0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #180 -: Март 03, 2009, 15:35:38 pm »
Мерси за успокоителните думи.В петък съм на преглед.Дано всичко е наред.
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #181 -: Март 04, 2009, 12:45:49 pm »
Здравейте момичета. От много време Ви чета, без да пиша - много сте ми симпатични, много мило се подкрепяте. С моето момче от този месец подновихме опитите /тоест малко по-стриктно започнахме да бебеправим/. На 09.02.2009 ми беше първият ден от последната м. Дали от голямо навиване, дали от друго ... откакто ми беше евентуалната овулация до днес включително /вече 2 седимици и нещо/ имам болка и тежест в гърдите, но придърпвания и подобни неща нямам. Рано е още за тестове и т.н., но днес имам час при докторката ми за профилактичен преглед. Исках да попитам тя дали би могла да види евентуално бебе или е още много рано. Малко наивен въпрос, ама все пак...когато човек иска нещо силно става много нетърпелив  :oops: . Благодаря Ви.
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #182 -: Март 04, 2009, 17:07:33 pm »
Илария,ами не може да види още нищо,но ти трябва да я предупредиш,че правите опити,за да не ти прави преглед с ръка.Ще стискаме палци да си бременна и да се похвалиш скоро!
*

    krasa

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #183 -: Март 05, 2009, 12:30:52 pm »
Здравейте момичета,искам да попитам някой от вас дали е правил ранен тест за бременност.Въпросът ми всъщност е колко рано могада си направя тест
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #184 -: Март 05, 2009, 12:50:10 pm »
Теста направи не по рано от 12 ден след овулация,или в деня на оакваният цикъл.Можеш да пуснеш и кръвен .
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #185 -: Март 05, 2009, 16:50:39 pm »
Според мен си бременна и дано да е така!Успех и целувки!Пиши,когато имаш резултат!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #186 -: Март 05, 2009, 19:00:24 pm »
може ли да попитам,имам всички признаци да съм бременна,газове,киселини,болки в яйчниците,но не ме болят гърдите.може ли да съм бременна без да ме болят гърдите,имам 3 дена доМ
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #187 -: Март 05, 2009, 20:34:31 pm »
може ли да попитам,имам всички признаци да съм бременна,газове,киселини,болки в яйчниците,но не ме болят гърдите.може ли да съм бременна без да ме болят гърдите,имам 3 дена доМ

Това ли са всички признаци на бременност? Аз ги имам често ама не съм си и помисляла да търся бременност "в тях".
Момичета, хайде малко по-сериозно. Това не е сайт за гадаене.
Никита, сама прочети още веднъж въпроса си и сама и отговори? Ти незнаеш дали си бременна, но питаш нас?
Възможно е да не те болят гърдите, нито да имаш някои от неразположенията описани по-горе и пак да си бременна.
Изчакай си датата до цикъла, евентуалното закъснение и направи тест.
Пожелавам ти да си бременна.
« Последна редакция: Март 05, 2009, 20:36:28 pm от Lisko »
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #188 -: Март 05, 2009, 21:04:10 pm »
може ли да попитам,имам всички признаци да съм бременна,газове,киселини,болки в яйчниците,но не ме болят гърдите.може ли да съм бременна без да ме болят гърдите,имам 3 дена доМ
Един тест ще отговори бързо на въпроса ти.
Дано е положителен !
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #189 -: Март 05, 2009, 22:53:21 pm »
може ли да попитам,имам всички признаци да съм бременна,газове,киселини,болки в яйчниците,но не ме болят гърдите.може ли да съм бременна без да ме болят гърдите,имам 3 дена доМ

Може да те болят гърдите, може и да не те болят ако си бременна. Може с всички тези признаци да си бременна и да не си. Ако ти закъснее направи тест, той ще ти покаже.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    краса

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #190 -: Март 06, 2009, 10:19:43 am »
 :Dмомичета здравеите,тази сутрин правих тест за бременност и ми се появи много бледа втора чертичка.Има още 5 дни до цикала но аз не издържах и си направих теста.Сега се чудя дали е положителен,искренно се надявам да е така
Ще правя още един понатам
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #191 -: Март 06, 2009, 10:48:00 am »
:Dмомичета здравеите,тази сутрин правих тест за бременност и ми се появи много бледа втора чертичка.Има още 5 дни до цикала но аз не издържах и си направих теста.Сега се чудя дали е положителен,искренно се надявам да е така
Ще правя още един понатам
Щом има две чертички,за мене е положителен :DТака че тихичко честито и пиши като го подтвърдиш :wink:Бременността ти по естествен път ли е или си правила процедура?Ако искаш сподели :D
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #192 -: Март 06, 2009, 10:49:20 am »
Краси,честито миличка!Щом има втора черта на теста независимо от цвета й значи има бременност!Пази се и почивай повече!
*

    краса

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #193 -: Март 06, 2009, 11:16:47 am »
Ох,ще споделя въпреки че мислих да ви го спестя.Опитваме се от началото на годината.Малко предистория.Навърших преди 3 дни 36години,имам дъщеря на 18.Януари 2008 ни се роди син 4950гр.56см на който много се радвахме но за кратко.Той живя само 3 дни и почина от много тежка сърдечна и рядка малформация за която няма лечение.Правят се само опити и то в Щатите.
Раждането трябваше да е нормално ,но в последствие ме срязаха секцио.Затова се наложи да чакаме цяла година.Тя мина и сега се опитваме и дано стане скоро и всичко е наред.
На всички пожелавам  :bfp1:
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #194 -: Март 06, 2009, 11:25:06 am »
Красе,много съжалявам мила за това което си преживяла :(,но тепърва те очакват само хубави мигове.Надявам се сега всичко да завърши добре!Прегръщам те сииилно! :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #195 -: Март 06, 2009, 12:22:32 pm »
100% тест е положителен и съм сигурна,че този път всичко ще се нареди както трябва
много цунки от мене,дано да се радваш на края на един здрав пухчо пак 5 кила :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #196 -: Март 06, 2009, 16:55:51 pm »
Здравейте всички !!! Вчера бях на лекар и ми каза че има надежда след два не успешни опита назаначи ми антибиотик Родожил и хормон, че ми е нулева овулацията  - Утрогестан
каза че ще се оправя и скоро ще забременея:) Моля стискайте ми палци!!!!

« Последна редакция: Март 06, 2009, 17:27:35 pm от Ledena_luna »
*

    краса

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #197 -: Март 06, 2009, 21:10:32 pm »
стискам ти палци и с цялото си сърце ти пожелавам много скоро да се похвалиш с положителен резултат и здраво бебче
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #198 -: Март 06, 2009, 22:29:11 pm »
Здравейте всички !!! Вчера бях на лекар и ми каза че има надежда след два не успешни опита назаначи ми антибиотик Родожил и хормон
Радожил не ли е антибиотик с който се лекува пародонтоза?Ако греша моля да ме поправи някой!
*

    краса

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #199 -: Март 07, 2009, 10:39:31 am »
Здравейте момичета,днес правя тестове като побъркане.Като одавник за сламка съм се хванала.Вчера правих Клиар лентичка и излезе втора бледа черта.Днес една приятелка ми е купила Престо две касети в комплект и като го направих излезе отрицателен.И понеже надеждата умира последна направих и втората касета,пак нищо.Вбесих се и направих пок Клеар лентичка и пок бледа черта.На кой тест да вярвам.