0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #260 -: Март 17, 2009, 15:45:41 pm »
Здравейте,

Искам съвет от вас, дами. Цикълът ми винаги е бил точен като часовник. Правим опити за бебе с мъжа ми и този месец ми закаснява трети ден. Правех си вече два теста и бяха отрицателни, а все не ми идва и няма признаци,че ще ми дойде. Тази неизвестност ще ме побърка. Моля ви дайте ми съвет  :(
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #261 -: Март 17, 2009, 15:57:40 pm »
Здравейте,

Искам съвет от вас, дами. Цикълът ми винаги е бил точен като часовник. Правим опити за бебе с мъжа ми и този месец ми закаснява трети ден. Правех си вече два теста и бяха отрицателни, а все не ми идва и няма признаци,че ще ми дойде. Тази неизвестност ще ме побърка. Моля ви дайте ми съвет  :(

Ами изчакай още малко до утре ако нямаш дори и зацапване иди на гинеколог да те види.  :nurse_1:
 
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #262 -: Март 17, 2009, 16:22:14 pm »
Дали има шанс да съм бременна?  :? :?
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #263 -: Март 17, 2009, 16:25:45 pm »
Дали има шанс да съм бременна?  :? :?

ами това само специалист-лекар ще каже. Той ще ти даде съвети какво да правиш или да ти даде да направиш изследвания! Отиди! :nurse_1:
 
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #264 -: Март 17, 2009, 16:29:01 pm »
OK, благодаря ти много.Дано не се побъркам до утре. :wink:
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #265 -: Март 18, 2009, 16:42:42 pm »
Пусни си кръвен тест.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #266 -: Март 18, 2009, 17:01:07 pm »
Деска,това е абсурдно,след третия ден на зачеване дори и кръвен тест не може да покаже дали си бремена,това на кой тест го прочети? Несериозно е да пишат такива неща!!!Иначе,кр тест може да си пуснеш на 11тия след О,ако не знаеш кога е била,то най-добре изчакай датата на М и препишкай едно тестче :wink:
Успех ти желая и скоро да ни зарадваш с  :bfp: :wink:
Ама,знам,но това чакане и мен ме побърка...И въпреки,че съм наясно,как стоят нещата,пак се правя на куку...Първия ден на последната ми менструация беше-24.02.1009г.,трае ми по около 6 дена и идва пред 30 горе-долу,редовно.Значи според овул. календар на "Зачатие",ову. трябваше да ми е била през периода 9-11 март,т.е. до преди няколко дена.И днес-защото от чакане се побърквам-оттичах до аптека и си купих такъв тест,на него си пише-"....дава точен резултата,на седмия ден след зачеването,дори преди закъснението",той е с 2 лентички,и аз единия си го направих,преди час и беше отрицателен!Значи да уточня,казва се "Clear hCG sistem test"понеже ме питахте,кой е този тест,за който пишех,аз,че съм виждала и за който се твърди че дава резултат ,дни след половия акт,преди закъснението.Наистина,знам че,дори и да съм заченала,няма как толкова скоро да се е повишило нивото на hCG-хормона,но знаете ли колко гадно ми стана от отрицателния резултат!Ще почакам още няколко дена и ще направя тест и с  втората лентичка.Направо ще се побъркам от чакане!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #267 -: Март 18, 2009, 17:10:12 pm »
Deska, точно с този тест се тествах първия път и ми показа отрицателен, въпреки закъснението ми от 3 дни. Едновременно с него припиках и един Sure Check, и той беше положителен, блед, но положителен. В крайна сметка бях бременна! Така че, не гледай какво пише, дори и след закъснението не успя да отчете. Втората му лентичка пробвах след 2 дни и тогава вече даде блед резултат.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #268 -: Март 18, 2009, 17:12:31 pm »
Благодаря за успокоението!Знам че е нелепо толкова рано да се тествам,и въпреки всичко го направих!След известно време ще пробвам  с шуерчек.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #269 -: Март 18, 2009, 17:26:08 pm »
Здравей аз съшто имам много точен цикал но оште на 5 ден от закаснението Surecheck ми отчете веднага успех :balk_103:
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #270 -: Март 18, 2009, 17:51:01 pm »
Здравейте, момичета!От 5 месеца правим опити за бебче. Допреди това цикълът ми е бил точен, но като започнахме с опитите започна да ми изпреварва с по една седмица.  Последните два месеца се нормализира. Този месец ми закъснява с една седмица. Правих си вече два теста (престо) и са отрицателни. Болят ме гърдите,шмам чувството,че бузите ми горят, все едно имам температура, сутрин не мога да стана от леглото, и яйчниците ме присвиват, но не постоянно,болките не приличат на менструални и нямам чувството, че ще ми дойде скоро. Не знам какво да правя...
И още нещо бих искала да попитам - след колко време на неуспешни опити реално може да се осъмниш, че има някакъв физически проблем и да потърсиш лекарска помощ?
« Последна редакция: Март 18, 2009, 18:00:56 pm от sellenia »
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #271 -: Март 18, 2009, 18:15:44 pm »
Правих си вече два теста (престо) и са отрицателни.
И още нещо бих искала да попитам - след колко време на неуспешни опити реално може да се осъмниш, че има някакъв физически проблем и да потърсиш лекарска помощ?
Пробвай с друга марка тестове, а най-сигурния начин е да се направи кръвен тест.
Иначе поне година безуспешни опити - и тогава търсете доктори. Даже някой може да ви каже и по-дълъг период, но това си е ваше решение.   
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #272 -: Март 18, 2009, 18:17:15 pm »
И още нещо бих искала да попитам - след колко време на неуспешни опити реално може да се осъмниш, че има някакъв физически проблем и да потърсиш лекарска помощ?

По принцип, след около година опити е нормално да се потърси и разговаря със специалист.

Пожелавам ти да не стигнете до тази 1 година и да се случат нещата:)
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #273 -: Март 18, 2009, 20:26:51 pm »
 :hello2: и от мен,Трябва да ми дойде на 22 март.Вчера си правих тест ,но беше отрицателен.Знам че е доста рано за тест,но се подлъгвам и аз покрай вас.Тайно се надявах да видя втора бледа черта но  :(.Добре че имам много работа да не го мисля.

*

    краса

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #274 -: Март 18, 2009, 21:54:50 pm »
Здравейте, момичета!От 5 месеца правим опити за бебче. Допреди това цикълът ми е бил точен, но като започнахме с опитите започна да ми изпреварва с по една седмица.  Последните два месеца се нормализира. Този месец ми закъснява с една седмица. Правих си вече два теста (престо) и са отрицателни. Болят ме гърдите,шмам чувството,че бузите ми горят, все едно имам температура, сутрин не мога да стана от леглото, и яйчниците ме присвиват, но не постоянно,болките не приличат на менструални и нямам чувството, че ще ми дойде скоро. Не знам какво да правя...
И още нещо бих искала да попитам - след колко време на неуспешни опити реално може да се осъмниш, че има някакъв физически проблем и да потърсиш лекарска помощ?

Здравей,аз също съм от тези който нямат търпение и си направих ранен тест на 7мия ден от предполагаемата овулация.Беше "клиар тест"и показа бледа втора чертичка.Момичетата във форума ми дадоха кураж че теста е + и се оказаха прави.На 10тия правих "престо и ми показа -,направих и втория от опаковката и ми отчете пак бледа чертичка.В един ден направих 3 теста :DСлед това първия ден от закъснението и беше+.Вчера ходих на лекар и съм в 5г.с.Така че нищо не се знае.Аз ти стискам палци
« Последна редакция: Март 19, 2009, 09:32:12 am от Lisko »
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #275 -: Март 19, 2009, 05:54:40 am »
Momi4eta ,iskam da popitam KAK mislite:
Posledniqt mi zikal be6e na 20.02. i trqbva6e da mi doide na okolo 16.o3.(25MC)....,no vse o6te go nqma(a, i hi4 i ne go 4akam).
Imam bolki v gardite i hapvam mai -pove4ko,budq se kam 5h sutrinta i buduvam...
Znam,4e e rano da si davam NADEJDA, no zikalat mi vinagi e bil s 6veizarska to4nost,a sega...
....s tampon proverih za nali4ie na karvene navatre ,dalboko vav vlagali6teto i Tu ima ,Tu nqma ,no zacapvane na beloto nqma.
 :oops: Vie kak mislite?
Дали съм бременна?

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Март 19, 2009, 11:29:29 am от Елфи »
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #276 -: Март 19, 2009, 10:23:01 am »
Щом ти закъснява си направи тест. На мен ми отчете още на първия ден от закъснението. Успех :crossfingers:. Дано резултата да е  :bfp:.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #277 -: Март 19, 2009, 11:21:38 am »
момичета,искам да питам нещо  :ask::при мен БТ е една и съща вече трети ден(37 градуса),трябва ли преди да ми дойде БТ да се понижи,или когато ми дойде тогава се понижава?Това знак ли е ако утре ми е понижена температурата,че ще ми дойде?Или обратното? :ask:
Ако знаете как все съм гладна и ми се спи  :lol:,но аз съм винаги така преди менструация,хапвам си повечко.

*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #278 -: Март 19, 2009, 12:04:30 pm »
момичета,искам да питам нещо  :ask::при мен БТ е една и съща вече трети ден(37 градуса),трябва ли преди да ми дойде БТ да се понижи,или когато ми дойде тогава се понижава?Това знак ли е ако утре ми е понижена температурата,че ще ми дойде?Или обратното? :ask:
Ако знаете как все съм гладна и ми се спи  :lol:,но аз съм винаги така преди менструация,хапвам си повечко.
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=797&Itemid=13
Така като гледам не си мерила редовно БТ така че не и се предоверявай много.Колкото до въпроса ти,ДА по принцип преди цикъл се понижава.Успех в бебеправенето!
« Последна редакция: Март 19, 2009, 12:08:18 pm от dgina »
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #279 -: Март 19, 2009, 15:01:36 pm »
Вижда ли се с вагинален ехограф ако има бременност преди датата на закъснението ?