53:05 am »
Здравейте момичета,днес правя тестове като побъркане.Като одавник за сламка съм се хванала.Вчера правих Клиар лентичка и излезе втора бледа черта.Днес една приятелка ми е купила Престо две касети в комплект и като го направих излезе отрицателен.И понеже надеждата умира последна направих и втората касета,пак нищо.Вбесих се и направих пок Клеар лентичка и пок бледа черта.На кой тест да вярвам.
Аз пък бих те посъветвала да си пуснеш един кръвен,вместо да си даваш парите за уринарни тестове.Успех.
*

    краса

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #202 -: Март 07, 2009, 11:07:59 am »
Единия сигурно е по-чувствителен от другия... :wink:
има тестове които отчитат над 10,20 или 50 UI/l
E работата е там че на Присто не пише НИКЪДЕ,нито в листофката нито на кутията с каква чувствителнос е.
Маи ще взема да си чакам закъснението даи боже :crossfingers:
*

    миг

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #203 -: Март 07, 2009, 15:35:51 pm »
Здравейте драги :)

Цикълът ми се забави с 8 дни. Правих тест и резултатът беше неясен (две ленти, но едната е по-слабо изразена). Сега имам кафеникаво течение, но не мога да разбера дали е цикъла или просто зацапване. Днес ще правя теста отново. Но ме страх. Ако излезе отрицателен ще пощурея!! :(
Дали е рано да отида на лекар!!

Стискайте палци!
Хубав ден на всички :)

:lol:на мен също ми закъсня с 5 дни направих тест но втората ми чертич епо бледа е и аз незнам точнно за какво става въпрос надявам се да ебебчо :oops:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #204 -: Март 07, 2009, 15:57:01 pm »
Миг стискам ти палци наистина това да е бебчо!  :youwoman:
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #205 -: Март 07, 2009, 16:35:53 pm »
Миг,ще стискаме палци всичко да е наред!Но мисля,че щом имаш втора черта теста е положителен!Все пак изчакай и утре повтори теста! :crossfingers:
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #206 -: Март 08, 2009, 20:50:26 pm »
Здравейте момичета!Теста не излъга,наистиана съм бременна :DНа 4,03 бях на лекар ,но още е рано да се чуе сърчицето.На 18,03 съм пак и много се притеснявам, да не се разочеровам.Дне почти нямам никакви симптоми на бременност :(Нищо не ме боли,Стискайте ми палци всияко да е наред :balk_91:
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #207 -: Март 09, 2009, 12:19:11 pm »
Здравейте момичета. Аз писах миналата седмица преди да отида на доктор на профилактичен преглед. За мой шок докторката видя нещо, но за да не ме разочарова ми каза, че може да е просто удебелена лигавица, тъй като беше много рано. Разбрахме се да отида пак на 11.03. На мен това ми и трябваше да се побъркам...Имах четвъртък и петък някви придърпвания /дали от голямо въображение/, но тестовете ми показват друго. Единия го направих в четвъртък през нощта...тъй като ми се доходи до тоалетна, а втория в събота, но не с първа урина. Хем си знаех, че е рано за тестове и все пак не удържах...естествено съм много разочарована. Но пък гърдите ме болят адски, дори в събота като станах все едно ме бяха били. Понеже още не ми е дошло м. и имам една капка надеждичка исках да Ви питам някой правил ли си е тест Home test - такъв си купих, понеже беше двоен и откъде да знам всъщност защо си го купих...Или чували ли сте някакви отзиви за този тест?
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #208 -: Март 09, 2009, 12:26:04 pm »
Момичета, не е реално да търсите симптоми на бременност при ранна бременност.Не се измъчвайте излишно.

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #209 -: Март 09, 2009, 12:31:17 pm »
Да, абсолютно си права...ама пусто нетърпение... :oops:
*

    краса

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #210 -: Март 09, 2009, 18:29:59 pm »
Бубче :bighug:и аз съм същата,нямам търпение да чакам.Миналата седмица правих 3 теста.Днес правих пак :D
При мен показва бледа втора чертичка а цикъла трябва да ми дойде на 12/03/09
 :crossfingers:дано да не дойде
На теб също
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #211 -: Март 09, 2009, 21:52:58 pm »
Краса,стига с тези тестове бе жена :D,пази се ,и имай търпение,бременна си .
bub4eto82 :crossfingers:ЗА :bfp:.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #212 -: Март 10, 2009, 09:47:02 am »
Ох дано наистина...То на мен вече май ми закъснява, въпреки, че с нередовния ми м....ходи го разбери  :) - днес ми е 30 ден. Тестове не мога повече да правя, понеже се разочаровах достатъчно - ще изчакам още малко и тогава. А от няколко дена си меря БТ и е над 37.00. Абе незнам то ще си покаже. Стискам палци на всички и целувки
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #213 -: Март 10, 2009, 10:21:33 am »
момичета, вие ще ме заразите с вашето нетърпение  :lol:
Преди 4 дни имах овулация и ние така искаме много бебе и вчера ми се гадеше и ме болят яйчниците дали и аз съм бременна?  :ask:   Шегичка   :jump12: , естествено че не съм,рано е още доста за да се разбере дали е станало  :eggsperm:
Извинявайте момичета че се шегувам,обаче като чета постоянно какво пишете ...,разбирам ви напълно и аз колкото вас искам бебе,но се старая да не го мисля много иначе ще полудея.Пожелавам ви го наистина да сте бременни,но не се навивайте много защото после боли доста,знам го от опит (2 аборта).

bub4eto82 очевидно е че ти закъснява,защо не си направиш друг тест "Sure Check" например?На лентичките хич им нямам вяра аз. :wink: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #214 -: Март 11, 2009, 09:47:25 am »
Момичета, след какво закъснение може да се прави кръвен тест и по кое време на деня, има ли значение дали е на гладно  :ask:
Хубав ден на всички  :wink:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #215 -: Март 11, 2009, 10:19:25 am »
Мимко,не е нужно закъснение за кр тест,може да го направи6 11 дни след О
по всяко време на деня,не е нужно да е на гладно :wink:
успех
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #216 -: Март 11, 2009, 15:36:17 pm »
 :) благодаря Фибче :bighug: даде ми кураж да си направя

24 часа за резултат не са ли много  :ask: Днес ходих в лабораторията на Лора и не стига че се платих 30 лв, а и ми казаха, че утре ще е готов резултата от теста. Може да е нормално, но един обикновен тест за домашно ползване става за 10 мин. и струва 6 пъти по малко.
Не че се оплаквам, ще си изчакам, просто смятам, че ако един обикновен тест може да покаже за 10 мин, 1 ден е много за излизане на резултати.
Вие наблюдения имате ли?
 :bighug:
« Последна редакция: Март 11, 2009, 15:38:08 pm от mimko »
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #217 -: Март 11, 2009, 15:37:19 pm »
Бубче :bighug:и аз съм същата,нямам търпение да чакам.Миналата седмица правих 3 теста.Днес правих пак :D
При мен показва бледа втора чертичка а цикъла трябва да ми дойде на 12/03/09
 :crossfingers:дано да не дойде
На теб също

ох, и аз направо ще се побъркам от чакане и на мен трябва да ми дойде на 12-13.03, не съм правила никакви тестове засега ще изчакам...дано закъснее :crossfingers: толкова искам  :bfp1: Данооо... 2bg
А за всички чакащи да има скоро  :bfp: :crossfingers:
 
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #218 -: Март 11, 2009, 15:44:51 pm »
:) благодаря Фибче :bighug: даде ми кураж да си направя

24 часа за резултат не са ли много  :ask: Днес ходих в лабораторията на Лора и не стига че се платих 30 лв, а и ми казаха, че утре ще е готов резултата от теста. Може да е нормално, но един обикновен тест за домашно ползване става за 10 мин. и струва 6 пъти по малко.
Не че се оплаквам, ще си изчакам, просто смятам, че ако един обикновен тест може да покаже за 10 мин, 1 ден е много за излизане на резултати.
Вие наблюдения имате ли?
 :bighug:

Хубава графика  :D
Дано чакането ти бъде възнаградено!
А мерила ли си БТ?
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #219 -: Март 11, 2009, 16:01:21 pm »
Благодаря за пожеланията, Zayana,  :crossfingers:
БТ - мерих преди да започнем с ову тестовете, после вече не. Може утре сутрн да мушна термометъра, ей така да видим какво ще покаже  :lol: