0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #160 -: Февруари 11, 2009, 12:24:38 pm »
Stasi_l дано си бременна пожелавам ти го от сърце  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #161 -: Февруари 11, 2009, 12:36:54 pm »
Stasi_l дано си бременна пожелавам ти го от сърце  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
И аз ти пожелавам същото, нправи си тест и утре и вдругиден и виж какъв ще е резултата.  :crossfingers: :blowingdust2:

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #162 -: Февруари 15, 2009, 20:38:45 pm »
здравеите!надявам се,че ще успеете да ми дадете малко надежда.накратко:последната ми менструация беше на 15.01.днес трябваше да ми доиде,но по принцип не ми е много редовна..+-2/3 дни..случвало се е и цяла седмица закъснение..имам странното усещане,че съм бременна.от около 19-20 дни гърдите ми започнаха да наедряват и от около седмица и да ме болят.ама много.обикновено се случва 10тина дена или седмица преди цикъл.а сега толкова рано...правих вече 3 теста,от които последният днес.досега резултата е (-)може би трябва да изчакам още никои ден и ако не ми е дошло дотогава,да направя тест отново..?тази сутрин премерих анална температура-беше 37,2 освен това хапвам добре и понякога ми прилошава,без повръщане(но това ми се случва и при пмс)на 07.01 имах леки подръпвания в яичниците.възможно ли е да съм бременна и тестовете да не показват правилно?аз се намирам в англия и тук ползвам клиър блу.доколкото знам са доста точни(поне така казват в рекламите и цената е добра)това,което ме кара да си мислия ,че има надежда е,че гърдите ми са просто огромни и болезнени с изпъкнали вени по тях,мисля,че досега толкова големи не са ставали.но нямам никакви пъпчици,които да ме сърбят.прочетох го някъде,за пъпчиците,но не знам дали се появяват при вси4ки..а и тази температура???утре ще меря пак...моля за вашите коментари и мнения.и стискам силно палци за себе си и за всички,които го 4акат бебчето с нетърпение.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #163 -: Февруари 15, 2009, 23:40:59 pm »
princesseli2005, дано да си бременна, но за сега освен да изчакаш още ден- два и да направиш тест пак друго не знам какво да те посъветвам..все пак утре ще е първият ти ден закъснение, ако овулацията ти е била късно може теста още да не успява да засече бременност...а за тези пъпчици...незнам..определено не се появават при всички..
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #164 -: Февруари 16, 2009, 12:56:17 pm »
така..пак съм аз..тази сутрин ми е ве4е 1ви ден закъснение.мерих темп.37,1.но я мерих в 9 ,след като се събудих  и преди това ставах в 8, после 8:30..имам леки менструални болки вдясно на много кратки интервали.толкова се надявам да не ми доиде..направо не мога да чакам още 2-3 дни...но имам нужда да чувам вашите мнения и съвети..радвам се,че ви има.в такива моменти ми помагате да запазя самообладание..стискам палци за всички НАС!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #165 -: Февруари 17, 2009, 15:51:18 pm »
момичета,само да ви държа в течение.все още не ми е дошло.тази сутрин темп.анална беше 37,1.такаааа..значи вече 2ри ден закъснение.но още не смея да направя тест.ще изчакам до утре..кажете какво мислите?
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #166 -: Февруари 17, 2009, 15:55:11 pm »
Дано си бременна,но няма смисъл да гадаем. направи си тест,за да не се измъчваш.Успех
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #167 -: Февруари 17, 2009, 22:03:46 pm »
момичета,само да ви държа в течение.все още не ми е дошло.тази сутрин темп.анална беше 37,1.такаааа..значи вече 2ри ден закъснение.но още не смея да направя тест.ще изчакам до утре..кажете какво мислите?
Утре сутрин теста ще покаже.Стискам палци :crossfingers:
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #168 -: Февруари 17, 2009, 23:53:33 pm »
така..момичета,досега съм ровила в нета..оказа се,че тестовете,които ползвах аз(клиър блу)не са от наи-надеждните.направили са изследване на различни тестове и този,които аз ползвах е отчел 100 mlU/ml/hCg.   т.е. ако имаш по-малко ОТ 100 mlU/ml/hCg от този хормон  в урината,може да не ти отчете..а това е някъде 3или 4 седмица бременност????(които има инфо да се вклучи)но поне открих кои е спечелил първенството..утре отивам да го купя.дано да е както пише...можел да отчете 20mlU/ml/hCG...стискаите палци..все още не ми е дошло..ама ...удавник за сламка се хваща...благодаря ви за разбирането и надеждата..успех на всички нас!!!!!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #169 -: Февруари 18, 2009, 13:43:48 pm »
направих теста-отрицателен е..но все още нямам менструация.ще изчакам още няколко дни и ако не ми доиде до тогава-ще направя тест..
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #170 -: Февруари 19, 2009, 11:07:57 am »
Може просто да си била с по-късна овулация. Следиш ли я?
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #171 -: Февруари 19, 2009, 11:34:46 am »
да,но не мога с точност да кажа,защото съм с поликистозни яичници.но тази сутрин темп ми е 36,9. и преди малко имах съвсем малко кафеникаво петънце..така че,днес трябва да ми доиде. :balk_144:
но следващия месец,пак ще чакаме,нали така момичета.
между другото ,по календара на зачатие,трябваше да ми доиде днес...ама не вярвах...прегръщам ви
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #172 -: Февруари 27, 2009, 23:14:49 pm »
Здравейте момичета!Имам едно въпросче.Цикъла ми закъснява 7 дни,днес вечерта си направих тест на Presto,появи се бледо розова втора чертичка ,измерих си температурата 37,1.Има ли шанс да съм бременна ,при половение че чертичката е само бледо розова или не е сигурно при това положение.Много ми се иска да съм.

 :oops:
« Последна редакция: Февруари 27, 2009, 23:26:42 pm от Osiana »
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #173 -: Февруари 27, 2009, 23:34:03 pm »
Има, огромен шанс.
Дори и по-бледата чертичка, означава бременност.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #174 -: Февруари 28, 2009, 01:06:54 am »
Има, огромен шанс.
Дори и по-бледата чертичка, означава бременност.


мда. така пише и в упътването към тестовете за бременност. защо никой не ги чете?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #175 -: Февруари 28, 2009, 02:42:46 am »
Здравейте момичета!Имам едно въпросче.Цикъла ми закъснява 7 дни,днес вечерта си направих тест на Presto,появи се бледо розова втора чертичка ,измерих си температурата 37,1.Има ли шанс да съм бременна ,при половение че чертичката е само бледо розова или не е сигурно при това положение.Много ми се иска да съм.

 :oops:

Според мен няма шанс да не си  :D. Поздравления и леко бременеене.

Б.


  
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #176 -: Февруари 28, 2009, 17:15:57 pm »
Doliva75,честито и от мен!Лека и безпроблемнна бременост ти желая!

*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #177 -: Март 03, 2009, 14:48:49 pm »
 Здравеите, аз имам много бледа втора черта вече няколко дни и това много ме притеснява.Мисля си,че ако всичко се развива нормално вече трябаше да имам  ярка черта.Днес прочетох,че  някои уринарни инфекции могат да променят резултата на уринарния тест.Чува ли ли сте нещо подобно?
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #178 -: Март 03, 2009, 14:54:38 pm »
Не мисля че инфекция би повлияла на резултата,прави го сутрин с първа урина.Успех
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #179 -: Март 03, 2009, 15:23:31 pm »
Деси,мила не се притеснявай!Теста е положителен!При мен втората черта стана ясна чак в края на втората седмица закъснение!Доктора ми потвърди бременност,но ми каза да продължа да правя тестовете и те все бяха с бледа черта!Затова не се тревожи,а се радвай на щастливата новина!Пожелавам ти лека бременност и много сладко бебче на финала!